Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Vi imate sreće , mišonja kupljen i radio ceo jedan dan . Jednostavno se zaglupi i ne reaguje (čak ni ne svetli senzor) . Jeli neko imao sličan problem?

Naravno vraćen prodavnici i čekamo odobrenje dobavljača za zamenu :mad:
 
Bas sam nedavno uzeo odlicnu A4 Bloody tastaturu, planiram od sledece plate da uzmem ovaj mis, da uklopim crvenu boju neonke iz kucista, tastature i misa, jos mi ostaje samo da se povampirim :)
Bilo bi lepo naci negde na akciji za 1500 din. :d
 
ma kako da nece da ga spuste na 1500din, ja mislim da je i ova cena od 2400 zesce niska...
 
Da budem iskren meni je mis lepsi kada je iskljucen (onakocrn sa sivim detaljima) nego kada se popali ovo sharenilo :)
 
Da budem iskren meni je mis lepsi kada je iskljucen (onakocrn sa sivim detaljima) nego kada se popali ovo sharenilo :)

Meni je ok u svakom slučaju. Možda nisi video, u Bloody softveru imaš opciju da ugasiš LED.
 
Ljudi uzeh danas mis i za sad sam odusevljen. ali me brine jedna stvar. Cini mi se da je desni klik nesto klimaviji nego levi. Tj levi se ne pomera uopste dok ovaj ima otprilike pola milimetra milimetar hod gore dole. Citao sam da imaju problema sa klikovima i da su neki reklamirali. Al me interesuje generalno da li je to problem zbog koga bih trebao da odradim reklamaciju?
 
Ljudi uzeh danas mis i za sad sam odusevljen. ali me brine jedna stvar. Cini mi se da je desni klik nesto klimaviji nego levi. Tj levi se ne pomera uopste dok ovaj ima otprilike pola milimetra milimetar hod gore dole. Citao sam da imaju problema sa klikovima i da su neki reklamirali. Al me interesuje generalno da li je to problem zbog koga bih trebao da odradim reklamaciju?
Ako te iritira da, ako ti je svejedno ne.
 
Ljudi uzeh danas mis i za sad sam odusevljen. ali me brine jedna stvar. Cini mi se da je desni klik nesto klimaviji nego levi. Tj levi se ne pomera uopste dok ovaj ima otprilike pola milimetra milimetar hod gore dole. Citao sam da imaju problema sa klikovima i da su neki reklamirali. Al me interesuje generalno da li je to problem zbog koga bih trebao da odradim reklamaciju?

Ja sam imao kao i mnogi korisnici ovog misa tu "gresku" u hardveru :D Ali evo posle godinu dana se ne cuje, kao da je legao na mesto :D
 
hmmm,sto si to rekao za klimav klik,nisam izvalio do sada... i sad sam proverio,pa me odjednom nervira :D
levi ne mrda,desni kad povucem na gore,klima se malo... :/
 
I ja sada pogledam i klimaju se oba ali samo kada vucem na gore tastere,prilikom upotrebe ne smeta. Ja sam i dalje zadovoljan misonjom ;)
 
Ja to nisam osetio u normalnom radu. Samo kada ih namerno klimam. Al to je zanemarljivo.
 
Isao do radnje da proverim drugi isto nov i na njemu ista sema sa klikom. Izgleda da im je to generalno mana. Dok mis radi kao sat i nema preoblema sa klikom u radu sem sto ima luft :)
 
Hm. Kod mene su tasteri tvrdi, nema klimanja ni na gore, ni na dole. Koju verziju imate, sa zatvorenom ili otvorenom optikom?
 
Kod mene je ona gde piše holelessengine keep dust away.
Nema ni kod mene klimanja ne znam ti ja šta sad, nego kad uzmeš onaj klik gore može malo levo desno da ga pomeraš, ali kad ga koristiš ne možeš tako da ga pomeraš.
 
Poslednja izmena:
Ja nisam ni znao da se moj klik mrda dok to nisam procitao ovde. :D
Uglavnom, tesko da ce se to "mrdanje" provaliti dok se radi nesto za racunarom, evo moj posle skoro godino i po dana radi kao i prvi dan kada sam ga izvadio iz kutije. Postoji neki mali luft ali je zanemarljiv.
 
Ja nisam ni znao da se moj klik mrda dok to nisam procitao ovde. :D
Uglavnom, tesko da ce se to "mrdanje" provaliti dok se radi nesto za racunarom, evo moj posle skoro godino i po dana radi kao i prvi dan kada sam ga izvadio iz kutije. Postoji neki mali luft ali je zanemarljiv.

Upravo tako, digli smo dzabe frku..
 
Vi imate sreće , mišonja kupljen i radio ceo jedan dan . Jednostavno se zaglupi i ne reaguje (čak ni ne svetli senzor) . Jeli neko imao sličan problem?

Naravno vraćen prodavnici i čekamo odobrenje dobavljača za zamenu :mad:

Mišonja iz zamene za sada šljaka skroz ok.

