Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Sumnjam da je to, niko živ nikada nije uboo peak.
Drugo, 99% je sigurno da btc prelazi 10 soma za par meseci.
 
Forum (sekcija kriptovalute) je forkovan pre 7 dana, ako moze da se tako kaze :)
Svi smo na Slacku... Otud' i tako mala aktivnostna Benchu poslednjih dana
Zabranjen je pristup onima koji nemaju barem member status. Otuda mala aktivnost poslednjih dana, kakav crni slack :)
 
Hahahaha sad sam jos i licemer :d
Cudi me da je i to malo starijih ostalo obzirom kakve izjave imate. Tu sam ja i dalje samo cu svaki post koji napisem da obrisem cim se setim kome pisem. Suzdrzacu se "navijanja" ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nekada izgleda odlicno, nekada me nervira ali na duze staze ne prestaje da raste ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Kao moja biljka u stanu, ne prestaje da raste, samo sporo :d
Mislim da je forkom i dolaskom bch, ltc izgubio smisao, bio je kao neka alternativa moguca, a sada mase gledaju u bch.
Ltc-a ima mnogo u zalihama, tesko se pumpa, a ovi glavni manipulatori su dobili bch gratis i sada mogu da se igraju.
Sta je moralno a sta ponzi - druga je prica, medjutim svi znamo da to kod mase ne igra ulogu.
 
Hahahaha sad sam jos i licemer :d
Cudi me da je i to malo starijih ostalo obzirom kakve izjave imate. Tu sam ja i dalje samo cu svaki post koji napisem da obrisem cim se setim kome pisem. Suzdrzacu se "navijanja" ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Mrzim te zbog LA da znas :d. Pisat ces ti jos, ne mozes bez foruma ;). Pratimo te.
 
@SAJ
E’o ja te poslušao, ušao pre 3 dana u LTC. Kontam da ima smisla, a i vidi se da si baš ubeđen da će da skače pa rekoh what a heck, nek ide život :) Ušao na 70$, prešišao je 82$, lagano već u plusu, al pustiću ga da ripa još, nema žurbe
 
Samo napred ;)
Samo je bilo pitanje vremena kada ce da krene ali sumnje nije bilo uopste. Ici ce on jos gore. Pre neki dan sam lepo rekao da onaj ko ne vidi signale slobodno izadje iz teme. I dalje to mislim :d

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ako neki niskobudzetni zec ili bch i slicni mogu da idu preko 300, 400, 1500 usd, nema nikakve prepreke da za godinu, dve dana LTC ode na 250, 300 evra. Samo polako, i strpljivo.
Brza mu je mreza, brzo stigne u wallet, mali fee, mali blockchain na hardu, brza sinhronizacija, jednostavan za koriscenje, bice ih samo 84.000.000 - samo moze da mu raste vrednost, nista drugo.
 
Poslednja izmena:
Ok, njih ima dosta manje pa je i cena jaca ali to jeste istina. Za dash sam godinama pricao i dash ide svojim putem sigurno. Dosta drugih novcica je nabilo jako visoko cenu. LTC je s novim tehnologijama tek krenuo a realno, ima neverovatno dobru poziciju u kripto svetu. Tek sada se ostvaruje onaj moj plan od pre par godina. Sto se cene tice, uopste nije nerealno da kosta 200-300$, sada je potcenjen. Definitivno treba sacuvati saku novcica ;)


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pojavili se ko zna odakle, a ništa nema što ih izdvaja od ostalih novčića.
 
