Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Jel možete da otvarate portove?
Imam Huawei Hg8245q2 i ne mogu da otvorim ni jedan port.
Do skoro je sve radilo a sad slučajno probam i neće.
Ne znam da li je problem do mene ili je Exe zabranio port forwarding.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
У продавници или код теренских агената, стб је неки скајмастер а за премотавање неки андроид бокс, апликација (андроид не а-тв) ваљда на 4 уређаја одједном. Ако је њихов бокс ради са даљинским а ако је неки други мора миш али то није проверено.
 
Jeste, Supernova (a time i ExeNet) je zvanicno i na sajtu, iz spiska kanala izbacila sve Sport Klubove i ostale Sbb kanale.
 
Exe Net nije ni imao Sport Klub i N1 kanal u ponudi...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ехе нет није у склопу супернове.
 
Njihov agent na terenu mi je skoro nudio njihovu ponudu interneta i televizije. Na moje pitanje koje kanale nude, dao mi je flajer Supernove i njihov spisak kanala, rekavsi da od skoro imaju dil sa njima. Verovatno je pravno napravljeno nekako, da je Exe ostao kao brend (a kanali su od Supernove). Internet je i dalje Exe-ov.
 
Njihov agent na terenu mi je skoro nudio njihovu ponudu interneta i televizije. Na moje pitanje koje kanale nude, dao mi je flajer Supernove i njihov spisak kanala, rekavsi da od skoro imaju dil sa njima. Verovatno je pravno napravljeno nekako, da je Exe ostao kao brend (a kanali su od Supernove). Internet je i dalje Exe-ov.

Нису канали од супернове, нити је Ехе убачен (макар за сада) у ту мистичну групацију.
 
Нису канали од супернове, нити је Ехе убачен (макар за сада) у ту мистичну групацију.

Idi na sajt APR-a, i videces da je Telekom postao deo tj. clan ExeNet-a od kraja avgusta 2019.
 
Exe Net jeste u vlasništvu Telekoma Srbije, ali nije u sastavu Supernove.
 
Nije Telekom postao član Exe Net-a, nego njegov 100-procenti vlasnik.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Situacija od danas - bili kod druga u zgradi iz Supernove, nude 6 meseci po dinar za vec poznate pakete. On godinama koristi Exe internet i nece da menja.
Posle vidi da su bili i kod ostalih, ali samo kod onih koji imaju Exe-ov internet. Zanimljivo...
 
Андроид бокс за премотавање, да ли има и радио канале?
 
Nista cudno,exe net i netnet daju po 12 m dzabe,sbb 10 a supernova 6 meseci.
 
Čudno je to što su bili samo kod onih koji koriste Exe internet. A i Exe Net i izmišljena Supernova su u vlasništvu Telekoma Srbije.
 
Ехе андроид бокс, који тип андроида користи тв или као за тел/таблет? Постоји ли могућност даљинске контроле са тел?
 
Trenutno imaju mxq r9 koji koristi android 4.4. Zbog toga je malo ogranicen sto se nekih aplikacija tice, ali koliko sam cuo trebalo bi da dobiju neke novije i bolje sa novijim androidom tako da ako ti se ne zuri sacekaj malo.
 
Хмм... и пре годину дана су очекивали нове боксове, такође прошле недеље поменули да би требало да су стигли нови боксови... тај тренутни модел је стварно реликт (блиске) прошлости.
 
Nazad
Vrh Dno