Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

batokall

Poštovan
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruke
73
Poena
59
ima li gdje da se kupi ovaj mis kod nas? kako se pokazao? ako je neko uspio nabaviti, molim te govori gdje! :D
 
Ha nisam znao za ovu seriju dok ne vidoh naslov ne izgledaju lose bas me zanima cena kod nas koja ce biti a kolko vidim nema ih nigde za sada ceka se novi uvoz.
 
Dajte neki link ;)
 
Treba cimnuti i pitati novosadski Telix...oni uvoze taj brend. Ili beogradski tnt doo sa dusanovca, to su isti ljudi..
 
Navodno ima V7 u Duocomu u Takovskoj za 2300din.
 
Treba videti kakav je na podlogama razlicitim, vidim da pise da je opticki....

Imate ga ovde, 2045 din, dostava nije mnogo za njega...
link
link2
 
Poslednja izmena:
Bice tih miseva koliko hocete, kao sto ih je uvek bilo, verujem da ce ga i e**i uzeti jer je uvek imao nesto od 14tech pa se mozda nadje na nekoj akciji kod njih itd.....
 
a4 tech i kvalitet LOL
 
dal je blizu a4tech, ne znam ali znam da potpuno isto izgledaju, drugar uzeo taj ms, mnogo je pljosnat sto me uzasno nervira, i na kontu toga, palac je svo vreme naslonjen da dugmice sa strane sto uzasno iritira...
 
a4 tech i kvalitet LOL

Da li si video miša uzivo? Nisi? Nepotreban komentar.

Video sam miša kao i celo pakovanje, malo je reći da sam oduševljen šta se dobije za taj novac. Miš je zaista kvalitetno urađen, kabl je oblozen crno-crvenim sleev-om. Plastika više nego zadovoljavajuceg kvaliteta, skroll svetli kao i logo šake. Moguće je menjati boju kojom svetli. Nema rupu kod senzora već plastični poklopac koji je providan te štiti od ulaska prašine. Pakovanje je baš kvalitetno, dobiju se dve nalepnice (pomenuti logo) kao što Razer ili Steelseries daju, rezervni slajderi, CD i krpica za brisanje. Sve je ovo upakovano kvalitetno u kartonsku ambalažu i samo pakovanje ali i izrada miša ne zaostaju za mnogo skupljim brendovima.

Eto ukratko utisci spolja, kako se ponaša u igrama vreme će pokazati. Da nemam Deathadder-a ne bih razmišljao ni sekund da li da ga probam.
 
Poslednja izmena:
Ma ovde se svi lože na natpis Logitech. Posle moraju da pljuju sve što za manje para pruža isto.
Ja sad planiram da kupim 4. A4Tech miša za redom, toliko o tome da su nekvalitetni. Prvi sam kupio dok su još bili kuglični, drugi (optički) je preživeo godine igranja Diabla (znamo koliko se klikće tu) i dalje najnormalnije radi na sestrinoj mašini, trećim (X7) sam savršeno zadovoljan i menjam ga samo zato što hoću sad bežični.
 
ja upravo koristim a4tech x750-f i logi g400, trenutno radim na 2 kompa pa su misevi jedan pored drugog, prvi placen 2k, drugi 2.6k, logi 10x bolji...e sad sto mu cena skocila duplo to je druga prica ;) neko se lozi i na razer, mene je razer arctosa toliko razocarala da nemam reci, pa sam je prodao i vratio se na staru a4tech super slim, pa sam uzeo logi g105, dupe i oko, toliko o tome da a4tech i logi mogu da se porede ;)

 
Poslednja izmena:
ja licno posedujem jedan model a4 tech misa (swop-45pu), koji je kod mene punih 10 godina! i dan danas sve radi perfektno.. toliko o kvalitetu...
 
niko ne kaze da je a4tech losh, daleko od toga, ali da je u klasi logija, pa bash i nije ;)
 
Ne znam, na mene Logitech nikad nije ostavio dobar utisak, a nemam problem sa bilo kojim brendom.