Zeca vadi gpu mining i podrska zajednice ina ce u njemu ne vidim neki poseban potencijal kao sto vidim u dash, eth, ltc. BCH nastao iz vazduha, kao etc sto je nastao iz eth-a. BCH za razliku od njega ima jaku podrsku kineza ali to je samo kopija. Za novcic koji je nastao pre 3-4 meseca cena mu je prejaka u svakom smislu ali ajde, kinez to gura da zastiti svoj posao sa asicima u koji je ulozio brdo para i za koji ima patent. To je jedini razlog visoke cene koja je po meni prejaka. Moze jos gore ali btc mora na 15K.
Ako poredimo zec i bch sa ltc... Apsolutno se slazem sa gore recenim da ltc moze daleko vise obzirom na cenu ta dva novcica uzetih kao primer.
Na bch vise necu da upozoravam, jednostavno me novcic ne zanima. Opet sam na ltc i btc skoncentrisan. Njih dva sada ruku pod ruku ide gore ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Mislim da grešiš za BCH.
Njega podržava Roger Ver i oformili su dosta ozbiljan razvojni tim da nastave da rade na njemu.
Čak i ovakav kakav je trenutno, upotrebljiviji je od BTC-a. Uopšte me ne bi čudilo da u nekoj budućnosti dostigne BTC po ceni.
 
Ok, moram da objasnim malo detaljnije sta mislim o BCH, kapiram da nisam bio najjasniji.
Kinez je jaaaaako pametan covek i naravno da ce da stiti investiciju i bezobrazno da zaradi. Realno, dobio je novcic na tacni. Dok ne krene iole nesto ozbiljno da se radi na njemu ta prica je samo prica, zato kazem da je cena sada prejaka. Za njega ima vreme ali to nije sada po mom misljenju. Nesto sto je staro 4 meseca nece biti 1:1 s btc-om. Za godinu dve mozemo opet da pricamo o tome, sada je to nerealno. BCH svakako ima svoje mesto i obzirom na jaku mrezu uvek ce tu biti kao opcija pri placanju u nekoj buducnosti. Ovo je za njega period kao kada je dash skocio na 15$ svojevrmeno. Pao je dole jako pa se posle puno razvoja digao na sadasnji nivo. Na treba nista drugo ocekivati ni od BCH, jedino sto ce se sve odvijati brze. Necu ga sada pratiti, ne zanima me trenutno ni mrvicu. Sada mi je LTC apsolutni favorit. Ko je dobio novcice neka ih cuva ali ne ulagati kes u njega ;)

Ako treba, prebacite ova 2 posta u BCH temu.
 
Poslednja izmena:
Slazem se sa konstatacijom kolege Dandy-ja. Ocekujem rast ltca u narednih 1-2 meseca, bilo bi mi idealno kad bi dosao na oko 0.015, a da recimo BCH padne na oko 0.15 i da full predjem na njega. Ok je ltc, ali je muka vise cuvati ga. Postoje coini na kojima 10 puta lakse moze da se obrne novac.
Pre neki dan pustili novi batch s9 i zamislite placanje samo u bch, a recimo pred pumpanje ltca, placanje za sve uredjaje je bilo u ltcu i btcu. Sada iskljucivo za bch. Manite se filozofiranja i gledanja u pasulj. Zasto bi bitmain prihvatao placanje samo u bchu, manite one price inate se guraju njihov propali coin. Najjaci kinez i jedan od najjacih igraca u kriptosvetu trenutno ulaze tamo gde moze najvise da zaradi i ima veoma jaku ekipu iza sebe.
 
A sta je sa novim dragonmint minerom, koji je brzi i jeftiniji od tog najjaceg kineza?
A bit ce tu jos igraca u 2018 da se nadmecu sa kinezom, tad ce tek da vidi koliko je jak.
 
Najbolje da svako od tih velikih igraca napravi svoj novcic i prodaje masine samo za njega. Ne vidim poentu bch kad ima mnogo brzih i boljih novcica od njega. BTC mozete porediti sa zlatom. Drugi novcici su tu za brze i jeftine transakcije.

Btw sorry sad tek vidjeh da pisete u LTC temi

Sent from my Mi-4c on MIUI 9 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izgleda da sam po prvi put ušao na vreme negde.... Šteta što nemam više keša na menjačnicama samo.
 
Moram da priznam da mi je interesantno da posmatram ovu trku između LTC-a i Dash-a :)
 
Iskreno pricao sam sa nekim trejderom iz NYC i rece mi danas da je njegova prognoza da ce LTC naglo na gore da ide. Tako da sam ja uzeo 53 komada za svaki slucaj :)

Uzimajte LTC :banana:
 
Nazad
Vrh Dno