Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Na 3 sekunde se pojavio 3000 BTC-a buy wall na poloniexu.

To je ujedno i najveci buy wall koji sam video. Skoro $4M, fina lova.
 
zavisi sta cekas.... ako stvarno bude taj boom, onda nije kasno... ali ako udjes, budi strpljiv par nedelja, mozda i jace
 
Da, baš sam hteo to da postavim.
Meni je bio znak da se vratim full u ltc, videćemo :)
 
Tako je, hoću AMG opremu za moju c klasu kupe. A tebi srećno sa s klasom :)
 
Ljudi, ko nije uzeo ne znam sta ceka. Kad zvizne raketa bice posle cesanja po usima.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ljudi, ko nije uzeo ne znam sta ceka. Kad zvizne raketa bice posle cesanja po usima.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Postali su skepticni ljudi po pitanju kineza. Napisu jedno, urade drugo. Mislim da je okidac litecoinpool.org, koji cim prikaze da je neki od izvesna 2 poola iskopao segwit block, cena ide gore.

@Lappy, C Coupe AMG line je bombonica. :) Ja ove godine castim sebe prvi put od kad sam usao u crypto. Dosta je bilo ulaganja u berzu i opremu. S500 Coupè AMG line, ne treba mi nista mocnije.
 
Kolko vidim dogovor je kad se blokovi popune preko 50% transakcijama, sto u prevodu znaci da prvo ltc počne da se koristi za nešto. Ne znam tačno, ali mislim da nisu ni blizu 5% trenutno. Ovo je inače dogovor, sto znaci da niko nije obavezan ništa da uradi.
Po meni se kinezi igraju rajom koja se prži na svaki njihov prfdež
 
Vidis da treba enigma koja bi desifrovala sta pisu. Sve je dvosmisleno, neko shvati na jedan nacin pa proda, a neko shvati na drugi pa kupi. :)

Nije njima jos u interesu da ide to gore, vidis da ceo dan dugovlace. Ili jos kupuju ili su prodali deo pa cekaju ponovo ulaz na nesto manjoj lestvici. Znaj to sad...
 
Postali su skepticni ljudi po pitanju kineza. Napisu jedno, urade drugo. Mislim da je okidac litecoinpool.org, koji cim prikaze da je neki od izvesna 2 poola iskopao segwit block, cena ide gore.

@Lappy, C Coupe AMG line je bombonica. :) Ja ove godine castim sebe prvi put od kad sam usao u crypto. Dosta je bilo ulaganja u berzu i opremu. S500 Coupè AMG line, ne treba mi nista mocnije.

Naravno. Cim iskoci prvi blok ocekujem skok. Cim se vidi koliko % ima mislim da idemo na 130. Ovih dana mislim da cemo se duplirati do kraja perioda. Taman ima dovoljno vremena da segwit prodje. Bas lepe vesti :)
 
Svakako. Ja sam full u igri, stiskam F5 na litecoinpoolu i cekam prvi segwit block.

Cim ga ugledam, idem na miru da legnem i odremam, premoren sam.
 
Koji ce ovo biti fomo dump ili pump u zavisnosti da li puste ili ne puste :D
 
Ma pustice ga. Pitanje je samo dali ce prvo da naplase one sa tanjim zivcima pa da ih uhvate u shortu posle izazvane panike. Ko nema zivaca jednostavno neka se odmakne od kompa dok se sve ne zavrsi. Neka dodje sutra. Moze ovo i da potraje malo.
 
Ne znam, ali mora jos jedan dump pre ovoga...ovako je previse lako.
 
na kolko izlazite ~13$ :d
mozak trokira vise
prvi segvit blok od pulova koji ga ne podrzavaju?
 
Poslednja izmena:
Ma jok...damp čekam da uletim sa dodatnom sumom a ako i ne bude dampa mislim da mi je dovoljno i ovo što imam. [emoji41]
 
Poslednja izmena:
Pa niste mislili da ce pamp na 2m tek tako svi izadjemo i super...jos cemo ce cediti
 
taman da istesu pilicare...........

nesko1 bolje idi opet zakopaj wallet, sigurnije tako :d
 
nemo' da pocnem da vam udaram secku LtcOnGox, SegWithOnLTC1BTC ....


st%2Csmall%2C215x235-pad%2C210x230%2Cf8f8f8.lite-1u4.jpg
 
Do sad se nisam zeznuo kad sam vas poslusao, Ulazim sa svim dolarima $ :)
p.s. Hvala na diskusiji pomaže nama novajlijama :)
 
Nazad
Vrh Dno