Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

iskren savet: najbolje formiraj sam svoje mishljenje i drzi se toga. manje ce da boli u sluchaju losheg ishoda po tebe
 
Demios je tu upravu. Sam odnos je cudna stvar a LTC je lud novcic i tesko je proceniti kada treba izaci. Oko polovljenja je moj plan da predjem u BTC 100%. E sad, ne mora to nista da znaci, LTC moze i pored toga opet malo da ojaca ako krenu s nekim vestima a radi se na tome.
Za sada se fino drzi, probili smo stotku a do polovljenja ima jos dosta. Otom potom, uzivajte do tada.

Tapatalk from Poco loco
 
Koliko se sjecam, prve Ltc-ove sam iskopao sa 5850, pa onda 6970, te 7850/7870/7950... to je bilo vrijeme :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
93 dolara, a nakon polovljenja će krenuti da pada. Jedan običan me-too novčić prve generacije, bez ikakvog razloga da postoji više. Poštujem drugačija mišljenja.
 
ako postujes onda se malo vise edukuj u vezi coina pa onda iznosi misljenje :)
 
Svaka čast. U manje od mesec dana od kada je dao prognozu cena je pala sa 93 na 66 tako da je prognoza bila tacna jer je kretanje cene pogodio i bolje od nekih dobro edukovanih. ;)
 
Poslednja izmena:
da ,da strucnjak, LTC je i dalje u boljem polozaju nego ETH i Dash , pogotovo Dash koji je najvece razocarenje ovok ciklusa, Ltc je i sad posle pada na nekih ~6x od ATH , Eth je od ATH na ~8.5x , a Dash je na 18x nizoj ceni, pa hajde sad malo razmislite gde se ko nalazi
 
Dobro, rast LTC-a je BTC prekinuo, isao bi gore jos lagano. Nije ispunio moja ocekivanja, moga je i trebao jos gore ali to sada nije bitno. Nisam razocaran ali nisam se ni unistio od para.
Ono sto je bitno je da su apsolutno svi altovi ugrobljeni tako da je ta prica o prozivanju na racun LTC-a neosnovana. LTC je i dalje u boljoj poziciji od vecine altova, ceka se samit u oktobru pa da najave karticu i ostale vesti tako da to polovljenje nije poslednji trzaj kao sto neki misle.
Dash se trenutno primirio ali to ne treba nista da znaci jer je odlican novcic i on ce da opali kad dodje trenutak. Ono sto je problem kod njega je sto se ne koristi dovoljno koliko bi trebalo ali verujem da ce se i to promeniti.
Situacija je ista za sve jace altove, svi ce docekati bolje dane, nema potrebe da se iko proziva ili da ostrasceni clanovi pene bez potrebe jedni na druge. Ovo je bilo najverovatnije dno altova za ovaj period ali hajde videcemo.

Tapatalk from Poco loco
 
Kad krene živa lova opet u kripto krenuće i ALT-ovi gore, za sad red guljenja altova red zajedničke korekcije :)
Ili kitovi akumuliraju altove pa će i tu da krene manipulacija bez zive love,samo sa onom u sistemu.

Ja na ovo gledam kao na otimanje zaradjenog iz 2017. Kada se to očisti, onda ćemo imati pravi bear market, akumulaciju, kapitulaciju i eventualni novi ciklus u pravom smislu. Ako bude tehničke / ekonomske opravdanosti, a ne samo manipulacije.

Do tada zbog polovljenja btc ostaje u rasponu od (6) 8-12k (15),altovi se cede, i pred polovljenje počinje i na njima nova manipulacija (alt sezona).

Nakon toga pravi bear market, uz regulaciju, tehnicko usavrsavanje, gasenje mnogih shitova, 90%+ korekciju da bi smo eventualno novi bull ,i ako ne bude opšte prihvaćenosti kripto plaćanja, imali do sledeceg BTC polovljenja.

Kitovi sada imaju alate da zarađuju i bez potrebe da mnogo / previše pumpaju cenu. Dovoljno im je pomeranje da se napravi hype i eventualno x2,x3.
 
Poslednja izmena:
Aha, MW is the next big thing ;)
Pratim sta se desava, pratim najave. Posle segwita ovo je najbolja stvar koja se desava. Deluje mi cak i kao lepo tempiran projekat, taman da istestiraju sve i kad malo i cena BTC-a zivne Litecoin moze da opali.

Tapatalk from Poco loco
 
Ja ga bas posmatram duže vreme, nisko je.... Razmisljam da ga kupim.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Treba ga kupiti, opalice on zestoko. Samo strpljivo s njim ;)

Ispod 500$ ja ni komad ne prodajem. Znam da ce se opet neki smejati ali i to je sitna lova ;)

Tapatalk from Poco loco
 
Danas je 9-ti rodjendan LTC-u. 9 godina savrsenog rada, bez ikakvog zastoja ili problema na mrezi.
Spremite se ;)

Tapatalk from Poco loco
 
Ja sad nagovaram devojku da pljune par somica da dopuni stek. Sad il' nikad.

Tapatalk from Poco loco
 
Nazad
Vrh Dno