Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Jel to neka zajebancija da mora da se dokupi nesto da bi mogao da koristis misa u potpunosti? Ako je tako mislim da vecu glupost nisam jos video...
 
Jel to neka zajebancija da mora da se dokupi nesto da bi mogao da koristis misa u potpunosti? Ako je tako mislim da vecu glupost nisam jos video...

Da mora, ali naravno za sve postoji lek :) Jednom kada se izlecis odkljucao si te dodatke "zajebancije" zauvek. :D
 
Koliko vidim istog su oblika. Znaci to je svejedno. V7 ima veci dpi i ove modove i ta cudesa. Pa ti biraj sta vise volis. :D

Da, oblik im je slican. Valjda se ovaj Bloody ne 'guli' kao svi ostali A4 misevi iz X7 serije. Nije mi u lepom secanju A4, imao sam jedan XL-710 koji se ogulio jadan a na trenutnom XL-750BF ne radi scroll :S: A pedantan sam skroz u koriscenju.


Jel to neka zajebancija da mora da se dokupi nesto da bi mogao da koristis misa u potpunosti? Ako je tako mislim da vecu glupost nisam jos video...

Da :). A ima i kao V7A na tom je otkljucan taj software, taj je 300din skuplji.
 
Da, oblik im je slican. Valjda se ovaj Bloody ne 'guli' kao svi ostali A4 misevi iz X7 serije. Nije mi u lepom secanju A4, imao sam jedan XL-710 koji se ogulio jadan a na trenutnom XL-750BF ne radi scroll :S: A pedantan sam skroz u koriscenju.




Da :). A ima i kao V7A na tom je otkljucan taj software, taj je 300din skuplji.

Ma ima crack opusteno :)
Za sad se ne guli, netaknut je. I ja sam pedantan, imao sam isto neki X7 jedno 2god i nista mu falilo nije. Sad imam i X7 tast i sve od A4 mi je odlicno i nemam loseg iskustva.
 
Ma ima crack opusteno :)
Za sad se ne guli, netaknut je. I ja sam pedantan, imao sam isto neki X7 jedno 2god i nista mu falilo nije. Sad imam i X7 tast i sve od A4 mi je odlicno i nemam loseg iskustva.

Videcu, videcu... Razmisljam se sta da uzmem. Sutra mi stize Trust tastatura pa cu nju da opipam da vidim valja li cemu Trust pa mozda odlucim se za ovaj Trust mis pre nego za A4, cisto da ih uparim ;) Veci DPI mi ne igra ulogu, bitno mi je da znam da su oba pouzdana i da im nakon mesec dana ne rikne scroll dugme ili da se ogule, ali ako je tako kao sto kazes onda ok je.
 
Videcu, videcu... Razmisljam se sta da uzmem. Sutra mi stize Trust tastatura pa cu nju da opipam da vidim valja li cemu Trust pa mozda odlucim se za ovaj Trust mis pre nego za A4, cisto da ih uparim ;) Veci DPI mi ne igra ulogu, bitno mi je da znam da su oba pouzdana i da im nakon mesec dana ne rikne scroll dugme ili da se ogule, ali ako je tako kao sto kazes onda ok je.

Pa evo, 3 meseca svakodnevnog koriscenja i nema ni tackicu, mogu da ga zapakujem kao novog xD
 
Jel zna neko koliko drzi baterija na bezicnoj verziji?
 
Pozz ljudi. Planiram kupovinu ovog ili slicnog misa pa ako mozete da mi kazete u cemu je generalna razlika izmedju v3 , v5, v7? I da li bi mi lepo sluzio za lol ?
 
Jedina razlika između V2, V3, V5 i V7 je u obliku. Unutra su identični.
Nema razloga da te dobro ne služi.
 
Ja igram sa njim LoL i naravno nema razloga da bude los. Odlican je i za ruku(ne umara je) i ima dosta podesavanja u bloody software-u.
 
Znaci da odem do neke radnje i jednostavno po obliku odlucim? :D i koju radnju preporucujete?
 
Znaci da odem do neke radnje i jednostavno po obliku odlucim? :D i koju radnju preporucujete?

Ne znam samo do koje ces radnje otici, ja sve sto sam zvao foliraju se kako ne otvaraju kutije, "niko nece da kupi otvorene kutije", a ovamo prodaju neispravnu robu :p. Pritom ni nemaju vise od 1 modela (i verovatno primerka) po radnji, i pricam za ove vece radnje (Emmi).

Pitao sam i onog lika na KP sto ima i V8 u ponudi, on mi kaze "ja ne znam ni kako izgledaju misevi samo ih preprodajem", ma da, moze front da se otvori i vidi se, a on ne zna ni kako izgledaju...

Nazalost takvo je stanje ovde, jedino da se odlucis po slikama na netu, sto su mi svi i rekli :d. Ako se snadjes javi, i ja bih uzeo ali levoruk sam i imam veoma specificne zahteve tako da ne bih uzimao na slepo nista...
 
