Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Milsim da povremeno, dok ste u plusu, bez obzira na trenutnu cenu i da li se nadate višoj, treba neki deo novca povuću u banku, ili kupiti nešto sebi i ne žaliti posle ako ste auto platili 50 BTC-a a sada može da se kup avion za te pare :)

Eto ko ima npr 200 BTC-a od juče do danas je smanjio imovinu za 200.000 dolara ako nije reagovao, krastavac
 
Pozdrav iz NYC :) i dobrodosli u "1930"te americkih berzi ali u doba kriptovaluta :) ovo je sve evolucija i prirodan tok stvari dok se ne utvrde sva pravila. Nadam se da ce i medju nama biti novih Rokfelera, Vanderbilta, Rotshilda i slicnih za kripto svet jer su se i doticni u to vreme volatilnosti berzi i obogatili za sledecih par vekova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa nije rekao da se preselio, možda turistički, poslovno... :)

A podržavam opciju azije, na Tajlandu svi vozimo skutere po ostrvu, zaboraviš na gluposti poput trošenja para na automobile, materijalne stvari postanu brzo nebitne, što nije u skladu sa pričom o berzi, al' eto :)
 
Pozdrav iz NYC :) i dobrodosli u "1930"te americkih berzi ali u doba kriptovaluta :) ovo je sve evolucija i prirodan tok stvari dok se ne utvrde sva pravila. Nadam se da ce i medju nama biti novih Rokfelera, Vanderbilta, Rotshilda i slicnih za kripto svet jer su se i doticni u to vreme volatilnosti berzi i obogatili za sledecih par vekova.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozdrav iz Srbije. :)

Elem, situacija je pod kontrolom, ne vidim razlog za preteranu paniku.

BTC - nadam se da ste ga prodali sinoc na 2300+ kad sam vam rekao da ide na 1800.

LTC - i posle istresanja Bitcoina i svih Altova, i dalje ne probija 0.01. Ovaj peak od par min ispod ne racunam.

Ne kazem da ne moze biti gore. Jos uvek cekam BTC, iskreno ako ~1550 popusti, buy tek na 1150-1200. LTC mi je na okidacu, ako probije 0.01, prodajem sve i shopping tek na 0.0085-0.008.
 
Ja sam se srecom prebacio iz ltc u eth kod ovih dampova, bolje je reagovao, tj imao je bolje bounceve... sada sam u dolarima pa cu da sacekam malo da vidim u sta cu, bolje kupiti malo skuplje nego sada rizikovati sa samo jednim novcicem :d
 
Teško jer se glavni krivac uvek izgubi sa foruma kada dođe do ovakvog pada. :D

Koliko se sećam ti si godinama kukako kako te je neko ovde ubedio da uložiš i ltc a on pao. I bio si u minusu, sada si došao na 100% zarade i nisi izašao iz ltc nego opet čekaš 4$? :)
 
e pa sada je zaradio i opet je izgubio , ali on UVEK mora da nadje krivca, jer on NIKAD nije kriv i NE odgovara za svoje postupke
 
^
Upravo tako, svako za sebe odgovara. Ko mi je kriv sto nisam na 0.02 izasao niko zato sto sam pohlepan i hocu jos :-devil-: . Odredi prioritete, meni se recimo svidela cena od 1700$ za btc i prodao sam 50% i sta sad ides dalje ili guras kontejnere do save i nazad :D
 
I glavni krivci nekada moraju da imaju obaveze ;)
Evo, ja npr. samo dodjem kad skace, to mi neki fetish. Padovi me ne loze uopste, nekako mi dosadno. Mada volim da procitam kad tako neki zakukaju, to me bas oraspolozi :D

BTW, kina opet gura BTC.
 
Kina ili onaj glup huobi je iscenirao i pojacao dump BTC-a, verovatno plan da se sve istrese i uzme ETH (sto povoljnije) kojeg uvode 31 maj-a.... cak je i zadnji 10% pump potekao sa istoimene menjacnice
Sada su obecali ko trajduje BTC i LTC dobija besplatno ETH do 31-vog, vestacki pokusavaju da nateraju kineze da uvlace pare i dizu volum.......... (ala poloniex)
Mogu samo da zamislim koliki dzak im je onaj usati Vitalik doneo da uvedu njegovo govance

Ko sa kinezima tikve sadi... nezna ovaj vitalik sta ga ceka, pouceni kako su se ophodili prema LTC-u :d

inace offchain trading medju LN coinima:
http://www.coindesk.com/cross-blockchain-trades-lightning-gives-new-life-atomic-swaps/

Inace ja licno da sam USA, kina, itd, uveo bi detaljni kontrolu ICO distribucije i kontrolu centralizovanog shit-a pa da vidimo, vec ako decentralizovane coine ne mogu da kontrolisem, ove bi bandite i hostoplere zavrnuo da im usi zvone......
 
Poslednja izmena:
I glavni krivci nekada moraju da imaju obaveze ;)
Evo, ja npr. samo dodjem kad skace, to mi neki fetish. Padovi me ne loze uopste, nekako mi dosadno. Mada volim da procitam kad tako neki zakukaju, to me bas oraspolozi :D

BTW, kina opet gura BTC.
Nekima je fetis kad pada, nema ih 6 meseci dok raste BTC i onda se pojave kao duhovi kada padne na vrednost od pre 7 dana.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Da li ste primetili sell order za LTC od 0.012 do 0.015 ima oko 140 000?
Da li cemo se uspeci pomeriti sa cenom gore kada izadje bistamp? :D
Ili je ovo navlakusa svih oni sto su se nakupovali pa ce da krenu pomerati zidove na vise...
 
LTC se polako oporavlja. Ovih dana se moglo lepo uzeti svaki put kad padne odnos na oko 100, bila sigurica da se odbija gore.
Dve veceri za redom, pred spavanje kupovina, pre podne otresanje :D
 
Dogurace u nekom momentu pre izlaska na Bitstamp na 30 usd, mozda i preko, pa ko zeli da izleti eto sanse, samo ne panicite :).
 
Prestige, kakve su ti prognoze za btc, da se drzi ili da se otresa za eth? :d
 
Ako neko ima nesto pametno da kaze, kazat ce sam, prestanite da smarate ljude!
 
Promenio se trend, ujutro kupovina, uvece otresanje :D
Koja uzivancija, ovo je bolje od konstantnog pumpanja
 
Nazad
Vrh Dno