Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Da li je neko imao problema prilikom reprodukovanja nekih kanala ? Kod mene prilikom reprodukovanja nekih kanala piše "Video ne može biti reprodukovan", tako nešto, i čuje se samo ton a slike nigde nema ?
Писао сам ја синоћ, са једним плејером (из подешавања) се појављује та порука и онда нема ништа. Са другим нема поруке, иде тон, нема слике. Ипак, неки канали се виде, рецимо од 31 па неколико филмских па Еуроспорт не ради а Еуроспорт 2 ради. Требало би да свратим јер не одговарају за овај проблем.
Komedija :) Novi korisnici ne samo da dobiju 3 meseca za dinar, nego i cenu od 1740, a starima hoce 1790 da naplacuju za ISTI paket osnovnog neta :)
Где има три месеца по динар? А ко ти брани да потпишеш нову УО и плаћаш 1.740 тј будеш нови корисник?
 
Po defaultu ne moze, dok si pod ugovorom.

Iz principa sam otkazao net kod mojih, i koristicu VIP Vikend Net kad sam ja dole, a ovako imaju 200GB (imace 300GB) iz Box4 paketa ;)
EDIT: Pa da, 2 broja trenutno u dva razlicita Box4, toliko imamo svojih Box4.
 
Poslednja izmena:
Po defaultu ne moze, dok si pod ugovorom.
Ово је одговор на питање зашто ниси потписао нови уговор? Нисам сигуран да не можеш, ако је већ понуђена и опција да се раскине постојећи због поскупљења, онда сам скоро сигуран да си могао да потпишеш. Ја сам то урадио, јесам прешао на скупљи али сам имао могућност и да останем на сличном за мање пара. Не стискам се за два пива или неку кафу ... мада не знам ни какве су те кафе. ;)

У сваком случају очекујем да ми донесеш ту неку радну макину па да користиш мој интернет. :)

И ниси одговорио где се дају три месеца по динар.
 
Koja 3?
Pa nudili mojima umesto raskida. Nismo hteli, tj.nisam hteo ja.
 
Не читаш ни своје поруке?
Komedija :) Novi korisnici ne samo da dobiju 3 meseca za dinar, nego i cenu od 1740, a starima hoce 1790 da naplacuju za ISTI paket osnovnog neta :)

Ne znam kako sam uspeo da promasim, ali 3m po dinar za 1740 izadje 1522, tako da nije ogromna razlika sada, pod uslovom da se dobije ta akcija kao za stare korisnike.
Ти си поменуо та три месеца и ти си поменуо да није лоше ако може да се добије та нека акција. Добио си је и ниси хтео.
 
AAa, pomesao sam da je 3M po dinar zvanicno.. ono je 3m x 1300.
 
Da li uređajčić koji konvertuje optiku u kolaksijalni ima neku dijodicu koja treba da svetli? Izgubih sliku singla na TVu, pa gledam da vidim do čega je i da li je nešto na mojoj strani ili je kod njih.
 
Do njih je izgleda, i kod mene je bio prekid signala na TV-u. Može li neko da mi odgovori, radi li vam prevod na kanalu ''AMC Balkan''? Od kad sam korisnik Exe neta, kod mene uopšte nema titla na ovom kanalu.
 
Riknuo izgleda strujni adapter. Bocnuo sam drugi i radi.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Јел постоји АМС и АМС Балкан или само један? Малопре сам пробао и нисам видео титлове, променио на бугарски па на српски и појавили се.
 
Samo jedan, AMC Balkan. Na tri televizora i na jednom set top boxu u kući, ni na jednom nema prevoda. Nudi bugarski, srpski i hrvatski, bilo koji da odaberem, prevod se ne pojavljuje. Kao primarni prevod je, naravno, izabran srpski.
 
