Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Zna li neko gde da nadjem glidere (jastucice) za ovog misa? Izlizali mi se ovi stari dole opasno..
 
Jos jedno pitanje, posto x7 xl-747h ima anti vibrate prekidac koji mi dosta znaci jer vise podizem misa kada ga pomeram od kraja podloge te ne dolazi do pomeranja/okretanja lika u igri, interesuje me da li ovaj t70 ima neku opciju da mu se podesi osetljivost pokreta kada se mis podigne radi relokacije na podlozi?

U softverskim podešavanjima miša imaš kalibraciju senzora, gde možeš da povećaš visinu tj. udaljenost miša od podloge na koju reaguje. Onda upišeš podešavanja u miš.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Pošto je polako počeo da zeza MX518, izbor je pao na V7M.

Sve fino šljaka, samo me zanima da li ima narodna verzija za otključavanje "Ultra Core 3-4" podešavanja?

Preptpostavljam da su starije verzije neupotrebljive za "Bloody 6", zar ne?
 
Ako je nekome crkao miš neka se javi na PP,mene zeza scrol točkić pa da se dogovorimo da mu miš ne skuplja prašinu...;)
 
Sve fino šljaka, samo me zanima da li ima narodna verzija za otključavanje "Ultra Core 3-4" podešavanja?

Koliko znam, sve novije ture Bloody miševa kod nas imaju otključane sve modove.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Neće baš biti sudeći po ovome:
 

Prilozi

  • 2019-04-13 22_03_37-Bloody2Form.png
    2019-04-13 22_03_37-Bloody2Form.png
    214 KB · Pregleda: 135
Ja imam TL9A i kod mene je otključano. Ništa dodatno nisam otključavao ili kupovao nakon kupovine miša.

hKABojF.png
 
Verovatno pod tim Corvus misli na novije ture miševa.

Kod mene šljaka V7M uvezen 2017. sudeći po nalepnici na kutiji.
 
Od 2017-2018 je krenuo uvoz primeraka sa otključanim UC3/UC4. Tebi se verovatno pao primerak iz "starije" ture.

Imam generator ključeva samo za softver do verzije 5. Ne znam da li je izašlo nešto za novije verzije (nisam pratio), jer čim otključaš miš u jednoj verziji, otključano je i u narednim.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Našao sam za šesticu. Međutim, koliko vidim to je i za verziju 5.

Da li ima nekih posledica po miš ako se zezne stvar?
 
Sve zavisi od procedure za otključavanje. Do verzije 5, nije bilo nikakvog rizika.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Javi ako radi, ja sam pokusavao nesto i nisam uspio na v8m bloody 6

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
NIšta za sada. Sve je za starije verzije.

Nosim se mišlju da uzmem drugi miš, a da ovaj dam burazu.

Zna li neko koje tačno verzije miševa imaju otključana ta podešavanja?
 
Uzeh V7M, instalirao BLOODY7 software, tu sve radi ali sa limitiom na core3/4.
Onda probah uninstall i BLOODY6 I BLOODY5 ne prepoznaju misha.

Samo Bloody7 software znachi prepoznaje. Da li se nesto promenilo ovih meseci da moze da se otkljucaju CORE3/4 opcije?
 
baš me nervira skrol točkić na v7m.... ima problema pri skrolovanju u smislu da ide u oba smera/gore-dole iako skrolam u jednom smeru....ako bas najsporije skrolam bude ok, čim malo ubrzam to već ne bude i užano me iritira....ima li rešenja.?
 
Desni klik na ikonicu (u Notification area)/4-Way Wheel settings/čekiraš Normal Wheel. Stavi najnoviji program ako nisi(ver 7)

Znaju praviti probleme i Core modovi, pa probaj promeniti, ako ovo gore ne pomogne.
 
Poslednja izmena:
baš me nervira skrol točkić na v7m.... ima problema pri skrolovanju u smislu da ide u oba smera/gore-dole iako skrolam u jednom smeru....ako bas najsporije skrolam bude ok, čim malo ubrzam to već ne bude i užano me iritira....ima li rešenja.?
Nije softverski problem, već je skrol meh kvaliteta.

Isto se i meni dešavalo, pa ga otvorih, otvorih i sam skrol unutar miša (nije pravljeno da se čačka, ali može polako), očistih one iglice 3 iglice koje kao prihvataju taj skrol signal, kao i onaj deo koji nam daje podeoke koje osećamo prilikom skrolovanja. Isprah sve to sa Abrom (čistač elektronskih komponenti) i da ne ureknem, radi. Retko kad sad mi to uradi - da cimne na drugu stranu dok skrolujem.
 
