Šta je novo?

Exe Net - iskustva

gagi018 iskuliraj malo.

Svakome sa iqem preko broja godina je jasno da si zaposlen u exe netu.

Postajes naporan sa tim postovima kao i gori od policitkih botova po raznim sajtovima.
 
Mom prijatelju koji želi da pređe sa Supernove rekli prošle nedelje da ne važi, jer je vlasnik Supernove i Exe Neta isti - Telekom Srbija. Može šest meseci po 1 dinar.
S druge strane, jedan drugi prijatelj je 30. decembra prešao sa Supernove u Exe Net i dobio godinu dana po 1 dinar.
 
Mom prijatelju koji želi da pređe sa Supernove rekli prošle nedelje da ne važi, jer je vlasnik Supernove i Exe Neta isti - Telekom Srbija. Može šest meseci po 1 dinar.
S druge strane, jedan drugi prijatelj je 30. decembra prešao sa Supernove u Exe Net i dobio godinu dana po 1 dinar.

Nesto mislim da ce i meni to reci, svakako zovem tog promeotera ovih dana da vidim o cemu se radi.
 
Komsija moj smuvao racun od sbba iako koristio mts i dadose mu 12mes... Sad nisam ulazio u detalje..
 
Dobio sam odgovor od promotera "Ne smemo da uzimamo korisnike Supernove", ostalo je da pita da li mogu ja kao novi korisnik da dobijem exe na god dana na fazonu posvadjao se sa zenom ap oce da si ima posebnog provajdera :)
 
Vidim u ExeTV mobile aplikaciji ubačen Pink Premium HD i dobro izgleda, čudi me da ga nisu i u dvbc ubacili.
Inače, pošto su u aplikaciji ubacili Arenu Esports u HD-u, mogli bi i ostalih 5 Arena da ubace u HD-u. Krajnje je vreme.
 
Како га нису убацили у двб-ц? Има га у понуди на тв.
 
U Vlasotincu ga nema. Zaboravili, izgleda.
Nema ga ni Discovery u HD-u. Čini mi se da je neko pisao da je i on ubačen.
 
Poslednja izmena:
Sve sto se ubaci, prvo ide u dvb-c pa zatim u aplikaciju.
 
Зар Ехе није централизован попут СББ? Типа из Ниша се шаље сигнал даље и тако редом.
 
Nije. Meni su iz korisničkog centra rekli da svaki grad ima posebnu centralu.
Noćas nam ubačen Pink Premium HD.
Ako može neko iz Niša da mi kaže, imaju li EPG kanali Prva Plus, HD Fox, HD Fox Life i HD Fox Movies? Mene iz korisničkog centra ubeđuju da nije problem do njih, već distributer ne prosleđuje EPG. A vidim da u aplikaciji ovi kanali imaju EPG.
 
Za FOX kanale nisam siguran ali Prva plus ima, samo je neophodno da se kanal gleda neko vreme da bi "povuklo". Isto je i za IDx i jos par kanala
 
Да, сви хд канали имају епг ( сд немам у листи).
 
Kod mene sinoc kocili svi dvbc kanali. Hbo samo audio i dalje. Knjazevac.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Какав је Ехе по питању увођења нових канала и пребацивању сд у хд? Питам кинкретно за Националну географију и Виасат (Хистори, Експлоре, Натуре) канале.
 
Čini mi se da su ovo novi kanali:
HD TDC, HD TV Turizam, Balkan Trip, Jeka TV --> 554000kHz
Dexy TV --> 586000kHz
 
Да, има неких нових чудних канала...
 
Neograničeno.
 

tako je, za sada, da nije telekoma tako bi i ostalo. Ovako sve je moguce. Tako smo i kopernikus cekali 5 godina i vise da kodiraju i na kraju kodirali.
Kod mene komsije biraju exe upravo zbog toga sto nema dodatnih risivera i moze koliko god hocete tv-a bez ogranicenja. Kad bi jos sredili aplikaciju za vracanje unazad bili bi top.
 
Шта није у реду са апликацијом за враћање уназад?
 
Nije u redu to sto moze samo za telefon, ne i za android box bez misa. Nacuo sa da ce nova aplikacija za box biti takva gde nece biti svih kanala kao sad vec zavisno od toga koliko platis toliko kanala, ceka se mts da aminuje. Cini mi se da se mts svim silama trudi da ih upropasti, toliko su bili dobri pre njih a cini mi se da ce sad postati uzas
 
Nije u redu to sto moze samo za telefon, ne i za android box bez misa. Nacuo sa da ce nova aplikacija za box biti takva gde nece biti svih kanala kao sad vec zavisno od toga koliko platis toliko kanala, ceka se mts da aminuje. Cini mi se da se mts svim silama trudi da ih upropasti, toliko su bili dobri pre njih a cini mi se da ce sad postati uzas

Realno je bilo za očekivati ovo. Diferencijaciju među paketima svugde čine i različiti kanali. Mi smo na exe-u srećni zato što ide na DVB-C bez zaštite i onda imamo pristup svim kanalima nezavisno šta plaćama... i sve to na neograničenom broju uređaja.
 
Nazad
Vrh Dno