Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Znam da je bio u onom games.rs . E sad ne znam da li ima jos uvek, pitaj ih..
 
Pitao vise puta u poslednjih nekoliko godina, "ne znaju da li ce biti" (nece), niti mogu da poruce da im dam ceo kes na ruke pre porucivanja...
 
Jel zna neko kako mogu da programiram ova 3 tastera na mišu, da stavim neke skraćenice na njih kao što se refresh, copy, paste i tako to. Jel znate neki dobar program za to?
 
Pa bloody software. Udjes u buttons i za svako dugme ima da namestis sta hoces(precica za nesto, dugme sa tastature itd). Kliknes na koje ces dugme, izaberes keyboard i dole stikliras ctrl a gore izaberes c i to je copy, i tako za ostalo.
 
Ali nema ponuđeno da promenim ova tri dugmeta od gore. Ja hoću na njih nešto da stavim jer mi ne služe ničemu pa da ih iskoristim. Njih iz bloody software-a ne znam kako da promenim.
 
Ali nema ponuđeno da promenim ova tri dugmeta od gore. Ja hoću na njih nešto da stavim jer mi ne služe ničemu pa da ih iskoristim. Njih iz bloody software-a ne znam kako da promenim.

Aj kad dodjem kuci slikacu ti korak po korak. Znaci veceras posle 8 ako ti neko ne posalje pre.
 
Evo ove dve stavke imam u bloody. Na prvoj slici imam samo da menjam scroll i dugmiće sa strane. Na ovoj drugoj imam da stavim npr. f5 da mi bude na gornje dugme ali i kad to podesim ništa se ne dešava tj. ne izvršava zadate komande kad pritisnem.
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    116 KB · Pregleda: 148
  • Untitled 2.jpg
    Untitled 2.jpg
    110.5 KB · Pregleda: 127
Kad dodjem kuci slikacu ti.
 
Evo ove dve stavke imam u bloody. Na prvoj slici imam samo da menjam scroll i dugmiće sa strane. Na ovoj drugoj imam da stavim npr. f5 da mi bude na gornje dugme ali i kad to podesim ništa se ne dešava tj. ne izvršava zadate komande kad pritisnem.

Gledam sad izgleda da ne moze zato sto ti dugmici sluze za promenu moda misa. Pa ne moze....
 
Pa to i ja gledao ali neće nikako. Šteta, mogli bi dobro da se iskoriste.
 
Verovatno bi mogao da napravis da se promenom moda menjaju i funkcije tastera sa strane (Back-Forward na 1, Copy-Paste na N, itd.).
 
Verovatno bi mogao da napravis da se promenom moda menjaju i funkcije tastera sa strane (Back-Forward na 1, Copy-Paste na N, itd.).

To moze. To sam hteo i ja da mu predlozim.

Ustvari zbunio si me.. ja nisam mislio tako. Nego kada promeni mod da mu na jedno dugme sa strane bude copy, a na drugo paste.
 
Poslednja izmena:
Probaću onda na taj način da namestim. Hvala na pomoći. :)
 
Jel ima neko od vas njihove bezicne miseve iz R serije?
 
Jedno pitanje da li postoje dve rezličite serije ili postoje i kopije.
Moj miš.
uploadfromtaptalk1395730971054.jpg

Miš koji je kupio drugar u Nova comp.
uploadfromtaptalk1395731039054.jpg

Ovaj drugi ima kutiju kija je sa minimalnim razlikama u odnosu na moju. Međutim osim bookleta u njoj nije bilo ničeg. Nema krpice, nalepnica, cd... tj. Sve što sam ja dobio kada sam kupio moj primerak. Optički senzor nije zatvoren, nema plastičnog poklopca koji štiti senzor od prašine, i sama dioda senzora je vidljiva. Ostatak miša je identičan barem na prvi pogled.
 
Moguce lako da je fals, kinezi se bacili na posao :D
 
Nije kopija. Tvoj drug je dobio noviju reviziju. Gledao sam skoro o čemu se radi. Ni na sajtu proizvođača više nije naveden holeless dizajn, kao ni krpica u pakovanju. CD se odavno ne dobija (ni ja nisam dobio).
 
Ko je ugrabio, ugrabio je znaci. Sta kazu kupci novih verzija, ima li poboljsanja nekih ?
 
Iskreno ne znam kratko sam bio u kontaktu sa mišem, a od lika koji je kupio ne mogu da očekujem neke merodavne informacije. Čovek gluvonem i video kod mene miša pa kupio, a jedino ga koristi net. Slučajno sam bacio pogled odozdo vidim nema poklopac senzora, deluje mi da li zbog nalepnice koja ima samo par informacija, crna prazna nekako plastičniji tj. kao da je slabijeg kvaliteta ali opet prekratko sam ga imao u rukama. Na kutiji je neki suludi serijski broj od par desetina cifara... Nije imao bloddy softver instaliran pa nisam mogao da vidim reprogramira li se, no bio sam u strašnoj žurbi.
 
Poslednja izmena:
Nije nešto ni bitan, ali je bio diferencijator. Možda su uvideli neki problem kod takvog tehničkog rešenja ili su možda promenili senzor kome smeta takav dizajn...
 
Hej ljudi imam V5 i imam mali problem.
Kad mi je Core3 ukljucen kad igram go (pomaze mi odlican je), pocne da spusta nisan ka dole.
Shvatam da on to i treba da radi ali ide mnogo brzo, pre je islo sporije ne znam kako se to desilo da sad brzo spusta a pre je bilo ok sporo bas kako treba. Kako da vratim na tu normalu ?
 
Pa miševi se jedino razlikuju po obliku, tako da biraj onaj koji ti najbolje leži u ruci.
 
Zar za wot treba specijalan mis?
 
jel neko uzimao skoro u emiju kakva je ova nova verzija v7 ?
 
Uzeo ja pre desetak dana.
Odličan je!
 
Ok hvala uzimam ... ako ne valja ti si kriv ;)

Ima neka podloga koja valja za ovaj njegov senzor od ovih u emiju a da ne kosta ko sam mis? Prefereiram plasicne glatke brze podloge.
 
Ma mora da valja :d

Pa ima neka Natec m33 za 899rsd, piše da je od PVC-a :)
 
Ladno kupujete ovaj fabrički čit.
Sebe smatram ljubiteljem igara, i za mene je pojava tog proizvoda sraman čin.
Ja kao pojedinac ne mogu da utičem mnogo na sve to, ali za mene je A4Tech umro istog dana, kad su izbacili to đubre u prodaju, nikad više od mene preporuku neće dobiti(toliko mogu da uradim), a dinar pogotovo.
Ne mogu da verujem da se to i ovde primilo, velika sramota i tuga da gaming.
 
Nazad
Vrh Dno