Poslednja izmena:
Trazim sebi novog pacova, pa mi je medju favoritima bio Logitech M500, pre svega zbog dimenzija i ergonomije, ali naleteh na ovu temu. Od igara igram samo tenkice, pa mi ne treba nikakva zver. Da li je neko bio u prilici da isproba i M500 i V7M i kakvi su utisci? Koji mu se cini boljim? Sta gubim/dobijam ako se odlucim za A4Tech?
 
Jel normalno za A4-TECH da su tasteri (više levi) po defaultu shit (luft i škljocanje)? Ili je veliki broj miševa feleričan, jer sam čitao da se mnogima dešava da kupe nov čiji levi taster daje utisak no name miša starog 5+ godina.
Meni stigao pre par dana i naravno stari kineski no name miš u boljem stanju od ovog novog.
 
Ne znam gde si to čitao, Bloody miševi su već dugo "best buy" kod nas, nisam čuo da se neko zali na to.
 
Ne znam gde si to čitao, Bloody miševi su već dugo "best buy" kod nas, nisam čuo da se neko zali na to.

Ima u ovoj temi na primer nekoliko žalbi na tastere... Sve je ostalo super, ne kažem ja da je miš u globalu loš za te pare. Stvarno je smešna suma za ono što pruža, ali taj luft u tasterima je po meni nedopustivi propust.
 
Lufta obicno nema kod novih miseva, a javlja se ili usled lose plastike, ili zbog predugog koriscenja misa, pa onda oslabi plastika koja se savija. Resava se tako sto se gornja maska rasklopi i malo i pazljivo malo savije ka unutra, da bi se smanjio taj hod kada se sve sklopi nazad. Takodje, moze da bude da je polugica na tasterima oslabila, pa je prekidac malo ulegao, posle zamene celog tastera se malo smanji hod, eto.
 
Oslabela zbog predugog stajanja u kutiji? Ovaj miš je potpuno nov, ili se varam.. A4-Tech je bio shit i ostao shit.
 
Zivkovicu, nisi procitao pazljivo sta sam napisao, ali nema veze. Licno, nisam neki ljubitelj A4Tech miseva, zbog toga sto cenim dizajn i volim kada je zavrsna obrada uradjena kvalitetno, sto A4Tech nikad nije imao, jer im nije to cilj, vec da budu pristupacniji, ali skidam kapu za izdrzljivost, nagledao sam se stvarno puno A4Tech Bloody miseva kojima su samo otisli tasteri, pored svega sto moze da ode na misu. Tasteri inace su pretrpeli velike torture nakon cega su dobili slab ili dupli klik, daleko daleko vise nego neki mnogo skuplji misevi. Ali, ne bi mogao niko motkom da me natera sebi npr. da ga kupim :). Inace, ta plastika je najmanji problem, sredi to i sluzice te mis dugo.
 
Pozdrav, imam Bloody V7 mis vec 4-5 godina mozda, odlicno me sluzio, ali je poceo levi klik da pravi dvoklike. Moze li da se to nekako sredi ili je kupovina novog jedina opcija?
Svakako sam mislio uskoro da kupim neki mis, Bloody opet verovatno, mene je super sluzio a povoljni su.
 
Probaj da ga otvoriš i da vidiš u kakvom je stanju. Mada i jeftin je, ja sam skoro uzeo još jedan, oko 1600-1700 ga platio.

Tapatalk pro using S10e
 
Pozdrav, imam Bloody V7 mis vec 4-5 godina mozda, odlicno me sluzio, ali je poceo levi klik da pravi dvoklike. Moze li da se to nekako sredi ili je kupovina novog jedina opcija?
Svakako sam mislio uskoro da kupim neki mis, Bloody opet verovatno, mene je super sluzio a povoljni su.

Pogledaću ja ako nisam moj bacio mogao bih da ti ga pošaljem pa zamenii prekidač za levi klik.
 
Pozdrav ljudi crkao mi x7 posle 10 godina pa gledam da uzmem bloody v7m. Jel ima neko ko koristi ova dva tastera sa leve strane da mi kaze kakvi su i da li je pozicija dobra?
 
Nazad
Vrh Dno