Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Ako dohvati 15$ uzimam za sve pare.

Tapatalk from Poco loco

a kad dotakne 15 cekace se 10 :d

Ja pre par dana sanjao da eth odjednom sa 100+ otisao na 50

a on ode na 200 :D

VzzIovf.png
 
Poslednja izmena:
Bojim se da se nece cekati 10. Zavisi od toga koliko btc bude vukao dole sve altove. Obzirom da ce biti polovljenje ltc-a sigurno ce postjati support.

Tapatalk from Poco loco
 
da da i to kakav, kao i uvek, ali to ovi novi ne znaju, samo da ne nauce na tezi nacin
 
Paaa...neki još uvek čekaju da kupe za par dolara a iskusniji su već kupili i čekaju veći odnos ka BTC....:)

edit:
Ko prati malo bolje primetiće uzlaznu putanju od sredine decembra meseca.....;)
 
Poslednja izmena:
Aha, trza pomalo. Ali trzao je u jos jednom trenutku, pre onog dampa. LTC ima najvece sanse da skace zbog polovljenja, ali nije to bas toliko blizu. Budite oprezni i dalje.

Tapatalk from Poco loco
 
Da neko ne shvati pogrešno ta informacija nije samo za litecoin, nego:

To start, Falcon reportedly only supports four major cryptocurrencies, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), and Litecoin (LTC), the press release notes.

Zanimljivije je možda ovo:

Charlie Lee [LTC ⚡]

Verified account

@SatoshiLite
Following Following @SatoshiLite
More
Fungibility is the only property of sound money that is missing from Bitcoin & Litecoin. Now that the scaling debate is behind us, the next battleground will be on fungibility and privacy.

I am now focused on making Litecoin more fungible by adding Confidential Transactions.

Nešto kao radi i dalje nakon što se obogatio :)
Kaže da bi tokom 2019 trebalo da omoguće to.
 
Poslednja izmena:
Misljenja vezano za cuveni avgust... odnos prema BTC i dolarski, sta misle iskusniji? Moze li se desiti da posle cepanja ode gore ili samo pre?
 
Ne razumem, sta? To je to, sto je narastao i dolasrksi i kroz BTC?
 
Da, uracunato je u sadasnju cenu. Ne bi trebalo da bude pojedinačnog pumpanja zbog toga više.
 
Saj iz tvojih usta u bozje usi, i ja se nadam tom skoku
 
Za one koji ne znaju diff na ltc je na ATH nivou za razliku od ostalih novcica koji nisu ni blizu maksimuma. Uskoro ocekujem prelivanje iz BTC-a u LTC u par talasa. Svezeg kesa nema ne znam koliko. Kitovi nece preskociti LTC, sigurica je. Polovljenje je cista lova za sve. Zivi bili pa videli.

Tapatalk from Poco loco
 
Čekamo 0.025 LTC/BTC neposredno pre polovljenja nakon toga prelazak u BTC
 
Ih kad bi okinuo kao nekad na 0.037 to bi bilo to
 
Ni u ludilu. Opasna greska kolega. Sadasnja cena je odraz skoka diff-a koji se duplirao u zadnja 3 meseca. LTC ce tek da opali. Ovih dana kad BTC malo ukoci sa skokom mozete da ocekujete da se prelije kolicina u LTC. U svakom slucaju imamo 3 meseca do polovljenja, tek ce da skace.

Tapatalk from Poco loco

Nadam se da si u pravu, ja mislim da je onih 90+ bio max za neki period do polovljenja i da tesko moze preko 100$ u ovom momentu, jedino ako BTC ode nesto suludo gore ko sto je krenuo.
 
LTC moze da opali 20$ u jednom danu lagano. Ne verujem da cete dugo cekati na to. Kad predje 100$ bice mnogo lakse zbog psihiloske granice koja je probijena.

Edit: napasce se i 200 do avgusta.
 
LTC moze da opali 20$ u jednom danu lagano. Ne verujem da cete dugo cekati na to. Kad predje 100$ bice mnogo lakse zbog psihiloske granice koja je probijena.

Edit: napasce se i 200 do avgusta.

To sam juce citao neko je slikao itd...opisivao,nisam imao vremena i zivaca da citam do kraja ali sam video da je naslikao granicu izmedju 175 i 255 kao do polovljenja. *mjau**mjau**mjau*a, nemam ga mnogo ali sam iscupao zivu glavu sa Kriptopije i presao u njega zbog provizije :) E sad svaki dinar je dobro dosao... samo se mozda razmisljam, da znam sigurno da ce opaliti gore, da se dokupim ali opet ne bi da se zarobim a on ostane tu gde jeste. Inace je LA pricao o ovoj nekoj ceni za LTC i ostanku na tim granama.
 
Nazad
Vrh Dno