Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Treba ti private key adrese gde su bili ltc na bloku 1371111, importujes to u lcc wallet i dobijes lcc. Ili si drzao ltc na exchange koji podrzava fork na bloku 1371111. Meni su btc bili na stampu i dobio sam bch posle nekoliko meseci jer su resili da uvedu i tu valutu. BCG, BCD i ostale forkovane coine nisam dobio na stampu, a ne mogu da dobijem ni private key.
 
Poslednja izmena:
Nisi pratio ali si fudovao :) Šta ima tu da se proba, dva kompletno odvojena chaina.

Ti likovi sa sada već 65milki su predvideli i drugačiji potpis transakcije kako bi izbegli "replay atack"
 
Fudovao? Napisao sam da ce fork ali dalje me nije interesovao, ne slazem se s njim i to je to. Imam nesto na poloniex-u i u walletu, mozda ne bi bilo lose da se iscupa nesto.

Tapatalk
 
To je za mene već ok stav. Da ljudi nisu bili obmanuti da li će do forka doći, lcc mcap bi se možda rasporedio i na obične ljude a i smanjili bi cenu. Ovako nekolicina menjačnica drži sve.
 
Ovo oko dobijanja LCC-a stvarno nisam ispratio, mnogo sam radio ovih dana pa nisam bas ni prilazio kompu. Kapiram da je cena prevelika za LCC ali ajde. Ne kosta nista ni da stoji. Mozda uskoro bude vredeo jos vise ako LTC grune gore opet.

Tapatalk
 
Da je prevelika jeste. Ipak ima dobre šanse da se šlepa uz ltc kao i ostali forkovi prvenci: bch i etc. Tehnički u smislu transakcija i plaćanja je isti kao ltc.
 
U smislu transakcija mozda ali u smislu placanja nece nikada prici LTC-u ;)
LTC je ime, tu je X godina, ima zajednicu, ima sve. Ovi se juce ispili, 1% premine, niko ne zna ko su... Daj, ovo ni u kakvom ludilu ne bi smelo da vredi ni delic ovoga a ne trecinu LTC-a.

Tapatalk
 
Za jedan LTC dobijes 10 LCC-a koji vrede trecinu LTC-a u dolarima. Suludo.
Razumem kada se ETC desio. Zajednica se podelila, ozbiljna je bila nesuglasica i eto. Razumem i kada se BCH desio, tu nije moglo da se nadje apsolutno nikakvo resenje. Svaki drugi fork je bio cist hir s namerom da se uzmu neke pare.
 
Dakle, najverovatniji razlog forka je da se sa odabranim menjačnicama u dilu omogući trgovina i rasproda što više premajnovanih novčića i obzirom da su organizatori imali mogućnost da ulete spremni u majning, prvi bi i nagomilali veću količinu koja vredi nešto. Omastili su se desetine miliona za nekoliko dana. Verujem da je najveći deo trgovine ovim coinom na Yobitu njihov.
 
Dali su svima LCC ali ne mozemo da prodamo :) U pravu je saj glupost :)
 
A šta se dešava ako prebaciš na yobit, ne možeš da uzmeš BTC i povučeš?
 
Ne mozes da prebacis na Yobit, jer ne radi deposit opcija za LCC.
Scam je od samog starta, sto ne znaci da ne moze da se izvuce neki dinar ko ima volje da se cima.
 
Gde moze sve navedene menjacnice koje ga podzavaju su under maintance ?

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Ma slična situacija kao EtherZero (ETZ).
Pokušao sam da nađem i svi tradeovi za to stoje.
 
Ako ste drzali ltc na yobitu i dobili tamo lcc, mozete da prodate za btc i povucete. Ne mozete da saljete lcc sa neke druge menjacnice ili sa walleta na yobit jer se ne mogu kreirati lcc wallet adrese na Yobit-u.
 
Super i pojede fee transakciju :-D
Ne bih slao kolicine ltc-a na menjacnice sem bitstampa a i to samo kad idu u fiat.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
kakva je prica za LTC, ocekivanja dal ce jos gore ili ce se zadrzati na ovom nivou.. ne mogu nikakve info da nadjem sta se dogadja sa litepay
 
Saj krajnje je vrijeme da nam se isplati holdovanje LTC :)

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Nije što sam pristrasan zato što mi je LTC prvo kripto ulaganje, ali mislim da će ove godine da izdominira, bar što se odnosa ka BTC tiče, a za dolare to već zavisi.
Sav BTC i sve sam prešao u LTC, odustao od daljeg pokušavanja trgovine i uvećavanja i smireno čekam
 
Da upozorim sve koji prate Charlie-a na tviteru, pojavio se tviter sa njegovim imenom koji navodno daje besplatne ETH i LTC ali vi prvo treba da posaljete na adrese koje ostavlja u pitanju je PREVARA ! I ne mogu da verujem da ima lakovernih ljudi koji su mu poslali na dve adrese 50k$.
 
Pa trebao je malo vise da se angazuje, napisao jedan tweet da se ljudi ne pecaju i to je to...
 
Nacin na koji Charlie radi je sraman. Ni jedan developer ne pali masu na taj nacin. Ponasa se kao Kajzer. Bljak. Ne mogu da shvatim da jedan nesumljivo talentovan i dobar programer dopusta sebi taj nivo komunikacije.
Jedan je klasican prevarant, drugi je uzasno posten lik i vrhunski developer. Jedino sramno je sto njih dvojicu poredite :d
To sto Charlie prica je realnost obzirom na projekte. Nije napisao bzvz.

Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno