Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Upravo to. Svaka okrugla cifra znaci jak otpor. Meni stoji sell na 196 vec neko vreme s nekom kolicinom. Tu mi je cak svejedno dali cu prodati radi shorta ili za povlacenje love, odgovaraju mi obe opcije. Ja sam na 4$ usao tako da mi je sve kajmak ;)
 
I Kad god krenemo prepucavanje o kolima i skupim igrackama, ja se setim sirotista.

Pa hajde da dam predlog:

Ako dodjemo do recimo 0.024-0.025 (verujem da ce cifra biti uskoro dostignuta), neka svako mali procenat zarade prebaci na LTC adresu (koju cemo generisati, da li ja ili mod/admin, totalno svejedno) i da to ostavimo za malisane kojima je hrana san. Ipak su to nasa deca, iz nasih krajeva.

Verujem da ne bi taj mali delic ni osetili (isto kao i sto placate fee claymore-u za minere), a zajedno mozemo sasvim fino skupiti. Ja im konstantno doniram i nije mi zao para.
 
Mislim da je bolja varijanta da sakupimo ltc, recimo La da bude bankar. Pa da im odnesemo poklone. Sumnjam da ce sav novac koji im uplatimo zavrsiti bas tamo gde je namenjen.
Takodje imajuci u vidu situaciju na berzi, predlozio bih da se sakupljeni LTC ne prodaje odmah nego da sacekamo par nedelja da navucemo neku malo jacu cifru za klince :).
 
Poslednja izmena:
I Kad god krenemo prepucavanje o kolima i skupim igrackama, ja se setim sirotista.

Pa hajde da dam predlog:

Ako dodjemo do recimo 0.024-0.025 (verujem da ce cifra biti uskoro dostignuta), neka svako mali procenat zarade prebaci na LTC adresu (koju cemo generisati, da li ja ili mod/admin, totalno svejedno) i da to ostavimo za malisane kojima je hrana san. Ipak su to nasa deca, iz nasih krajeva.

Verujem da ne bi taj mali delic ni osetili (isto kao i sto placate fee claymore-u za minere), a zajedno mozemo sasvim fino skupiti. Ja im konstantno doniram i nije mi zao para.
+1

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Saljite nam adresu da uplacujemo.

Nego sta nam je sa Bitstampom? Kada ce?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
stavljaju ordere za primer :D nema tamo jos nista od trgovine, da ne bunimo ljude...

meni nesto bolje deluje 250$ :D

Sad ce Saj da se javi...
 
stavljaju ordere za primer :D nema tamo jos nista od trgovine, da ne bunimo ljude...

meni nesto bolje deluje 250$ :D

Sad ce Saj da se javi...

Naravno, tesko da ce iko prodati po toj ceni sada.

Za 2 nedelje, mozda. :p
 
Za mog druga, kolegu... pronacice se on...

a3dc51437d9eee8f9cac83a10e8d1b27.jpg


Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
e sad nagradno pitanje, koliko vas sto ste godinama kukali zbog kupovine na 20$+ i drzali LTC do sad, planira sad da proda i zaradi nesto? Pretpostavljam da cete opet cekati "moon"? :)
 
Nego sta. Moon il nista :d
Ja sigurno povlacim deo love uskoro, ostalo moze da ceka 300$ ;)

Edit: na fonu sam... Lightning jos nije startovao jel da?
Mislim da ce lightning sacuvati za dan dva da poguraju cenu preko 200. S tim boost-om cena lagano ide gore.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam prodao nesto na 70-80$, mislim da cu imati fore za novi ulazak :D
 
meni je bitno da imam veću količinu kripto valuta, dolari mi ne znače sada ništa, nije to neka suma koja će mi promeniti život, tako da mi je bolje da gomilam, i ako treba da kupim neki alt coin koji ima budućnost, pa sutra možda i vredi nešto
 
1500$ steta dok sam dovukao HW wallet, neko popasao sve na 105-100$, uvatih da dumpujem na 80 i 60$

mada zaboravih da im je sajt toliko spor... cak baguje ponekad kao stavljam cenu ispod 20% marekta o odbija me da kupim... jer im sajt laguje

kod kineza verujem da je jedan bear trap
 
Poslednja izmena:
Na poloniex nece preko 0.01945...

Sent from my Nexus+6P using Tapatalk
 
Polako, ici ce. Nije mi order prosao na 196, malo ranije su oborili cenu. Malkice sam precenio top. Povukao sam ordere, sacekacu da probije 200, ne zurim nigde.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Mislim da bi stamp trebao uvesti bar nedelju dana neki promo period sa provizijom 0 da zavrte malo trgovinu.
 
Nego sta. Moon il nista :d
Ja sigurno povlacim deo love uskoro, ostalo moze da ceka 300$ ;)

Edit: na fonu sam... Lightning jos nije startovao jel da?
Mislim da ce lightning sacuvati za dan dva da poguraju cenu preko 200. S tim boost-om cena lagano ide gore.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

0.0200 ltc/btc ili 200$? :D
 
Da se javim i ja posle nekog vremena ne javljanja, što ne znači da nisam bio prisutan i pratio dešavanja i pisanja. :D

Lepo nam je Bistamp podigao cenu prethodni vikend svojom najavom i današnjim izlaskom LTC-a kod njih.
Znam da taj famozni lightning još nije krenuo, a ne znam da li će uopšte i uticati na cenu... ali se nešto pitam da li nam je ovo bio vrh talasa za sada (ovo ''za sada'', možda može i da potraje).

Kao što neko reče ovde, ako ETH i DSH mogu da vrede, ovoliko koliko vrede, i ja mislim da može i LTC.
 
Jel ste to vi postavljali cenu u dolarima za 1 ltc na bitstampu?
100$?
To neko zezanje ili?
Kako je to moguce? I koliko je prodato ltc-a po toj ceni?
Jos bolje pitanje, koja je ****** kupila po toj ceni? :D
 
Nazad
Vrh Dno