Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

ovo samo na gore ide, ne znam ni kad da prodam, zbog eventualne korekcije
 
hah, isto, baš je super ovo gledati kad mi sav ltc ostade na btc-e :)

stančić postaje ceo sprat polako, a nema ga više :S:
 
Pozdrav ljudi, meni stižu 4 antminer-a l3+ početkom septembra, šta vi mislite da li ovo utiče na kopanje litecoin-a sa njima
 
Kakve veze imaju l3+ majneri sa ovim. Dobra stvar po tebe je sto ces brze otplatiti uredjaje....
 
Nije mi jasno šta su to aktivirali, nešto tipa direktno konvertertovanje u BTC, valjda neće uticati na majnovanje tipa da neće moći da se rudari I sl, valjda će cena sada da mu ide konstantno gore, nemam pojma drugar me navukao da uložim lovu i izgleda da me nije zajebao gledajući ovo što sam stigao da ispratim poslednja dva meseca od kako sam im uplatio kintu
 
Neka si ti ulozio lepe pare a ne znas ni kako ovo funkcionise :). U svakom slucaju ukakilo te, isplatices uredjaje brze nego sto si planirao... Rast cene nema nikakve veze sa majningom....
 
Ako ovako nastavi da raste, možda uzmem u obzir rudarenje litecoin-a sa njima, do sada sam mislio prohash Ili nicehash ;-)
 
I naravno, uvek kada se lomim za istresanje, meni prodje voz i eto korekcije i to povelike :)
Uvek ista pesma :-D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Rekao sam da cemo mu refundirati. Ja cu oba da mu dam, nije problem. Uvek valja da se ulozi u Nesica ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Opet je LTC trznuo malo. Skoro sam rekao da ocekujem dash/eth/ltc da krenu. Dash je prvu turu udario sutradan, skocio jos jednom, LTC je udario na 59$ u kini danas a tek se sprema za ozbiljniji skok.
 
-> $74 -> $100.
 
Ocekujem uskoro da ce napadati 100 ali prvi put ce se odbiti vec oko 96$. Ima jos vremena, do tada ko ziv ko mrtav. Moze jos neka menjacnica puci :d
 
znaci potrosim 30 ltc pr eneki dan na oko 42$ posle 2 dana ode na 50+, kliknem danas na buy, kupim 4 ltc-a po 60.5$ i iz momenta padne na 58, **** vise i qrc i karmu i marfija i sve redom. . . . .

u paketu

:smackbum::smackbum::smackbum::smackbum::crash::crash::wall::wall::trust::trust:
 
Cuti, bar imas koina. Dobra ti je karma. [emoji1]

Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Pu baksuze, sto si kupovao koj moj? :d
Pamet u glavu, ne kupujes novcic koji je vec skocio 15% vec sacekas korekciju. Maksimum koliko vecina krstenih ide dnevno je 25%. Posle toga je obavezna korekcija. Nije bitno, zavalices ih za nedelju dana za vise i u plusu si. Onda moze da skace 20$ gore.
BTW, zasto si prodavao ako ti ne treba lova? Kupio si po 50% vecoj ceni bzvz. Znalo se da nema sanse da pada, cekalo se da krene.


Najavio sam 17-og ;)
Eth, dash, ltc za sada mirisu lepo. Videcemo samo kojim redosledom ce ici ali ocekujem sva tri da skacu.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Uh pa gde na 60.5 videlo se da nema snage da probije tu cifru....

Sad cuvaj to lepo pa kad bude 100 dolara prodaj :)
 
Poslednja izmena:
Bas to. Ako ti pare ne trebaju samo sacuvaj i nista ne radi. Ako ti trebaju pare onda povuces i ne razmisljas o cifri.
 
Nesic nije jedini koji tako lako popusti. Znam ih licno dosta koji eto nemaju mira i kao fazon prodacu ga sad kad izgleda mrtvo pa kad padne kupicu ga.

A kod LTC-a je sasvim kontra od normale, kad deluje jadno i bedno i svi pokazatelji govore short, on ode 10-20% gore. Zato sam se ja na vreme natovario i plus onaj deo iz cold walleta jos uvek nije mrdnuo, i jos mi nije u planu da ga saljem na berzu. Znam, popu$icu. ;)

Eto za par dana, ko je bio strpljiv, uzeo je 50% dolara. Malo li je?
 
+1
LTC uvek tako ide kas kao La.Presige sto kaze. Cim se umrtvi veruj da se zakuvava nesto. Pre neko vece vidim da se pojacava sell, buy stoji... U najavi znam da ide kontra od ocekivanog, skace.

Cini mi se da opet krece akumulacija. Ako se to nastavi ovih dana onda budite uvereni da idemo gore, napasce se stotka. Ja planiram da isteram sta imam na 94-96$, samo da dodje dotle. Prvi put mora sigurno da se odbije. Sve i da nagura do 102$ nece se zadrzati, skliznuce dole. Bice prilike za kupovinu na 80$, mozda koji dolar vise. Ali opet, ima vremena do tada, ne trcati pred rudu ;)

Mene samo zanima gde je ASIC? Sad treba da istovari dok je u plusu :D
 
$60 je fini resistance, oni koji day trade-uju, ponovo neka udju na $53-54.

Posle toga naravno $74-75, onda $65 pa verovatno stotka pre polovine septembra.
 
Nazad
Vrh Dno