Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Sada i frozen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lepo si ovo rekao, i posto uglavnom jeste u pitanju je cisto nagadjanje, spekulisanje, kocka, u skladu sa tim, tako se treba i postaviti u diskusiji.

I takvo nagadjanje, ipak (i valjda) nije sasvim bez osnova, vec svako svoje odluke i zakljucke donosi na osnovu seta informacija koje poseduje, a koje smatra manje ili vise relevantnim. Ne mislim ovde konkretno na tebe, ali kada neko dodje i izjavi da smatra da ce taj i taj koin pasti iz tog i tog razloga, a onda dodje neko drugi sa visine i pros*** se ovom prvom kako nema pojma, a nije ni svestan sta sledi™, pri tom ne nudeci nikakvu podlogu za svoj suprotan stav/razmisljanje, onda to, slozices se, nikako ne doprinosi nekoj pristojnoj diskusiji, naprotiv, cinicno je i krajnje bezobrazno...

Nije bezobrazno to sto je rekao vec nacin na koji je rekao ali to je vec stvar vaspitanja. Ljudi imaju razlicita misljenja i razlicito vidjenje stvari, jedan kaze svoje misljenje, drugi kaze svoje. I onaj prvi bi tom logikom morao da obrazlozi svoje misljenje da bi ga neko shvatio ozbiljno a ne da se samo to ocekuje od onog drugog. U svakom slucaju to je previse za ocekivati. Moze prica biti na nivou kao sto imam ti i ja sada, da pricamo normalno, da svako obrazlozi svoj stav. I nije problem da svako na kraju price ostane pri svom stavu ali dovoljno je da jedan clan bude trol, nerazuman, glup, psihicki bolestan ili sta vec i cela prica pada u vodu.

Problem je ovde sto ljudi nemaju svoj stav. Svi su usli da zarade pare ali nemaju pojma kako i ocekuju da im drugi zarade. Consulting je usluga koja se placa a ni ljudi koji se bave time ne daju nikakve garancije da neces puci pare koje ulazes. Zato je besmisleno ocekivati od bilo koga ovde na forumu da ti daje samo ispravne savete. Ovde smo da razmenjujemo misljenja. Ja svaki post procitam jer svaki je podjednako vazan, bilo ko ovde od nas moze imati sjajnu ideju. Na kraju je opet licna procena svakog pojedinca na sta ce se kladiti.

Sada i frozen.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne znam sta se desava s LTC-om, za sada nema nikakvih informacija. Vidim samo da je krenula kuknjava, ljudi se unervozili.
 
Poslednja izmena od urednika:
Uopste nije receno kako se ovde predstavlja mislim da ce ili mozda ce da vredi toliko i toliko vec LTC ce dostici 100 ove godine, eth se nece vratiti preko 200 itd.
 
Poslednja izmena:
U skladu sa izgubljenim koinima na btc-e, pitanje, da li je electrum wallet ok izbor? Ili nešto drugo? :)
 
Poslednja izmena:
Nadam se i ja, ali gde su nam trenutno, naši key-evi su na nekom hard disku negde ko zna gde, u rusiji, na kipru?.. pristup tome ima neko ko je možda uhapšen, možda još nije..

a pazi kada sam mislio 'ma sigurnije mi tamo nego da strepim hoću li nešto da zaebem sa walletom' Pa onda kada je cena otišla držao sve online zbog trgovine ..

Ja se dvoumim izmedju Electruma i Jaxx-a, cini mi se da su oba ok izbor...

Edit> imas ovde basic guide o walletima https://99bitcoins.com/best-bitcoin-wallet-2015-bitcoin-wallets-comparison-review/ valjda je sve azurno...

Iščitao sam sve, electrum mi deluje najjednostavniji za recovery ako mi otkaže hw, ali šta znam, da pitam iskusnije.. :/
 
Poslednja izmena:
BTC-e je vazila za sigurnije berze. Poenta je da je i dalje "sigurna" u smislu da nisu hakovani. Ovo sada je bas situacija koju niko normalan nije mogao da ocekuje. Ako btc-e nastavi jednog dana sa radom najbitnije je da novcici nisu ukradeni. Uzivajte 10 dana, sacekacemo zvanicno obavestenje.
 
nisu hakovani, ali ovo ce ispasti gore od hakovanja, ispostavi li se tacnim da su bili upetljani u pranje para od ukradenog btc--a nece se to dobro zavrsit.
 
Ovo sada je bas situacija koju niko normalan nije mogao da ocekuje.

Ovo stvarno, ko bi pomislio na tako nešto, još će ispasti da je ubio Kenedija i srušio WTC. Razmišljao sam jedino o hacku svog naloga, berze ili da nestanu sa našim koinima.

Ali definitivno, bolje da je neko hakovao i pokrao nešto, veliki je biznis, oni bi nadoknadili minus i išli bi dalje.

Što više čitam sve je jasnije da teško da ćemo videti išta ikada od sredstava tamo..
 
Saznacemo za nedelju dana, al ne bi bilo dobro da nas zakinu, btc-e nije mala menjacnica.
 
LTC wallet opet disabled. Ovog puta moguce da se ceka update od strane LTC tima. Sta li je po sredi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je ostalo 100kom, zajebao sam se sto sam pre neki dan prodao 80 ili mozda nisam, videcemo. Ja se nadam da ce do kraja godine dostici cenu od 100€…
 
Ima li sta novo u ltc taboru :D nekih pozitivnih prica, neki napadai ili se ide ka 0.01 :d
 
Da sad je moguce da se pumpa jer velika kolicina koj je bila tamo nece da moze da se dumpuje, jel?

Mada ja sam prodao nekoliko komada i koliko sam prodao ode cena sa 42 na 45-46$

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Matthew naravno
 
Zapravo sam mislio na ltc, sad vidim da sam slucajno citirao ovaj klip :)

Sent from my SM-T530NU using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno