Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Dragi moji, nagradna igra pocinje
Prva dva clana koja mi posalju PM sa naslovom PayWithLitecoin dobice 2 od 3 opendime wallet-a sa slike. Resio sam da nagradim malo zajednicu i one koji su ostali verni LTC-u, sada kada je krenuo skok.
Pogledajte prilog 246488

Insistiracu da se moraju ispuniti odredjeni uslovi:
-da ste minimum 5 godina clanovi foruma
-da imate minimalno 500 postova
-da imate minimum 100 LTC-a
-da mi posaljete dokaz da imate 100 LTC-a (screenshot wallet-a, s menjacnice, bilo sta. Odsecite sta ne treba da se vidi, zastitite licne podatke)

Zadrzavam pravo da eliminisem svakoga ko nije ispostovao ono sto trazim. Eliminisani ce biti i oni koji su mi na ignore. Molim vas, nemojte slati poruke ako ne ispunjavate uslove i nemojte pitati zasto su bas takvi uslovi.
Necu da dajem grebatorima jer hocu da to koristi neko ko je duze tu, ko je zadrzao profil tokom godina jer se pridrzavao pravila, ko je pomagao zajednici na ovaj ili onaj nacin u temama.
Cim budem znao ko su dobitnici napisacu ovde u temi. Sutra ili nocas, zavisi od vas.
Svaka cast na ovom potezu!
Ispunjavam sve uslove, ali necu da ucestvujem iz prostog razloga jer sam par stranica prije pisao o tome da LTC nije napravio ono sto se od njega ocekivalo, medjutim cini mi se da moze uz trenutnu cijenu BTC-a i ovoliko pozitivnih vijesti da opali i preko 350$ kroz par dana.
 
Ja ispunjavam , ali bih rado prepustio nekom zenskom clanu koji ima makar 50 LTC u posedu, ostale uslove ne mora da ispuni , ako ga ima ovde medju nama :) Ako se Saj Slaze :)
 
@Sajber,

Jel i ovo spada u posedstvo? :d

ltc margin 15.2.jpg
 
kratka informacija i sugestija ako bude nesto od LCC - Litecoin cash (licno sumnjam) al ajde da ne bacimo poklon :)

Najbolje da prebacite LTC u neki offline wallet, JAxx ili slicno vase LTC, sacekate da prodje fork, vratite nazad na mesto gde inace cuvate LTC (ispraznite wallet) i sa privatnim kljucem adrese na kojoj su bili LTC moci cete da claimujete vase LCC, da li ce se i gde pojaviti na nekoj berzi i kad i kako ce to biti, ne znam.

Ovo bi bio najbezbedniji nacin da se ipak iskoristi moguca prilika. Ako neko ima elegantnije resenje neka napise.
 
Red bi bio da vidimo 0.03 Kroz odnos.

Ako BTC ostane blizu $10k, to mu dodje oko $300.

Ne bih se preko toga kockao.

-> 0.026 - 0.03, su stanice.
 
Obzirom da se LTC odbio sinoc od 0.025 sto po meni bilo realno skroz za ocekivati je da se proba opet. Mislim da nece biti problem ali videcemo. Ja nisam za to da prebrzo ide. I ovo je bilo jako lepo ali mislim da ce ici jos gore. Kako budu jake vesti izlazile sve vise ce ici gore. Ovaj skok je taman malo zainteresovao i ljude koji nisu toliko zainteresovani za sam novcic vec iskljucivo za profit.
Sto se tice BTC-a, mislim da on jurisa ka 12K uskoro.

Inace, drugi wallet je i dalje dostupan. Bacite poruku slobodno. Ja cu ga koristiti kao long term storage, ubacim 100 komada i usrafim ga u zid na sledecih 5 god npr. Ovo nije wallet koji bi se koristio svaki dan, ovo je za torbarenje :)

Izvinavam se ako neko ne dobije odgovor od mene. Nesto zezaju PM, ne mogu uvek da posaljem. Verovatno je Tapatalk prsao nesto.
 
