Šta je novo?

Exe Net - iskustva

TV je nesto drugo...
Kome TREBA 50/8, vec prelazimo u ozbiljne procente/promile korisnika vec, i za njih ne mogu brinuti nazalost :)

Ali za vecinu - ne treba da prihvate ljudi ovo. Ja necu prihvatiti VIP NEO zbog mogucnosti prekoracenja neta, vidi se da mislim na buducnost i druge ;)
 
Jeste lopovska stavka u ugovoru,ovde se treba obratiti ratelu,savetu potrosaca,inspekciji.Oni kopiraju sbb a sto nisu od njih kopirali i uslove kada istekne ugovorna obaveza nastavljas i dalje na tom paketu ali bez ugovorne obaveze,kad zelis da predjes na jaci paket sklopis uo i to je to.

Instaliraju ti optiku za male pare.. stvarno su lopovi sto stite svoju investiciju.. Ma ajde molim te ... Drugo, zasto se ne obratis svima navedenim ? Ja ne vidim zakonski sa kojim zakonom je ta stavka u koliziji ? Ajmo argumentovano ?

Zasto bi sad rekli da ih branim... ? Ne branim da se razumemo, svako ima pravo na svoje misljenje, ali ajmo da pricamo malo argumentovano pre nego sto se neko osudi. Meni ta stavka o automatskom produzenju ne smeta iz vise razloga: 1. Necu da ih menjam 2. I da ih menjam sigurno mogu da se dogovorim da prekinem kao sto je to bio slucaj u proslosti 3. Mogu svakako da najavim 30 dana pre kraja ugovora raskid koji bi bio odmah odobren
 
Poslednja izmena:
Imaj na umu da je kod mojih na VDSLu isto 3ms ping sada ka Beogradu, isto je i sa ExeNeta ka BG serveru, tako da optika njima nista nece znaciti :) U stvari, MENI ne bi znacila, a njima tek ne bi imala smisla. Da je neka velika razlika, razmislio bi verovatno. Ovako... ne pada mi na pamet!

Alfa, tvoje je pravo da li ces da koristis VDSL ili Exe Optiku ali.. razlika je enormna.. ping od 3ms nije relevantan jer je kako si rekao potpuno isti, relevantno je to sto na exe net optici vas 10 mogu svasta da rade na netu odjednom i da niko nikog ne primeti tj ne bi doslo do zagusenja, dok je na VDSL-u to nemoguca misija. Ovo sam samo napisao kao jednu od razlika. Ako tebi smeta ta stavka, nema sta.. meni ne smeta kao sto sam gore napisao jer mogu da raskinem ako planiram da to uradim..
 
Kod VIPa ne moze na NEO tarifama, kod MTSa moze.
kod VIPa jedino da se aktivira dok jos imam NOVA, pa da ostane kad se prebacim na NEO...
 
Alfa, tvoje je pravo da li ces da koristis VDSL ili Exe Optiku ali.. razlika je enormna.. ping od 3ms nije relevantan jer je kako si rekao potpuno isti, relevantno je to sto na exe net optici vas 10 mogu svasta da rade na netu odjednom i da niko nikog ne primeti tj ne bi doslo do zagusenja, dok je na VDSL-u to nemoguca misija. Ovo sam samo napisao kao jednu od razlika. Ako tebi smeta ta stavka, nema sta.. meni ne smeta kao sto sam gore napisao jer mogu da raskinem ako planiram da to uradim..

Zasto je nemoguca misija? Svaki korisnik ima svoju paricu duzine do 300m a posle ide optika.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Важи за оне који имају парицу до 300м, значи за мањи број корисника.
 
Kad je skoro ceo BG manji broj korisnika...
 
Прича се односила на твоју дилему vdsl vs ехе где оптика има предност у односу на дсл. У БГ је све боље од ехе јер ових и нема тамо, на вашу срећу. ;)
 
Bolje nije neophodno vise, nije sada doba 256kbit vs 2mbit providera :)
 
Postavlja se pitanje samo jedno a to je da je 50/8 već neki maksimum za VDSL tehnologiju, i da je sledeći korak optika. Zašto ne preći na sledeći korak još sada (ako je i povoljnije)
 
To nije pitanje za korisnike :)
 
Ne razumem sto ne objavljuju info za nove kanale na sajtu. I nervira sto nikada ne daju tacnu informaciju nego sve goore u nekim siframa. Sto kaze neko ovde kopiraju SBB u poslovanju sa izrazima "nemamo preciznih informacija". Tako je i SBB odgovarao. Npr. Godinu dana ih peruodicno pitam da li ce uvesti kanal Discovery Science i bukvalno godinu dana odgovaraju "bice ubrzo". Ili su ove kanale "test 1,2,3 i 4" otkljucali na par dana i radili sve dobro-pod tim nazivima su HBO HD, HBO 2 Hd, Cinestar Premiere HD 1,2, i kad su zakljucali, pitam ih kad ce da ih ubace zvanicno u ponudu, pa makar i sa cenovnikom, oni samo kratko odgovore: "necemo jos uvek". Iritiraju te "sifre" u odgovorima. I slabi su sa HD kanalima...Ako vec nemaju Sport klub mogu da nam ubace Cinestar Premiere kanale, oni ni to nece. U sustini im je slaba ponuda kanala...bez obzira na broj kanala. Mi kao korisnici koji smo vise od 24 meseca kod njih mogu da nam daju ili Cinestar ili Hbo kad vec su ubacili, oni nista. Nista ne postuju visegodisnje korisinike.
 
