Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

haha
 
Na WEX-u jeste.

eBuU153.jpg
 
Stvarno nisam cuo nista novo jer pratim sve to ali pametan je lik i jako je realan. Zapratio sam ga, nek zaradi nesto.
Zanimljivo mi je bilo kad je rekao da je Charlie najavio ono veliko iznenadjenje pre 2 i po meseca. Nisam znao da je toliko proslo.
Kapiram da su pojedini postali nervozni ali cena bukvalno ceka da eksplodira. Razloga za nervozu nema. HODL ;)

Tapatalk
 
@ Saj kako ti ova sad izgleda hoce li LTC da ostane na nogama iako BTC bunari
 
Nisam pratio zadnja 2-3 dana. Losa je situacija za BTC, jako se odbio od 11.800. Previse radosti oko bull-a i odmah rokaju kontru. Naravno da vuce sve za sobom. LTC mislim da nece nesto padati, drze ga tu gde je i samo ce nastaviti akumulaciju dok je ovakva situacija. Videcemo kada ce biti termin za neki skok. Krenuce opet iznenada, kad im dune. Verovatno opet pred neke vesti. U dolarima opet zavisimo od situacije na BTC-u, odnos verovatno ojaca a mozda i ode do 0.023-0.024 u cugu ako BTC bude stabilan. Ako nastavi da pada sve ce padati jer ce svi pametni bezati u fiat.

Tapatalk
 
^ nema šanse. Tekst je btw zasnovan na - pa, logično je da će uraditi to.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nije nemoguce. Vec smo imali jednu informaciju da ce paypal da prihvata LTC. Paypal vec neko vreme radi da varijanti da predju na kripto. Znaci, dima ima svakako, hajde da sacekamo da vidimo dali ce biti vatre.

Tapatalk
 
Neki moj utisak je da se cena LTCa održava pre svega zbog 'big unexpected surprise', a ako to bude ispala kao lite pay ima da se izduva na 0.01 ili niže.
Ali kockam se, all in LTC pa da vidimo.
Doduše kako se situacija odvija, možda skoči na 0.25 prema BTC a to bude vredelo 50 dolara :)
 
Da, kul je sve to, ali svakako ne zavređuje najavu 'HUGE unexpected', verujem da je većina ljudi očekivala nešto zaista veliko i neočekivano.. tako da, ako je to bilo sve za ovu godinu, očigledno je Lee znao da treba da proda na 300+ :)
 
Stvarno nema potrebe da kacite linkove ka Charlijevim tweetovima, ko ga prati zna sta piskara, osim toga slabo se ljudi sad vec pecaju na njegove tweetove i pompezne najave.
Ja se nesto premisljam da prodam ovu sitju sad dok je tu oko 0.02-0.019 i cekam da padne na oko 0.01 za ponovnu kupovinu. :trust:
 
Naravno, zato i kazem da se premisljam, ovo moze na obe strane.
 
Sve ovo prati BTC i kada on ide u bunar svi altovi mu samo prednjače.
LTC je opet malo omanuo obzirom da je ispratio samo petinu cijene ETH a realno je imao bar jednak potencijal.
 
to da li je omanuo je diskutabilno sa 3$ na 380$ i ne bih bas rekao, a polako postaje jedan od najboljih coina
 
Ode sve u bunar, nista posebno vise ltc

Sent from my Z5
 
to da li je omanuo je diskutabilno sa 3$ na 380$ i ne bih bas rekao, a polako postaje jedan od najboljih coina
Ja sam ga gledao u kontekstu ETH koji je sa 6 otišao na 1500, a vjerujem da je imao jednak potencijal, ako ne i veći. Jednostavno su zakasnili.

Sada u tendenciji ovog znatnog pada dobro je izaći u fiat i uzimati ga ispod 70-80.
 
Ja sam ga bas gledao kao dobru alternativu sa ETH, bas mi ulivao nade njegov potencijal.
Samo svi su se nadali kula j gradova, ali ima jos nade, za placenje bio bio dobar izbor.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Auuu ništa od LitePay, izgleda za stvarno nema ništa od toga.

https://litecoin-foundation.org/2018/03/announcement-on-litepay/

LTC ode u bunar, SAJ hoćeš ga držati i ispod 100$?

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Jeste losa vest ali svejedno nije toliko losa vest da bi isao ispod 100$. Ovo je samo reakcija na pad btc-a. LTC je i dalje perspektivan novcic sa aktivnim projektima. A i taj LitePay ce neko da kupi pa ce pokrenuti pricu, jedino sto je proneverio novcice koje im je fondacija dala.

Tapatalk
 
Jeste losa vest ali svejedno nije toliko losa vest da bi isao ispod 100$. Ovo je samo reakcija na pad btc-a. LTC je i dalje perspektivan novcic sa aktivnim projektima. A i taj LitePay ce neko da kupi pa ce pokrenuti pricu, jedino sto je proneverio novcice koje im je fondacija dala.

Tapatalk

Ma Saj, nema zivota altovima, pogotovo onima koji pretenduju na upotrebnu vrednost dok je BTC u chabru, a chabar je tek poceo.
 
Nije ova vest mnogo uzdrmala cenu (mislim na btc/ltc odnos, svakako sve pada danas prema $), ali ako LitePal koji za par dana treba da startuje opet nešto se odloži, fejluje, mislim da će sve postati neozbiljno i da treba bežati iz ltc-a dok još nešto vredi :/

jesam iz ltc optimiste prešao u pesimistu za par nedelja, ali eto..
 
Nazad
Vrh Dno