Taj. Izgleda da se prati ovaj forum, bugarski i hrvatski se izgubili kao opcija, ali zato srpski - radi! Hvala!
54c161208eccae1e5e8b0e7c82d5f488.jpg
 
Читају, то су ми рекли прошли пут, често погледају шта се пише и проверавају те притужбе. Овде су и даље сва три титла а када се промени, мора да прође бар 1-2 титла да би се појавио. Можда је брже ако је само један.
 
Imam jedno pitanje da li je moguce i da li je neko vec ovo uradio?
Trenutno imam Fiber Duo Home 1 pod ugovorom na 12 meseci, ugovor od decembra 2018. godine. Da li mogu da se prebacim na Smart DUO 1 sa novim ugovorom na 12 meseci? Posto je ovaj stari paket sada skuplji za 300 dinara (2790 rsd), a ovaj smart je 2550 rsd mesecno.
 
Naravno da mozes, ja sam presao sa fiber duo home 1 na smart duo 1 dok sam jos bio pod ugovorom, mada su mi prvo rekli da moram da predjem na smart duo 2 jer je to ekvivalent mom starom paketu, pa sam im rekao da raskidam ovaj stari ugovor i da potpisujem nov.
 
Врло могуће да ће да прихвате до краја месеца јер је понуђен раскид онима који неће да плаћају скупље. А свакако им се више исплати да пређеш на јефтинији пакет него да раскинеш садашњи. Ја зато и потписујем двогодишње УО јер углавном успут потпишем неку нову акцију а до тада плаћам мање.
Мислим да им је правило да можеш да мењаш пакет када прође бар пола УО али је ово специфична ситуација када можеш да га раскинеш само тако.
 
Hvala na odgovorima. Videcu do kraja nedelje da odem da raskinem-poptisem nov ugovor, danas prepodne bilo je 30ak ljudi ispred poslovnice u Nisu.
 
Па 15. у месецу се искључују неплатише и зато је пар дана пре тог датума гужва до семафора. Само да додам, они који нису платили два рачуна, значи отприлике данас би гасили оне који нису платили фебруарски.
 
Rade eurosportovi hd
 
Kod mene ne rade Eurosport 1 HD i Life and Holiday HD, a Travel Channel HD nema ton.
 
Ako nešto ne radi, pišite im svakako i na mail. Brže i pre će da vide nego ovde.
 
Pisao im ja pre par sati, i evo upravo popravljaju, Eurosport 1 HD i Life and Holiday HD rade, još samo da puste ton na Travelu. Ažurni su, nema šta. [emoji4]
 
Nije mi se svidelo što uz Smart Duo 2 (150/60) daju Phicomm rutere na 2.4GHz, 10/100, a onda shvatim da laptop na kojem radim (samo formalno laptop, jer radi kao desktop, povezan na monitor i sto čuda) podržava do 100Mbps, i preko wireless adaptera, i preko mrežne kartice...
Ali povezaće mi neki modem sa LAN slotovima + ostaće ruter, a meni preostaje samo da kupim USB 3.0 gigabitni mrežni adapter (1500-1600 din)... a preko wirelessa neka ide do 100, dovoljno...

Inače sve ok, baš zadovoljan za sada.
 
Чудно ми је да за 100+ брзине не дају гигабитне рутере. Ја сам од како сам прешао стотку променио 3-4 рутера док нисам добио овај Нетис који ради добро.
Какав модем са лан слотовима?
 
Interesuje me, vi koji ste instalirali aplikaciju ,koliko kanala imaju mogucnost vracanja unazad i da li eurosport kanali imaju mogucnost vracanja unazad?
 
Moze li malo objasnjenje u vezi set-top boxa? Jel on neophodan ili nije? Mislio sam da jeste, onda sam ovde procitao da neki ljudi ne koriste. Voleo bih da mogu da koristim feature televizora za TV, ne samo kao monitor za neku kinesku kutiju.

Da se razumemo, nemam ExeNet ali se razmisljam.
 
Nazad
Vrh Dno