Poslednja izmena:
daj neki info ili rivju tog waleta, gledam ja klincima da uzmem nesto pa da ubacim neku sicu, i za 18rodj, bude srecan rodjendan evo waleta/flesa.. to je tek tamo za 16-17god
 
Opet ista prica presipanje iz LTC u BTC ebiga
 
Dragi moji, nagradna igra pocinje
Prva dva clana koja mi posalju PM sa naslovom PayWithLitecoin dobice 2 od 3 opendime wallet-a sa slike. Resio sam da nagradim malo zajednicu i one koji su ostali verni LTC-u, sada kada je krenuo skok.
Pogledajte prilog 246488

Insistiracu da se moraju ispuniti odredjeni uslovi:
-da ste minimum 5 godina clanovi foruma
-da imate minimalno 500 postova
-da imate minimum 100 LTC-a
-da mi posaljete dokaz da imate 100 LTC-a (screenshot wallet-a, s menjacnice, bilo sta. Odsecite sta ne treba da se vidi, zastitite licne podatke)

Zadrzavam pravo da eliminisem svakoga ko nije ispostovao ono sto trazim. Eliminisani ce biti i oni koji su mi na ignore. Molim vas, nemojte slati poruke ako ne ispunjavate uslove i nemojte pitati zasto su bas takvi uslovi.
Necu da dajem grebatorima jer hocu da to koristi neko ko je duze tu, ko je zadrzao profil tokom godina jer se pridrzavao pravila, ko je pomagao zajednici na ovaj ili onaj nacin u temama.
Cim budem znao ko su dobitnici napisacu ovde u temi. Sutra ili nocas, zavisi od vas.

Posto se drugi user nije javio a proslo je preko 36h odlucio sam da drugi open dime poklonim useru koji je bio najblizi ispunjenim uslovima. Ustvari, uslove je mogao da ispuni ali nije hteo da menja novcice da bi ispunio onaj uslov od 100 komada. Eto walleta na postenje :)
Dobitnici su Forceptor i Stormbringer_bg. Momci, bicete kontaktirani pa se vidimo ;)
 
Hvala kolegi Sajberu :)
 
Nema na cemu. U zdravlje da stekate novcice ;)

TradeSatoshi je najavio da ce da ubaci LCC. Posle forka tamo mogu da se pokupe novcici. Budite oprezni, ne jurite odmah da ne ostanete bez LTC-a nekako. Ja ih necu dirati u skorije vreme.
 
ja mislim da nisu ljudi puno uzimali LTC da dobiju LCC, najbolje ce se viditi za neki sat vremena hoce li i koliko cijena pasti.
 
Dal zbog forka ili ne al ode dole fino.
Disclaimer: Da ne bude frke sa vernicima imam ltc i nisam prodao.
 
Poslednja izmena:
"Vernicima"? Jel' moras u dva topica da pokazujes kako nemas pojma?
Stvarno me ne cudi sto su svi na Slacku, pre nego ovde... :trust:
 
Možda da se ceo podforum kriptovalute ograniči na starije od na primer 22 godine i bar 5000 dolara na menjačnicama :)
Nekada sam rado čitao ovde sve, sada zaista više nema nikakvog smisla
 
Otkačinje se ltc upravo...

Btw, lcc udario juče 10 dolara za komad. Sledeći put slušam intuiciju i koristim priliku da uvećam stash za trećinu...
 
Ja imam na Poloniexu 10ak kom... Mogu li ja izvući lcc-ove?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 
Ja ostavio na menjačnici tako da jedino ako se menjačnica smiluje. Možeš dobiti ako si imao na nekom offline novčaniku ili na menjačnicama koje su dale lcc. Ne verujem da će veće menjačnice davati lcc. Cenim da će ga dumpovati.
 
Možda große papmur a možda pampurčić ako ga naknadno daju kada cena padne što nije isključeno. Trenutno levitira od 6 do 8 dolara.
 
Nazad
Vrh Dno