Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

I ja sam se malo dopunio, valjda ce biti nesto [emoji4]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
svaka cast saj, uskoro ulazis u ozbiljnu lovu(ili bolje da kazem devojka) :)

Mislim da ce ltc bas lepo da opali, odlicna je prica sa njim..

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja mislim da je to to sto tice mog steka, da vise necu dopunjavati, sav kes sam uvalio. Od ove godine nemam nikakva posebna ocekivanja, ako zavrsimo na ovom nivou zadovoljan sam. Od sledece godine vec imam ozbiljna ocekivanja ali nije smak sveta ni ako se izjalovi. U principu, mozda bude jos koja prilika za ulaz ali ja sam i sa ovim zadovoljan. Dole ne moze ne znam koliko a potencijal je veliki. Ja spreman.

Edit: devojku sam sinoc u sat vremena nagovorio, steta da joj pare stoje neiskoriscene. Rekao sam joj, toliko sam siguran da cu od tebe na kamatu da uzmem pare. I na kraju je pristala. Kapiram da ce investiciju hteti da izvadi u nekom trenutku a sa ostalim cemo se igrati ;)
 
Poslednja izmena:
do kraja godine bice prilike da se udje i po nizoj cijeni, bar sam u to ubijedjen, a mozda cu pogrijesiti, nema veze... moje neko misljenje da ima bas dosta prostora da se napravi jos jedan bar jedan panik dump.
Vec od proljeca 2021g ne bi se vise igrao nakupovat ono sto mislis da ce najvise rasti i cekat.
 
Ima prilike i pasce sigurno, mora jos jedan udar da se desi, to smo vec apsolvirali. LTC nece sigurno ispod 40$, dal je 40 ili 50 ne interesuje me. Bitno mi je da pripremim novcice na vreme i da ne razmisljam. Zalije mi je da ne kipim na vreme nego da malo preplatim.

Tapatalk from Poco loco
 
Gledam prvi post gdje jedna grafika može da izmajnuje 18 LTC dnevno...
Moj druže, 500e dnevno po današnjem kursu.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Meni je držanje LTC od 2013,14 do 2018 donelo sve što imam u kriptu, drag mi je, evo imam i LTC avatar, ali ne treba da gledate cenu u dolarima.

Imali ste 0.018, pa drugi krug 0.017 pre polovljenja prošle godine, to je odnos koji je bio i pri dolarskom ATH prema BTC, imali ste priliku kao retko ko zaglavljen u altovima da imate istu količinu BTC-a kao 2017. Vidite gde su dash, eth, bch... daleko daleko od tog odnosa iz 2017. A sada je i LTC ni trećina toga što je bilo pre samo godinu i nešto. Svaki sledeći pump je sve niži i niži prema btc i gotovo nikakve šanse su da će sledeći prići 0.017 ...

Nadam se da grešim, ali..

Sa druge strane, pošto ne verujem u 'tehnologije', 'dobre projekte' i ove sada ponzi defi gluposti, LTC je tu da ostane, od početka je u prvih 10 svih 9 godina, po meni ima vrednost iz istog razloga kao btc, svako je mogao da ga rudari, fer je krenuo i ostao fer, ako je to store of value, digitalni novac, i treba da bude dosadan i da pouzdano radi mreža i ništa više ne treba. Ne može svaki mesec nešto novo super nikada viđeno. I dolar je dosadan i isti stotinama godina pa vredi itd, ta analogija.
Veliki minus mu je Čarli sa glupim izjavama 'napravio sam ga iz zezanja nikada nisam mislio da će nešto vredeti' i ono čuveno prodavanje na ath koje je verovatno najveći udarac ceni na duže staze napravilo.. Iako on ima isto pravo kao i mi da proda kupi, nije vlasnik, itd. ali eto, ne valja marketing.
 
Poslednja izmena:
Iskreno, LTC je za BTC uradio mnogo vise nego ceo BTC komjuniti. Jeste da charlie nije bas omiljeni lik najvise zbog onog dampa u proslom krugu.
Svaka implementacija sada ide prvo na mladjeg brata. Segwit je primer kako se stvari odvijaju. Jedino sto se na LTC-u sve odvija bez stresa. Jeste, odnos svih altova pada jer krupne igrace zanima samo BTC. Ali pred pump altovi standarno imaju mnogo veci potencijal. LTC je pomalo nepravedno zapostavljen pa cak i ignorisan od strane mnogih. Novcic funkcionise perfektno. Na marketingu bi stvarno morali da porade malo ozbiljnije, tu je LTC najtanji ubedljivo.
Mada, opet ima nekih lepih najava, bice rakete sigurno.

Edit: inace normalno je da odnos pada obzirom da je btc prosao polovljenje. Samo polako, bice sve ok ;)
 
Poslednja izmena:
Ma poludio sam, jos dok je bio oko 52 pokusavam da prebacim pare da kupim malo, gledam ovo i ne verujem, dok legnu pare bice 70

Sent from my phone
 
Trebao si da pitas lepo i da te spojim s kolegama rudarima sto prodaju.

Ne komentarisemo ovde konkretno za LTC zato sto pisemo u temi o cenama.

Tapatalk from Poco loco
 
Pa ima li u CG neki rudar da proda ili samo Srbija?

Sent from my phone
 
Jel ima neko neko konkretno misljenje u vezi price da ce Litecoin i Cardano da naprave crosschain saradnju? Vec nedelju dana kruze vesti ili iskreno ne znam sta da mislim, ne znam kakva ce primena toga biti.
 
Screenshot (58).png

Evo zasto je bitno da svako ima par Litecoina u vlasnistvu. Ukoliko bi se scenario iz 2017 godine ponovio cena bi dosla do $2,200 sto je danas skoro neverovatno, ali u bull marketu sve je moguce i ovaj scenario deluje i krajnje realno.
 
Jel još neko kopa ili samo trgujete?
U meni proradio crv da kopam.
 
imam 1 ltc za prodaju,kontakt PP
moze uzivo Sremska Mitrovica il slanje posle uplate
 
Pozdrav..
Malo sam ispao iz priče, pa mi treba pomoć.. Gde se može trenutno nabaviti hardver za kopanje LTC-a, i koja je najpovoljnija opcija?

Hvala...
 
uh
ako ti je proradio crv za kopanje
kopas ono sta je najisplativije ili ono sto mozzes , u zavisnosti kakve graficke imas /mozes da nabavis/. Na berzi onda menjaj za ltc.
LTC sa grafikama direktno da kopas je neisplatljivo

ovde imas skoro sve na jednom mestu
whattomine.com
 
Nazad
Vrh Dno