Šta je novo?

Exe Net - iskustva

U Vlasotincu još nema tog novog Euronews kanala. A vidim da je izbačen Exe Net Info kanal.
A i Prve su i dalje SD.
 
U Vlasotincu još nema tog novog Euronews kanala. A vidim da je izbačen Exe Net Info kanal.
A i Prve su i dalje SD.
Pa izgleda ne puštaju istovremeno svuda. Mi u Nišu smo dobili Euronews Serbia kanal, Exe Net Info Kanal je izbačen (verovazno će od 1 juna biti ubačen mts info kanal), a PRVE su pustili juče u HD-u. Polako stići će i u Vlasotince :)
 
Pa izgleda ne puštaju istovremeno svuda. Mi u Nišu smo dobili Euronews Serbia kanal, Exe Net Info Kanal je izbačen (verovazno će od 1 juna biti ubačen mts info kanal), a PRVE su pustili juče u HD-u. Polako stići će i u Vlasotince :)
mts info kanal je baziran na informacijama vezano za IPTV televiziju i Box pakete
verovotno će napraviti novi mts info kanal u kojem će biti informacije vezane i za kablovsku televiziju i vezano za ponudu mts box paketa i kablovskih super par paketa
 
Ne, radi sasvim dobro. I juče i danas. Moguće da je problem ili u tvom delu grada ili kod tebe lokalno.
 
Sad jos da puste i nat geo u 1080i
On je vise od mesec dana u 1080i. Ostaje jos Red TV da zamene HD verzijom, E! TV, Dox TV , ID (mislim da ima HD verzuja, ili da se zameni sa ID Xtra HD), Sky News, BBC World i skoro sve sto se emituje u HD je tu. Crime + Investigation mislim da nema za nas region u HD.
 
Star TV pušten u 1080i :D
Ja sam zaboravio da postoje i Star i Superstar kanali jer oni stalno nesto menjaju i ti kanali mi samo nestanu sa moje liste na tv-u. Jos jedna stvar koja ja na amaterskom nivou. Cisto podsecanja radi jednom prilikom sam morao da cekam ceo vikend da oprave net jer nisu imali kljuc od neke prostorije u susednoj zgradi a baja koji ga ima nije bio tu. Ostave te ceo vikend bez usluge jer tamo neko nije imao dva grama mozga da pomisli da bi morali da imaju kljuc od prostorija gde im stoji oprema.
 
Da, ne znam zasto ne uvedu ID Extra HD... i Dexy kanal je u HD u mts
 
Discovery ID pušten u 1080i. Takođe mi se čini da je i TLC do sada bio u SD kvalitetu sada je 1080i :)
 
TLC je u HD rezoluciji već nekih mesec dana.
I u Vlasotincu u toku radovi, izbačen RTRS Plus, ali sad ima BN 1 i 2 u HD-u, ID i Nat Geo su u HD-u, izbačen FilmBox Baltic, ubačen Front TV HD i Euronews Srbija HD, to sam za sada primetio.
 
Da li exe net paket 100/40 internet i tv(~2400din mesecno), ima pravo na mobilnu aplikaciju, i ako ima gde mogu da je skinem?
 
Ima, ali otkako smo pod Supernovom nema odakle da se skine. Jedino od korisničkog centra u Nišu da tražiš da ti je zajedno sa podacima za prijavu pošalju. Mogu i ja da ti pošaljem link za skidanje na pm, imam je na google disku.
Inače, mislim da je ista na izdisaju, uopšte je ne održavaju i ažuriraju. Uskoro ćemo dobiti neku novu, nadam se i bolju.
 
Hvala na odgovoru. I onako cu morati da trazim login podatke pa cu i aplikaciju. Da li aplikacija ima opciju cast na tv?
 
Nazad
Vrh Dno