Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

To tako traje i traje i na kraju se upuva. Porađa se 5 dana za skok od 3$...
 
LTC je za godinu dana skočio 20 puta. BTC 10 puta. Ne vidim u čemu je problem.
 
Suvise brzo ljudi zaboravljaju. Hoce da skace svaki dan 10% da bi bio "dobar" novcic :d

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Onda bi bilo "a što nije 20%" :)
Samo hold i vidimo se za par godina ;)
 
upravo je to u maju i bio pump, da preformulisem, od maja i juna puca lanac i ide na 150$ svakog dana :d Ne kazem da ne skace lepo, ali nikako ne "grize" lanac za 150 bar jos uvek.
 
S pojedinima stvarno ne vredi pricati uopste jer izvrcu sve kako im odgovara.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
LTC ima odredjenu šansu ako BTC ne izadje iz krize,.ali mu je i tu BCH ogroman konkurent.

Koji drugi razlozi postoje za ogroman skok LTC-a, osim redovnog twitovanja?
 
jer ne znamo sta sledi :d

@saj
ne mislim nista lose vec formulisem onako kako se prica, a vrti se isto u krug. Niti trgujem trenutno sa ltc pa da mi odgovara ovako ili onako. Par njih se zali kako ne skace uopste tj sporo, a par njih prica kako samo sto se nije rastrgo i ode na "1000" (1000 je u stvai brojka za 100 i 150 :d) i tako vec mesecima.
 
Lightning i atomic swaps sa btc-om. Tek se ceka zvanicno pustanje u rad sto ce da opali oba novcica jos vise.
BTC u krizi? Ne bas.
BCH konkurent? Nikako. Ne nasedajte na ta jeftina hajpovanja. Prosle godine je ETH bio otkrovenje koje ce zameniti BTC. Ne ide to bas tako ;)


@Marko Znam sta pricaju ali to ne znaci da i ti treba da stanes u taj red. Kad smo pricali da ce LTC da opali jos prosle godine i sta se sve sprema pola foruma je pricalo da je LTC mrtav konj itd. Znas i sam. LTC je sada 70+.
Sam biraj kojim ces putem poci, dali ces da razmislis ili ces da stanes u red pljuvaca. Obzirom da te LTC i ne interesuje nema potrebe da se guras u ovaj drugi red bez potrebe ;)
Ovde ljudi hoce da se obogate preko noci i pljuju sve redom. Ne vidim ni da su se obogatili a ni da su ista postigli pljuvanjem.
 
Poslednja izmena:
LTC je već opalio, ozbiljno.

Imho, Lightning i atomic swaps nisu dovoljni za mnogo više od 70. Tj, to ga je i doguralo do 70.

Što se tiče BTC-a, kruže ozbiljne priče da je cena pumpana od splita preko bitfinnex ekipe i korišćen USDT naveliko za ovaj više mesečni pump u cilju borbe protiv BCH-a.

Uostalom, baci pogled na BCH chart u ovom trenutku.
 
Na ovim mali skokovima na Bch moze lepo da se zaradi a jako su predvidljivi ja obicno cekam da probije high cenu i obicno kad probije poraste jos dosta i sve dok se to hvata sigurica je.A to da se kupuje sada na 1298 pa da se ceka 2000 to je ogroman rizik.

La. je predvideo da kad probije 70 da ce do 100 da dodje jako brzo iskreno slazem se da ce dalje da raste ali ne brzo nego sa jos mnogo uspona i padova do te stotke....

Samo moje misljenje.
 
LTC je već opalio, ozbiljno.

Imho, Lightning i atomic swaps nisu dovoljni za mnogo više od 70. Tj, to ga je i doguralo do 70.

Što se tiče BTC-a, kruže ozbiljne priče da je cena pumpana od splita preko bitfinnex ekipe i korišćen USDT naveliko za ovaj više mesečni pump u cilju borbe protiv BCH-a.

Uostalom, baci pogled na BCH chart u ovom trenutku.

Ne ludujte s tim pricama. Kakva crna borba protiv BCH, gde kopate te "ozbiljne" price? Ljudi, ne moze nesto za 3 meseca da zameni nesto sto je 10 godina tu. Ne budite naivni.
LTC ce tek da opali. Sve je jos u test fazi. Sprema se i MAST i jos zanimljivih stvari.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ko i dalje ne vidi signale za LTC slobodno neka zatvori vrata za sobom kad izadje.
Za one koje LTC zanima, pazite da vas ne uhvate u shortu. Zadnjih 10 svaki dan skace i pada za po 3$ u zavisnosti od kretanja btc-a. Danas je skocilo malo vise. Cim se pojacaju sell orderi posle skoka neko ce da opaja to kao metlom i ode gore. Sada se ispituje strpljenje. Ko ga nema neka se odmakne od kompa.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Da, ali nemoj da ga pljuješ posle kada padne na 71$.
 
Istini za volju, on tebi ne prestaje izgledati odlicno :d
 
Nekada izgleda odlicno, nekada me nervira ali na duze staze ne prestaje da raste ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Vala navijas za njega kao za Barselonu. Pratim po malo forum i kad kod otvorim vidim tvoj post da Litecoin ide u moon :D
Opusti se malo, nije sustina da se navija za kriptovalutu vec da se zarade pare.
 
Upravu si potpuno. Odoh da "navijam" mesec dana malo u sebi. Necu vise nikakvu prognozu da napisem posto vidim da to dzaba radim ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Upravu si potpuno. Odoh da "navijam" mesec dana malo u sebi. Necu vise nikakvu prognozu da napisem posto vidim da to dzaba radim ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Malo je licemerna tvoja izjava (uzimajuci u obzir celu polemiku oko @La i sta si sve tamo rekao)
Jer kako ono rece
Mene nece nista i niko oterati odavde.
Nisam ja od on lako zapaljivih, osetljivih ili likova koji se lako uvrede

Da se ne uvredis.. Ne mislim ja nista lose.. Samo ta tvoja izgjava, ne ide uz stav koji si rekao.. A oterali ste @La..
Definitivno je pukao forum..
Vidimo se u neko lepse i mirnije vreme ovde na forumu.. Pozdrav svima :wave:
 
pa dobro skocio je bio 5% dosta :d dok su ostali skocili i 30%
 
Forum (sekcija kriptovalute) je forkovan pre 7 dana, ako moze da se tako kaze :)
Svi smo na Slacku... Otud' i tako mala aktivnostna Benchu poslednjih dana
 
Prestiza niko nije oterao, niko ga nije prozivao, barem ne javno da smo videli. Pre ce biti da je sam sebe iznervirao jer je izasao na 6600.

Sent from my XT910 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno