Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Ajde bre sta se lozis uzimam mis jer je jeftin i izgleda ok na papiru a pucacine tog tipa ne igram od cs 1.5, vec skoro 10 godina...
Quake, UT i od novijih tribes ascend gde nema tih recoil random elemenata su majka igre u odnosu na one za koje je ovo napravljeno :)

sto se tice izbora do sada sam samo furao logitech ali su negde od pocetka orignalne g serije (g3 5 7) tamo 2007 pa na ovamo poceli opasno da muljaju.
ne samo sto su digli cene vec iste proizvode totalno drugacije prave u razlicitim serijama.
To sam iskusio na dva modela g11 fantasticna tastatura koju sam uzeo 2007 god, god dana nakon toga drugar uzme istu tastaturu nova serija KRSH nevidjeni. Ista cena isto ime, sve unutra drugacije i manje kvalitetno.
Isto se desilo i sa g3 misonjom ... original mis g3 i dalje radi , g3 iz druge serije se raspao...zato i uzimam ovo. Bar je jeftino neka posluzi par godina meni dosta :)

Razer i slicna overpriced s****a ne dolaze u obzir. Par razera koje sam probao su cenovno redovno 3 puta skuplji nego sto bi trebalo da kosta... ali oni gaze marketingom pa ti u ceni placas ekstra njihov marketing a dobijes obicnog misa.

SS Sensei mi se svideo kod drugara ali je dosta skup, ovaj g400s je ok ali je preskup a necu da placam tolike pare za nesto sto je kostalo duplo manje pre dve god (g400) i potencijalno ima defekte.

Hocu da kazem da logitech nije ono sto je bio a to bi mi inace bio prvi izbor tako da gledam balans cena / performanse :)
 
Poslednja izmena:
btw kakav je ovaj v8a to je isti sensor sve isto samo drugi izgled?
 
Ladno kupujete ovaj fabrički čit.
Sebe smatram ljubiteljem igara, i za mene je pojava tog proizvoda sraman čin.
Ja kao pojedinac ne mogu da utičem mnogo na sve to, ali za mene je A4Tech umro istog dana, kad su izbacili to đubre u prodaju, nikad više od mene preporuku neće dobiti(toliko mogu da uradim), a dinar pogotovo.
Ne mogu da verujem da se to i ovde primilo, velika sramota i tuga da gaming.

Ne preteruj. Većina ovde i ne koristi anti-recoil, niti je to razlog zbog koga se ovaj miš preporučuje na forumu. Miš nudi odličan odnos cene i kvaliteta/performansi. Odličan senzor, odlični prekidači. Softver radi dobro i nudi izuzetno detaljno podešavanje. Za ovaj novac nema boljeg miša, a ti ako ne želiš "da podržiš čit", nemoj da kupiš/aktiviraš Multi-Core3/4.

Ako se dobro sećam, V8a je kao V7, samo sa fabrički otključanim Multi-Core3/4.
 
Ja se borim protiv njihove ideje, do sada je zbog mene sigurno kupljeno 20+ miševa iz X7 serije, od mene su imali preporuku, ali posle ovoga, crkli su.
A to neću da koristim i slične stari, nije ni bitno da li hoćeš ili ne, jednostvno platio si njihovu foru, napraviće je ponovo, za koju godinu, zbog ovog poteza, možete očekivati da 99% pacova ima iste funckije.
Tako je bilo sa DLC-ovima, pretplatama i sličnim glupostima
 
Pa i X7 miševi su imali sličnu foru - dupli/trodupli klik, koji je radio istu stvar kao Multi-Core3. Samo što Multi-Core3 može preciznije da se podesi. I opet, koliko njih je koristilo taj trodupli klik u igrama? Jel to nije "čit"? Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, jer nije logično. Ne slažem se da treba izbegavati odličnog miša samo zato što ima određene funkcije više (koje te niko ne tera da koristiš).

Drugo, ovo nije jedini model miša koji ima macro funkcije. I X serija je imala, a imaju ih i mnogi skuplji miševi drugih proizvođača (Logitech G300, G600 koji ima preko 14 programabilnih tastera, Razer Naga sa preko 14 programabilnih tastera, itd.). Nešto ne vidim da "ljubitelji igara" odbijaju da ih kupuju zbog toga? Naprotiv.
 
I to je macro funkcija. Već viđena kod X7 serije, samo na drugačiji način. I to se radi pomoću programabilnih tastera kojima se može menjati funkcija.
 
