Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Ništa od sms. Na sajt moja supernova išo na kontaktirajte-poslao broj ugovora i pitanje-stigo odgovor na mejl-
Kako ste korisnik paketa SUPER EXE NET 2, mesečna naknada u toku ugovorne obaveze se neće menjati, već će ostati ista, odnosno 1890.00 dinara.
 
Od tog mejla imao već dva poziva iz supernove-da mi uvale skuplji paket....
 
Juče beše moj zadnji dan kod Exe-a. Došli i stavili Supernova opremu.

Box je težak krš i već danas je spakovan u kutiju. A ni ruter-modem mi ne deluje ništa bolji i već se sadagorko kajem što sam ga prihvatio, umesto da mi je ostao samo modem.
 
Juče beše moj zadnji dan kod Exe-a. Došli i stavili Supernova opremu.

Box je težak krš i već danas je spakovan u kutiju. A ni ruter-modem mi ne deluje ništa bolji i već se sadagorko kajem što sam ga prihvatio, umesto da mi je ostao samo modem.
Moze da ostane stari modem? Ja razmisljam uskoro da trazim 2 CI modula za televizore jer ne bih da se macujem sa dodatnim uredjajima i daljinskim upravljacima, ako resim da produzim ugovor.
 
Juče beše moj zadnji dan kod Exe-a. Došli i stavili Supernova opremu.

Box je težak krš i već danas je spakovan u kutiju. A ni ruter-modem mi ne deluje ništa bolji i već se sadagorko kajem što sam ga prihvatio, umesto da mi je ostao samo modem.
Koju si opremu sad tacno dobio?
 
Nije ruter toliko los, ali mu se idiotski menjaju podesavanja jer meni nisu hteli da daju sifru za podesavanje rutera nego su oni remote hteli da mi nameste wifi sifru :censored:. Ali ima caka da se zaobidje i to
 
Podešavanjima uredno mogu da priđem... ali izedem ti ruter gde ne možeš više od 3 statičke adrese da postaviš...
 
Nazad
Vrh Dno