Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Ja još pravim aritmetiku.
Gde prelaziš?

PS
Sad provetavao.
Rade samo tri radijska kanala u TV delu.

Ja sam danas podneo zahtev za raskid ugovora koji istice 12.05.2022. (bivsi exenet, sada isao za raskid u Telekom poslovnici)
Uzeo sam kod SBB najjaci paket:
  • Tv (otkljucano sve)
  • Fixni (koji mi ne treba ali zbog fixnog duplo brzi net a razlika 400 din na pretplatu)
  • Net 500/50mbps

Prvih 12 meseci po 1 dinar a nakon toga 12 meseci po 5000 din.

Kada sam rekao u Telekomovoj poslovnici da raskidam ugovor sluzbenica je postala jako neljubazna. Za razlog raskida ugovora sam rekao da mi ne trebaju vise njihove usluge.

SBB , videcemo kako ce da se pokazu. Iznad sam napisao uslove.
 
Kod mene, u Nišu, je došla televizija ali telefon još uvek ne radi.
 
Knjazevac takodje doso TV, doduse ne svi kanali, samo neki (RTS, Prva, Pink, B92...)
 
U Nisu kod mene i dalje nema televizija a PING sad na speedtest je 7-8, ranije je uvek bio 1.
 
U Nisu kod mene i dalje nema televizija a PING sad na speedtest je 7-8, ranije je uvek bio 1.
Sada je sav saobraćaj tuneliran kroz telekomovu mrežu do Kopernikus data centra na Novom Beogradu, pa tek tad ide dalje na internet. Zato veći ping, rešenja nema.
 
Kod mene na Bulevaru ne radi ni net ni telefonija a naravno ni KTV
 
Sada je sav saobraćaj tuneliran kroz telekomovu mrežu do Kopernikus data centra na Novom Beogradu, pa tek tad ide dalje na internet. Zato veći ping, rešenja nema.
Kuku! A zato sam ja nekad morao preko Psiphon Pro na net otkad su krenuli sa Supernova IP adresama, naročito posle ponoći. 😳
 
NAT box je na Novom Beogradu, to sam 100% siguran. Sve ide kroz njega (osim ako imas staticku), a i onda iako ti prvi ruter jeste u Nisu, ponovo sve ide do KTI centra u Beogradu.
 
Danas su me zvali jer sam juce podneo zahtev za raskid i nudili produzetak ugovora i uz to gratis 6 meseci po 1 dinar.
 
TV kanali su se delimično vratili. Neki su tu, neki nisu.

Da li je cena statične IP adrese 699 RSD? Deluje mi malo skupo.
 
TV kanali su se delimično vratili. Neki su tu, neki nisu.

Da li je cena statične IP adrese 699 RSD? Deluje mi malo skupo.
Ne znam na koje kanale mislite možda prvih sedam kanala čak ni lokalne TV ne rade i rade malo od nekoliko kanala Fox i naravno Arene ( bez njih nikako nebi mogli ),sve ostalo je u potpunom prekidu
 
Da li znate šifru za pristup Huawei ruteru?
root/admin123 vise ne prolazi.Nesto su radili, aktiviran mi je ponovo wifi koji sam ugasio i sifra nije ona star
 
Ne znam na koje kanale mislite možda prvih sedam kanala
Malo šta od TV kanala trenutno radi. Malopre su radili neki Fox kanali, sada ne rade. 95% kanala trenutno ne radi.

@gloopiter pogledaj malo iznad prepisku. Kredencijali su sada admin/admin. I kod mene je bio isti slučaj.
 
I posle ovog skandala bas me interesuje da li ce umanjiti racune za ovo sta rade,to jest sto nista neradi...😁😁😁😁
 
Nis, dosli samo neki kanali, radio nema. Meni nema sta da umanjne ionako ovaj mesec lacam dinar.
 
radi superstar, superstar 2 zaebava, jedan ili dva foxa, cinestar jok, arena premium ne(mislim da tu ide LS) ostale nisam ni proveravao. Video sam da su izmesani kanali nakon pretrage.
Internet imam ceo dan ali od jutros nema tva
 
radi superstar, superstar 2 zaebava, jedan ili dva foxa, cinestar jok, arena premium ne(mislim da tu ide LS) ostale nisam ni proveravao. Video sam da su izmesani kanali nakon pretrage.
Internet imam ceo dan ali od jutros nema tva
Koji deo grada!? Ja jutros od 6:30 ostao bez KTV-a ,plus ne radi ni net ni telefonija!?
A da pustili naravno slučajno na 931 HBO ,932,933 kao i Cinemax isto ,da kažu kako su plemeniti i dobri čim bude naznake da proradi KTV prvo što će uraditi ugasiti će slučajno pušteni pa tek onda omogućiti kanale koje imamo u ponudi!
 
Poslednja izmena:
I posle ovog skandala bas me interesuje da li ce umanjiti racune za ovo sta rade,to jest sto nista neradi...😁😁😁😁
Ne bi trebalo umanjiti već uvećati račune za iznos paketa HBO i Cinemax (njih su free pustili ) tako da mi sada dugujemo njima novce !😀
 
Sta li rade ovo sa televizijom vise, samo poneki kanal ima.
 
Znači, ovo je cirkus. Nestao mi je internet (i TV ali mi to nije bitno) još u utorak, 12.04. oko 13h... Dodje juče popodne ekipa da ustanovi da je grupni prekid (nema cela ulica), a to je moglo i iz prijava sa adresa da se ustanovi ... Kaže čovek, oni rade samo "od bandere do korisnika", ne rade sa tim "čvorovima" jer nemaju opremu za to i generalno to radi neka druga ekipa ...
Ne krivim te ljude koji su izašli na teren, ali njihovi koordinatori su izgleda nekoordinisani s mozgom ...
"You had only one job ... and you failed." majstore ...
 
Znači, ovo je cirkus. Nestao mi je internet (i TV ali mi to nije bitno) još u utorak, 12.04. oko 13h... Dodje juče popodne ekipa da ustanovi da je grupni prekid (nema cela ulica), a to je moglo i iz prijava sa adresa da se ustanovi ... Kaže čovek, oni rade samo "od bandere do korisnika", ne rade sa tim "čvorovima" jer nemaju opremu za to i generalno to radi neka druga ekipa ...
Ne krivim te ljude koji su izašli na teren, ali njihovi koordinatori su izgleda nekoordinisani s mozgom ...
"You had only one job ... and you failed." majstore ...
Toj gospodi iz Supernove je lakše da daju nalog monterima da izađu na teren makar ne uradili ništa nego li da pre pisanja naloga kontaktiraju korisnika i valjano pokušaju da otklone smetnju pa tek onda da kreiraju nalog za izlazak ekipe na teren ali ne ekipe koje rade vodove i instalacije već tehničku ekipu sa pratećom opremom na adresi korisnika!
 
Sredili su internet, a TV, sve je skremblovano ... mada, mene TV toliko i ne interesuje ...
Naime, zvali me iz ovog njihovog centra, trupili mi nešto o TV-u, prelasku na novi sistem bla,bla ...
Pitam ja za internet brzine, kaže "Pa biće do 200..." ... Naglasim da me interesuje u upload, on spominje nešto 20 ili 50 ... što je degradacija sa sadašnjeg 250/80 Mbps ...
Jel imaju pravo tek tako da mi ubijaju vezu? (Ugovor sam sklopio oktobra 2021 na 24 meseca )
 
Nema razloga, koliko se sećam, ljudi su ovde pisali da su im ostali exe paketi, čini mi se da je momak iz Sokobanje...
 
Nazad
Vrh Dno