Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Vrlo moguce da je prvi GUI LN za LTC. Inace LN radi i sada, samo sto nije user friendly.

Svidja mi se ovaj MIT coutdown, kad se setim segwit coutdown i kako cena raste :D
 
Poslednja izmena:
Ima najbitniji detalj, LTC adresa.
Par studenata sa zvucnim mentorima sa namerom da se ovajde za neki dolar :)
Samo izviru kao gliste posle kise. Gde su bili kada je LTC bio 3$?
Samo nece ovaj put biti cekanja 4 godine, istrescu se ja sa svim, nema veze mozda omasim i 2/3 ali istrescu se.

Najlepsi je osecaj kad si u fiatu a kripto se rusi...priceless...
 
A obrnuto od najlepšeg osećaja je kada si u $ a cena eksplodira :)

Da znam kada treba da sam u čemu svaki put, brže bih postao milioner :/
 
LTC se fino ustabilio na 16-17, mogao bi da bude sada neki manji downtrend pa opet napad na 19
 
A obrnuto od najlepšeg osećaja je kada si u $ a cena eksplodira :)

Da znam kada treba da sam u čemu svaki put, brže bih postao milioner :/

Kada si u $ ne gubis pare, samo ne zaradjujes. Veruj mi, razlika je ogromna. Kad imas $ imas mnogo opcija, a kada si u kriptu dok pada, mozes samo da biras da li ces manje ili vise da izgubis. Pogotovo ako ti trebaju te pare koje su zarobljene u necemu sto gubi vrednost. Sada je lako, sve je skupo i svima je lepo. Uostalom, znas to i sam.
 
Jasno, naravno, manja zarada vs gubitak već napravljene zarade.

Meni novac sa berzi ne treba, nisam ništa podizao niti trošio do sada, sada je taj ulog mnogostruko uvećan, pa kao hajde kada pada a u kripto sam, i dalje sam u plusu pa neću da se nerviram, ali jeste glup osećaj of course :)
 
Jeste treca liga u top volumenu u zadnjih mesec dana non stop :D
cak se i ovi ovdasnji pilicari razdrmali samo ih boli ulazak :d
 
Jeste treca liga u top volumenu u zadnjih mesec dana non stop :D
cak se i ovi ovdasnji pilicari razdrmali samo ih boli ulazak :d

Steta sto smo svi potcenili LBRY. Ovo sa LTC-om je kikiriki spram drugih konja. Cak je i BTC kao najinertniji imao veci rast od lajta...
 
Poslednja izmena:
Dok mi pričamo, kaad ono opet krenuo, naravno, moon :)

Skoro 0.018, šta je sada, ima neki razlog ili...?
 
Steta sto smo svi potcenili LBRY. Ovo sa LTC-om je kikiriki spram drugih konja. Cak je i BTC kao najinertniji imao veci rast od lajta...

Pa nije ja sam isto uzeo na LTC kao sto bi mi recover bio na LBC, nisi nikako mogao u drygom krugu kupit LBC na 1-2K satoshia... ja sam ga kupovao u padu i izasao na 3-4K i usao u LTC da sam ostao u LBC istu kolicini BTC bi imao kao i sad, pogotovo sto kad je skocio LTC skocio je i LBC
 
Ljudi, strpljivo sa LTC-om, sacekajte skok. Nemojte dzaba davati novcice jer ste se unervozili bzvz.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
pa kad slusaju samozvane strucnjake koji su popili pamet celog sveta, jer umesto njih svako treba neku cifru da izabere za izlazak i svi sretni :)
 
Pa to je jedno od ok resenja. Najgore je kad se ljudi uspanice pa ne znaju gde ce. Ovako lepo naprave plan, imaju cilj... Onaj ko zna sta radi ima plan oni koji prate druge su uvek u frci.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pa nije ja sam isto uzeo na LTC kao sto bi mi recover bio na LBC, nisi nikako mogao u drygom krugu kupit LBC na 1-2K satoshia... ja sam ga kupovao u padu i izasao na 3-4K i usao u LTC da sam ostao u LBC istu kolicini BTC bi imao kao i sad, pogotovo sto kad je skocio LTC skocio je i LBC

Nesto ti se matematika ne slaze, ali bitno je da si zaradio i da si zadovoljan. LTC nije skocio x10 prema btc-u od svoje najnize vrednosti a lbc jeste od trenutka kada si ti izasao. No nebitno, niko nije ni pomisljao da bi lbc sa 0.7c u decembru mogao stici do 1$ ovih dana...u dolarima x150, prema BTC x40. Strahota.
 
pa izasao sam na 3-4k na LBC, malo trgovao na LTC par dana + na padovima i isto mi dodje......
 
Ovaj ko Vitalik sad nece da izlazi iz aviona mesecima, valjda ce i cena bar na 300 :d
 
Neka neka, ziv bio. Za to se borio. Sad kad nema posao neka putuje, neka prodaje pricu, to bar ume. 300 je bas lepa cifra ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
bolje da ne radi nista, odmah krenuo dump :d
 
Ovaj dump nema veze sa tim. Dump je u najavi vec nekoliko dana. I kao i obicno, vikendom.

Kao sto sam i rekao, ja ocekujem 140-145 uskro. Tacnije ocekujem 150 pa bounce, onda probijanje supporta na 150 i kontm da moze do 140.

Dakle short term - shortovanje

Long term - otvaranje long-a.

Eto i poklapa se. :d
 
Dump lici na pilicare, sve zavisi od vesti kako ce stizat......... ali generalno cena se stabilizovala sto istim pilicarima se mozda i ne svidja jer su u minusu :D
 
Dump lici na pilicare, sve zavisi od vesti kako ce stizat......... ali generalno cena se stabilizovala sto istim pilicarima se mozda i ne svidja jer su u minusu :D

Ako padne u minusu su samo oni koji nisu otresli. Pilicari uvek pobedjuju jer teraju market u stranu koja njima odgovara. A za ltc pilicarenje dovoljno je imati svega 20-30k komada, i moze market gde hoces. Dakle nabavna cena ni 100k a pomeras milione danas...Pa samo na ovom forumu ima sigurno barem 5 clanova sa preko 10K.
 
sica je to, ne mozes ti pomerit LTC sa 50-100K mozes kao ovo sad na 1-2h
 
Charlie Lee‏Verified account @SatoshiLite 43m43 minutes ago
More
Johnson Lau (@johnsonlau01) has been hard at work on adding Smart Crypto-Vault (MAST & Covenants) to Litecoin. Should have demo early July.

Opa, krece polako da se spominju i druge implamentacije. Znaci celo leto cemo cekati nesto. Ljudi, ne mogu da vam opisem koliko su te stvari bitne za novcic i koliko ce se o svemu tome pricati. Cena ce najverovatnije biti "adekvatna" ;)
 
Nazad
Vrh Dno