Moje mišljenje je da je odnos (kvalitet+ono što pruža)/cena na strani A4.
 
postujem ja logitech, verovatno bih i ja volio sebi priustiti neki dobar model... ali cena cini svoje
 
niko ne kaze da je a4tech losh, daleko od toga, ali da je u klasi logija, pa bash i nije ;)

Poznat je i Logi po trajnosti proizvoda al u qrtzu. Mikroprekidaci na misevima crkavaju im ko blesavi. Ulozeno/dobijeno je na strani A4Tech to kazem kao neko ko je koristio oba brenda
 
niko ne kaze da je a4tech losh, daleko od toga, ali da je u klasi logija, pa bash i nije ;)

Potpisujem, sada sam na MX518 rev 2, uzeo ga maltene cim je izasao G400... pre toga koristio x748k koji je za svoju cenu pruzio vanserijski odnos ulozenog i dobijenog ali kvalitet izrade je apsolutno na strani Logitech-a. E sada sto su naduvali cene...
 
Ne razumem to "kvalitet izrade",jel' po veku trajnosti proizvoda ili po udobnosti koriscenja?Ako je po veku trajnosti pogledaj malo itsvet i komentare o Logitech tastarurama(zadnjih par meseci jurim tastaturu sa osvetljenjem pa svakodnevno citam impresije na 100 sajtova).Ako je po udobnosti,ne znam da l' dostizes nirvanu dodirujuci Logitech misheve,mene A4 Tech ostavlja ravnodusnim(sto se tice naleta adrenalina) ali se ne kvari i mrda kako zapovedam.I ne mislim da postoji velika razlika u kvalitetu igre u FPS MP u odnosu na misheve od 150 evra i 15 evra(jedino ako nekom vise odgovara veci broj tastera na mishu-brze reagujes nego na tastaturi).Mnogi profi igraci koriste i dalje Microsoft IntelliMouse,sadasnji "gejmeri" bi se sablaznili,nema makroa,menjanje DPI-ja,tegice,samo dva tastera,NE SVETLI.Ne pravi od tebe igraca tastatura od 200e i mish od 150e.
 
Poslednja izmena:
Uopste me ne zanimaju komentari na itsvetu i tome slicnim mestima... takodje nisam pominjao tastature. Ja govorim o mom iskustvu.

Ne vidim kako bi mogao dvosmisleno da protumacis kvalitet izrade.
 
2 mandrak, ako cemo po veku trajnosti, ako si video sliku koju sam okacio, x7 se raspada, ako cemo o kvalitetu plastike, svetlosne godine su u pitanju...da je g400 recimo ostao na 2600 ili do 3000, tu ne bi bilo polemike ulozeno-dobijeno, ali posto su generalno logitechu naduli cene, onda se desavaju diskusije ovakvog tipa...pretpostavljam da si koristio tog misa od 150eur pa znas da nije nesto bolji od ovog od 15eur...? msm svako ima razlicite potrebe, razlicita pozitivna i negativna iskustva prema odredjenim brendovima ili modelima i kupuje ono sto je u mogucnosti ili misli da je najisplativije ili najbolje itd. mi ovde mozemo da prenesemo iskustva, ja sam konkretno uporedio a4tech, razer i logitech jer sam njih koristio i napisao sam iskustva konkretnih modela, a ako je nekome bolje nesto drugo, skuplje ili jeftinije, ok, samo napred! ;)
 
Poslednja izmena:
Malo je trebalo da upotpunim svoj post.Kvalitet izrade....Pa ja koristim mish svaki dan po 4-5 sati vec 5 godina(sa vec spomenutim pivom i pepelom od cigara) i nista mu ne fali.Kakav bi ti ocekivao kvalitet izrade misha?Sta si to osetio kad si Logitech-a uhvatio u ruke a ja nisam sa A4Tech?To sam te pitao,ja ne vidim sta si ti dobio sto si ocekivao a ja nisam.
 
Nazad
Vrh Dno