Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Zaboravio si Orion, NetNet,Telekom i Kopernikus....a da, Telekom je kupio Kopernikus.
 
Орион има добру понуду, бар на папиру а и искуства су ОК па ако може код тебе, исплати се. СББ са том 50% промоцијом испадне ту негде као ехе па ако ти је Cinestar HD важнији од много бржег интернета и ако ти не смета да те натују и ако имаш мање од три телевизора, ето праве прилике за тебе. Алфа ће да ти плати пенале и сада је све на теби да одлучиш или престанеш да поредиш.
 
Postoje teme i za Orion i za Sbb i za Telekom pa mozete tamo.
Ovo je tema o Exe Net.
 
Па добро, морају да се помену и други ако неко хоће да оде из ехе па се распитује шта ко нуди. И ехе се помене понекад у осталим темама.
Ма само да некако позитивно решимо жељу овог што хоће да иде и нема више помињања осталих. ;)
 
Ili da uvedu Cinestar HD ili da mi alfa posalje pare na racun, i nema me. Trece nema.
 
Samo ovi doplatni Cinestar premier 1 i 2 su HD ova ostala 4 kanala što su i kod sbb i oriona u start paketima mislim da su SD.
 
Pa Cinestar, Action i Fantasy ima i Exe. Nisu uveli Comedy. A Cinestar HD kod Oriona i SBB a ih daju uz osnovni ugovor od 24 meseca. Ja bi kod Exe i doplatio kao dodatni paket ta dva kanala, zato ako mogu neka uvedu. Ako ne, sacekacu da istekne ugovor, jer nemam nameru unapred da placam 8.000....sem ako se alfa odnekud ipak ne pojavi pa posalje pare.
 
Jotel nudi HBO kao dodatni paket. Ja bi ostao kod Exe, da ili uvedu Cinestar HD uz ugovore od 24 meseca ili kao dodatni paket. Ako nr, sacekacu par meseci i raskinuti i to je to. Cak i mts iptv ima bolje filmske kanale. Kao sto bojanu mladenovicu odgovaraju kanali sa crtacima twko meni odgovaraju doticni filmski kanali, a sada mkgu birati nekoliko drugih provajdera koji imaju ono sto hocu.
 
Obično ljudi biraju kojeg će provajdera uzeti zbog Sport Kluba ili Arena, prvi put vidim da mu je bitan Hbo ili Cinestar.
Kod mene niko nije u gradu uzimao mtel iptv dok nisu uveli Sport Klubove, možda 5 do 10 %
Sada se ta situacija poboljšala jer ljudi hoće da objedine sve na jedan račun. Koristila se večinom neka seoska kablovska plus mtel internet ili total plus mtel internet.
Kod nas nije uslov fiksni telefon, pa mislim da će izumreti za 20 god, samo će ga firme koristiti.
 
Daj racun i bezi vise... gori si od taksista kad treba da prodjem pored Vlade ;)
 
Пази немој да те превесла, мени је сумњива цела прича. Траже му 8.000 за једанаест месеци а овамо каже да ће да сачека пар месеци. А шта ако ехе уведе поменуте канале па одустане? Није сигурно ни да ће да оде из теме. ;) Боље паре уплати мени а ја ћу већ некако да их потрошим.
 
Haha, calex ti imas neke nove informacije? Pa podeli ako imas. Kako su obracunali tih 8.000 i nesto za ostale mesece, ne xnam. Ali sam rekao da,vu cekati ako Alfa ne uplati. S obzirom da se alfa nudi...ali 'ajde tebe da sacekam, mozda imas neki info, haha
 
Znam ko je, gde je, ko ga placa... platicu taksistima da strajkuju oko njega, odustace od zakrcenja ovde, imace zaradu, on nece moci da prodje do teme, svi srecni :)
 
Имам инфо али не смем ништа да кажем.
 
Pa nema zarade, sve ode na penale. Inace sam ja dosao umesto Solaka da rukovodim SBB om. Bravo Alfa.
 
Onda calex dobijem kanale, odem sa teme, alfa zadrzi pare, i svi srecni. Jos posaljem Alfi sliku kada mi Solak primopreda duznost posto radim za SBB kako on kaze. A mozda imam mts ov iptv, rukovodim sbb om, a exenetovu fiksnu telefoniju samo.
Uglavnom, calex imas info da cemo svi biti zadovoljni. Toliko bar mozes reci?
 
Па ти си био у ... да не помињем али овај провајдер који нуди еон пакете па си се и тамо бунио. Јеси ли сам напустио форум или су те избацили? Како да знамо да ће нови програми да ти буду довољни јер теби никад доста? ;)
 
Bunio sam se tamo nekada davno dok nisu doveli digitalnu tv. Kad su doveli, bili su preskupi zbog naplate dodatnog dekodera. Sada su izjednacili cene sa ostalima. Ako ubace doticne kanale, ja sam prezadovoljan. Bez obzira sto nemamo gde pratiti NBA...
 
Па зар Cinestar HD не преноси и то? Али сад знам шта ћеш да тражиш следеће, џабе би ти алфа платио пенале.
 
Pa s obzirom da ti imas nizu pretplatu nego sa sajta, neki dobiju dva android boxa sa premotavanjem, iako sleduje jedan, onda mogu i ja kao visegodisnji korisnik da dobijem odredjene kanale... A za NBA cu poslusati savet alfin pa cu preko neta. To je vec ok. Tako da, Cinestar HD ce biti dovoljan. Ne treba mi ni niza pretplata, ni dva android boxa sa premotavanjem kanala niti je bitno sto nema NBA...
 
Ајд видећу шта могу да урадим за твој проблем.
 
Bunio sam se tamo nekada davno dok nisu doveli digitalnu tv. Kad su doveli, bili su preskupi zbog naplate dodatnog dekodera. Sada su izjednacili cene sa ostalima. Ako ubace doticne kanale, ja sam prezadovoljan. Bez obzira sto nemamo gde pratiti NBA...

Za tebe je najbolje rešenje onda Telenor sa pley ili total paketom imo bi HBO GO i NBA League Pass još ako zafali nešto i za dete imaš i Nickelodeon play.
 
Na ovaj Fiber Trio Home da li idu uređaji (ili uređaj) za vraćanje unazad?

Kakva su, generalno, iskustva korisnika s TV programom? Da li se koči program ili jok? Inače imam DVB-C na četiri uređaja u kući.
 
Nisam mnogo gledao unazad, ali kadgod sam gledao, radilo je korektno. Jedino je nezgodno premotavanje napred-nazad, jer mora da se pređe u mouse mod, pa da se nišani dugme za premotavanje.
 
Odgovarao bi mi Fiber Duo ili Trio Home 1. Neko napisao par strana iza da ide. Ako neko to može definitvno da potvrdi, pomogao bi mi dosta.

Kada napišu 200+ kanala, šta ne ide od kanala u tom paketu? Skinuo sam listu svih kanala (opet par strana ranije).
 
Према актуелном ценовнику 120ч уназад иде уз дуо и трио 2 мада је овде било порука да су давали и за мање пакете. Одеш, питаш да ли дају па можда и добијеш, нису толико крути у поштовању ценовника. Кажеш да би прешао код њих ако добијеш то уз дуо/трио 1, претпостављам да ће да контактирају некога изнад па како буде. Типујем да ће да дају.

Мислим да канали још увек нису дељени и да свако добија све. Нешто још тестирају па не раде баш сви са списка на коме их је преко 300.
 
Nazad
Vrh Dno