I to je macro funkcija. Već viđena kod X7 serije, samo na drugačiji način. I to se radi pomoću programabilnih tastera kojima se može menjati funkcija.

ako tako gledaš, onda svi koji imamo kompove smo čiteri, jer može da se namesti, ne pričam ja o tome, nego o fabričkom varanju, još su otišli korak dalje, pa naplaćuju za dodatni lvl prevare
 
I nije tacno da redukuje trzanje, ovaj core 3 jedino sto radi je da ti ne dozvoljava da cepas pun rafal i samim tim odes u nebo sa puskom. Jednostavno ti rasporedi pucanje tako da nisan ostane "pribran"..
 
Kakav je misonja Miki? Msm kvalitet, ergonomija, ti prekidaci su meni plus, znas da sam cheater. :D
 
Mis kida :) Kao Arrow!
Ozbiljno sad, pre toga sam imao deathadder i ne vidim razliku u kvalitetu izrade zivota mi :D. Mada vrlo moguce da sam slep od tolikog cheatovanja :).
 
A izrada da ne pricam, bas prija kada ga drzis, ne znoji se ruka i be kliza..
 
Uzeo sam pacovchinu (v7). Utisci pozitivni.

Ova presvlaka preko misa je predobra. Ne masti se mis od znoja lepo prijanja i na dodir je prijatna. Kvalit levog i desnog klika je ok, samo je dublji hod sto neko voli a neko ne.
Senzor mnogo bolji od starog na logitech g3.

Mis drzim na claw nacin, do sada sam koristio fingertip ali mislim da ergonomski malo bolji za clawgrip, iako je dizajniran da bude koriscen kao palmgrip?
Clawgrip mi odgovara, a previse je nizak da bi bio palmgrip za to je i dalje ovaj g500 i slicni.

Sto se kvaliteta tiche na dodir itd deluje kao svaki razer ili logitech... koliko ce da traje videcemo, sobzirom na cenu zadovoljan sam kupovinom :)
 
Poslednja izmena:
Kakvi su bezicni modeli? Trenutno koristim Logitech MX1100 i kao da malo laguje i kad se ne koristi pola minute-minut treba mu malo da "shvati" da se pomera, inace mi odlicno lezi u ruci i baterija dosta traje.

20131129082120_48562.jpg

http://www.bloody.tw/en/products.php?pid=10&id=3

Na jutjubu sam nasao 1 kratki opis za R8 i neke video klipove na ruskom.
 
da li je neko od vas probao a4tech bloody sniper zl5a ?nameravam da ga uzmem
 
i ja cekam da neko uzme neki bezicni ili ovaj novi snajper,kod bezicnog me jako zanimaju performanse a snajper me intrigitra zbog dizajna i tog temporary sens dugmeta,stavljeno je gde treba ali daj je podesivo po x i y osama?polako dolazim kraju mom razeru pa gledam alternative. :)
 
jel moze neko da mi sibne "narodni" programcic na pp? :)
dobio sam misa od devojke,da se pohvalim :D
 
Poslednja izmena:
ako se ne varam kao i uvek kod bloody serije skuplji dolazi sa otkljucanim softverom.
 
I dalje pokusvam da nadjem crack,ali ne ide... Tako da,molim jos jednom... :D
 
Ja sam sasvim zadovoljan i bez tog kreka...
 
Колико је миш тежи од Х7 без тегова ? :)
 
Ne znam koliko je teži, al je dovoljno težak. :D
 
Ne znam koliko je teži, al je dovoljno težak. :D

Не може да се отвори да видим да л' ми лежи или ми не лежи у руци. Страх ме да није много мањи од Х7 и да је много тежи од њега. По димензијама из емија и по тежини испадају исти, али...
 
Meni je taman. Msm baš lepo leži u ruci ko god da je probao kod mene.
 
Пазарио данас. Очекивао сам да је тежи. Не знам зашто се жалите :) . Једини проблем је што сам скинуо са њиховог сајта софтвер и не знам да променим дпи. :mad:
 
Једини проблем је што сам скинуо са њиховог сајта софтвер и не знам да променим дпи. :mad:

Bloody Softver-> Sensitivity-> Klikneš tri puta na strelicu na gore (nalazi se ispod tastera "Button") i na taj način dodaš 5 nivoa osetljivosti. Nakon toga ispod na slajderu podesiš vrednosti dpi za svaki nivo. Apply

DPI menjaš dvostrukim klikom na taster 1 na mišu, a onda točkićem biraš DPI (gore-dole).
 
kako ne znas, imas pod sensitiviti stavkom lako je... ja koristim samo jedan seting za DPI a super je sto ovi dugmici za core 2 i 3 mogu da se reporogramiraju na bilo sta, tako da drzim sva tri dugmeta kao media keys (next track mute itd i close window).
 
Nazad
Vrh Dno