Valjda će tako i ostati :)
 
Vidim da ima u prodaji V7M sa metalnim glide pads.Ima li jos neke razlike ili je samo to razlika? Inace sto se tice onog lufta brzo se covek navikne i ne primecuje se vise :)
 
Da se pohvalim da sam uzeo A4 - Bloody R8A bežičnog miša i da kažem par reči o njemu .

Prvi utisak lepa plastika i najbitnije lepo leži u ruci.
Loš utisak je da miš dolazi sa praznom baterijom što znači da treba odmah staviti miša da se puni (mislio sam da neradi miš).
Snimio drajvere malo čačkao DPI i podešavanja sve radi savršeno.

Drugi utisak koji me je oduševio a promenio sam već dva bežična miša pre toga jeste da recevier hvata iz druge sobe TOTALNO SAVRŠENO :guitar::guitar: nema ama baš nikakvog Laga ni slučajnog zastajkivanja.Nije da mi je trebalo da radi iz druge sobe ali ovih par nije lepo radilo osim kada su skoro savršeno blizu recevier i miš mislim WTF.
Miš ima ovu ludu šaru po sebi koja mi iskreno deluje da će se izlizati vreme će pokazati.
Aj da kažem da mu je po defoltu skrol malo manje osetljiviji i nisam našao opciju u drajverima da povećam osim iz Def Windows podešavanja.
Pa eto bilo je u temi gore par pitanja kakav je miš ja bih rekao da vredi svaki din i ko razmišlja da ga uzme slobodno topla preporuka. :wave::wave:
 

Prilozi

  • IMG-20140719-00801.jpg
    IMG-20140719-00801.jpg
    962.7 KB · Pregleda: 296
  • IMG-20140719-00802.jpg
    IMG-20140719-00802.jpg
    780.9 KB · Pregleda: 227
  • IMG-20140719-00803.jpg
    IMG-20140719-00803.jpg
    958.5 KB · Pregleda: 278
  • IMG-20140719-00804.jpg
    IMG-20140719-00804.jpg
    851.6 KB · Pregleda: 213
Poslednja izmena:
Uzeo sam pre neki dan V7M Bloody, dobar mis, to jest za taj novac u principu nema bolje.

Nego zanima me da li ovaj "crack" za otkljucavanje core 3 opcije i dalje radi ili se nesto promenilo u tom pogledu?
 
Da se pohvalim da sam uzeo A4 - Bloody R8A bežičnog miša i da kažem par reči o njemu .

Prvi utisak lepa plastika i najbitnije lepo leži u ruci.
Loš utisak je da miš dolazi sa praznom baterijom što znači da treba odmah staviti miša da se puni (mislio sam da neradi miš).
Snimio drajvere malo čačkao DPI i podešavanja sve radi savršeno.

Drugi utisak koji me je oduševio a promenio sam već dva bežična miša pre toga jeste da recevier hvata iz druge sobe TOTALNO SAVRŠENO :guitar::guitar: nema ama baš nikakvog Laga ni slučajnog zastajkivanja.Nije da mi je trebalo da radi iz druge sobe ali ovih par nije lepo radilo osim kada su skoro savršeno blizu recevier i miš mislim WTF.
Miš ima ovu ludu šaru po sebi koja mi iskreno deluje da će se izlizati vreme će pokazati.
Aj da kažem da mu je po defoltu skrol malo manje osetljiviji i nisam našao opciju u drajverima da povećam osim iz Def Windows podešavanja.
Pa eto bilo je u temi gore par pitanja kakav je miš ja bih rekao da vredi svaki din i ko razmišlja da ga uzme slobodno topla preporuka. :wave::wave:

Riknuo mi skrol taster na misonji, pa se razmisljam da uzmem ovaj.
Koliko ti otprilike drzi baterija (koliko sam skontao ona se ne menja, kada se isprazni mis radi sa kablom )?
Jel si i dalje zadovoljan misem i jel i dalje radi savrseno, bez laga? Kako ti se cini kliktanje na skrolu? :)
Inace nije mi potreban za gejming, vise klasika rad i za CAD.
 
Ja ti ne bih preporučio ovog miša za to. Bolje uzmi nekog klasičnog za to, nema potrebe za ovim.
 
Sad si me pokolebao, iz kog razloga mislis da mi ne bi valjao? Nudi vise od onoga sto mi treba? Ako je zbog toga, to mi nije problem.
Mislim ne interesuju me gun3 fire mod i ostalo, ne znam cak ni sta je u pitanju. Treba mi da je velik, bezican i da klikce kako valja, eventualno da kosta do 3.5k to su mi uslovi. Kontas da mi ne bi odgovarao ni jedan od A4 Tech-Bloody ako bi eventualno uzeo sa kablom? Il ajde sta bi mi drugo preporucio. Hvala.
 
Ma msm jednostavno da za to nemaš potrebe da uzimaš ovaj. Nemoj da me shvatiš pogrešno, miš je odličan za ove pare, ali ono, što ti kažeš nudi ti više nego što ti treba.
 
Nazad
Vrh Dno