Ovaj mis je 0 za levoruke odmah da ti kazem, totalno je napravljen za desnjake. Btw kutija je providna i prednji deo je i obliku misa, tako da mozes malo da osetis kakvog je oblika.
 
2s7ufir.jpg


Na slici su prikazani A4Tech Bloody V2, V3, V5 i V7.

V7 nije za levoruke, jer je baš prilagođen dešnjacima. V3 je blago zakrivljen na levo. Sa druge strane, rekao bih da V2 i V5 imaju oblik koji odgovara i levorukim i desnorukim osobama.
 
Kakva je situacija sa polozajem back i frw tasterima na tim misevima ?
 
Kod svakog je sa leve strane(za desnoruke) ako na to mislis.
 
trebaju ti specijalni miševi, jer sve i ako su simetrični, tasteri za palac im nisu simetrični. ko koristi miša levom rukom bolje da se navikne da ga koristi desnom, inače će imati problema. ja ne znam nikog ko vozi miša levom.

meni kad je bila povređena desna ruka koristio sam miša levom i jeste mi bilo malo tripozno, ali verujem da bih se navikao da moram.
 
Kupis misa za levoruke i picis. Malo su skuplji al sta ce mo sad.
 
Ovaj mis je 0 za levoruke odmah da ti kazem, totalno je napravljen za desnjake. Btw kutija je providna i prednji deo je i obliku misa, tako da mozes malo da osetis kakvog je oblika.

Koji ovaj? Nisam ni mislio da kupim V7, dvoumim se izmedju V5 i V8. Znam da je prednja strana providna, medjutim ne mogu da osetim nista kad u emmiju na nbg imaju 1 v5, u tehnoms u bulevaru imaju 1 v7, v8 koliko sam video nema nigde. Ne bi mi ni V7 smetao, napisacu dole zasto.

trebaju ti specijalni miševi, jer sve i ako su simetrični, tasteri za palac im nisu simetrični. ko koristi miša levom rukom bolje da se navikne da ga koristi desnom, inače će imati problema. ja ne znam nikog ko vozi miša levom.

meni kad je bila povređena desna ruka koristio sam miša levom i jeste mi bilo malo tripozno, ali verujem da bih se navikao da moram.

Btw ja sam se iz doba igraonice navikao na ergonomski mis za desnu ruku, koristio sam mnogo miseva, jedan od njih je i CM sentinel. Ovde nema "specijalnih" miseva, izbor se svodi na Sensei i Taipan, i oba su prcvoljci. Tako da moram da zanemarim te tastere desno, ako ima tastere gore ili scrool levo-desno, ja sam presrecan. Koristio bih i dalje CM nego kad sam uzeo Sensei, posle 2-3 nedelje poklonio sam ga bratu koji je sjebao kabl posle nedelju dana, prakticno nov kabl (laptop na krevetu, na zidu, u automobilu...). Nema sanse da posle skoro 20 godina koriscenja levom rukom prebacim u desnu.

Kupis misa za levoruke i picis. Malo su skuplji al sta ce mo sad.

Kojeg misa??
 
Koji ovaj? Nisam ni mislio da kupim V7, dvoumim se izmedju V5 i V8. Znam da je prednja strana providna, medjutim ne mogu da osetim nista kad u emmiju na nbg imaju 1 v5, u tehnoms u bulevaru imaju 1 v7, v8 koliko sam video nema nigde. Ne bi mi ni V7 smetao, napisacu dole zasto.



Btw ja sam se iz doba igraonice navikao na ergonomski mis za desnu ruku, koristio sam mnogo miseva, jedan od njih je i CM sentinel. Ovde nema "specijalnih" miseva, izbor se svodi na Sensei i Taipan, i oba su prcvoljci. Tako da moram da zanemarim te tastere desno, ako ima tastere gore ili scrool levo-desno, ja sam presrecan. Koristio bih i dalje CM nego kad sam uzeo Sensei, posle 2-3 nedelje poklonio sam ga bratu koji je sjebao kabl posle nedelju dana, prakticno nov kabl (laptop na krevetu, na zidu, u automobilu...). Nema sanse da posle skoro 20 godina koriscenja levom rukom prebacim u desnu.



Kojeg misa??

Ovo je tema o Bloody V7 misu, zato kazem "ovaj" mis.
 
Pa ja sam svestan da ovo postoji, isto sam i svestan da uvoznici ne zele da prime 100% kaparu i da sacekam mesec-dva koliko je potrebno da mi stigne ovaj mis. Od preko moze da mi stigne laznjak, pogotovo DA, sad ne znam koliko ima lefthanded laznjaka ali ok. Cena je sitnica, 65e+shipping+carina+pdv, izadje me kao ovde da kupim Ouroboros.

Xai mi ne odgovara ako mi Sensei nije odgovarao i koristio sam ga mesec dana i poludeo, isti su misevi.

Mislio sam da mi linkujes ovde gde da kupim, jer ne postoji. Ona prica sa DA od preko je previse faktora da bi rekao da su "malo skuplji".
 
Nazad
Vrh Dno