SBB daje korisnicima i Cinestar Premiere HD kanale besplatno svih 24 meseca, a HBO prvih 12 meseci...
 
^mi što smo na Telekomu možemo samo da sanjamo o ovome... :/

Sent from mTalk
 
Pa opet Exe Net postaje slab sa televizijom. SBB je bas ubio sa ovom cenom. Jos za ovu cenu imaju i vracanje kanala, a Exe Net daje besplatno vracanje kanala tek od paketa od 2800din ili kol vec. A i internet je sad kod SBB a povoljniji i brzi za te pare. Iskreno, ja cu ostati na Exe netu jedino ako otkljucaju ove test kanale za par dana. Ako ne, vracam se na SBB, posle 3 godine koriscenja Exe neta.
Kod SBB je brzi internet, vracanje kanala unazad BESPLATNO, gomila HD kanala, Sport klub, Fiksni telefon, gomila filmskih kanala....a Exe net sta nudi? Jos pri tom mi daju dezinformacije kad pitam za neki kanal... Ok SBB je veci provajder, ali opet...Bar da imam internet istu brzinu ili vracanje kanala unazad. Ovako sam bas na gubitku.
 
Ako pricamo samo o televiziji najbolju ponudu kanala ima TotalTV jeste da su najskuplji ali imaju sve kanale pritom u najjacem paketu ima preko 40hd kanala, i normalno sve je objavljeno na sajtu a ne kao kod ovih provajdera exe net, netnet, kopernikus i jotel koji kriju kanale i stalno gase a da pritom ne obaveste korisnike, totalni bezobrazluk
 
Dzabe optika za tv kad nema ni tv unazad, ni sport kluba ni cinestara ni hbo i vrlo malo hd kanala...
 
Ni sport kluba. Predlagao sam im bar da ubace neke free to air sportske kanale koji prikazuju F1 , NBA kao RAI sport, oni nisu hteli. Kad vec sport klub ne dozvoljava da ih ubace. Veoma slaba tv ponuda. Najveci biser je sto testiraju filmske kanale a drze ih zakljucane.
 
Postoje 4 hd arene, dovoljno...
Sport klub ne ide nikada sa arenama, makar nigde nisam video takvu ponudu kanala. Za takvu situaciju treba kriviti sport klub i arenu koje zahtevaju eksluzivitet kod operatera...
Sto se tice ponude kanala, ja dolazim sa sbb-a i meni je ovo duplo bolje nego tamo sto sam imao. Neuporedivo bolje.
Imam vise hd kanala, i vise kanala koje bih gledao... na sbb sam imao fox life samo, ovde imam 3 foxa. Cinestar ovde imam, kod sbb-a sipak.
Scify kod sbb-a zakljucan, a ovde ga ima (filmski kanal)
Ostalo je manje vise ista ponuda...
Cak ima vise ovih decjih kanala sto ljudi digose prasinu u sbb temi(ultra)
Kod sbb-a mtv jedan kanal, ovde imam 10 mtv-a, i to vecina hd.
Ima sigirno nekih 15 filmskih kanala vise, i ima dobrih filmova(filmbox,amc hd,3 cinestara,action +,fox movies...)
U svakom slucaju, tv ponuda mnogo iznad sbb-ove, gde ako hoces da imas sve kanale moras da platis 5000 dinara paket...
Ovo dobijes za 2000 dinara i nekima malo :)


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kod KCN kablovske imas i arene i sport klub. Proveri njihov sajt. A kod SBB ima najnovije cene prvo proveti sajt pa pisi.
 
Pri tim govorim o Cinestar Premiere HD kanalila, a ne obicnim Cinestar kanalima.
 
Ja sam do pre nedelju dana bio kod sbb-a... Nemam sta da proveravam.
Znam sta sam placao i kakav jadan tv program sam imao..
Tamo nisam imao ni obican cinestar, ni jedan kanal.
Samo fox life, amc (sd) i samo sport klub hd kanale. N1 i rts hd
Ostalo sve sd
Za jedno veliko nista su uzimali velike novce... daleko im lepa kuca

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja sam do pre nedelju dana bio kod sbb-a... Nemam sta da proveravam.
Znam sta sam placao i kakav jadan tv program sam imao..
Tamo nisam imao ni obican cinestar, ni jedan kanal.
Samo fox life, amc (sd) i samo sport klub hd kanale. N1 i rts hd
Ostalo sve sd
Za jedno veliko nista su uzimali velike novce... daleko im lepa kuca

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

:)
 
Nazad
Vrh Dno