Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Pocetak bulevara puklo sve.
 
Nemoj neko da mi pohvali EXE, jos uvek nemamo ni kablovsku ni net. Ne mogu da stupe u kontakt sa predsednukom stanara susedne zgrade da vide u cemu je problem. Ej ne mogu svojoj opremi da pristupe [emoji2357][emoji2357][emoji2357]

Kakvi AMATERI!
 
Не браним ехе али знајући ситуацију у згради где живим, сасвим је могуће да су им као једино место за опрему понудили неко место под кључем, типа где стоје струјомери или заједничка просторија стамбене заједнице и сл. Ту кључ има само управник, евентуално још 1-2 особе и толико. На даље на булевару ехе нет услуга ради нормално.
 
U zgradi ispred Orion ima opremu. Kljuc imamo nas šestoro plus agencija koja vodi zgradu. Agencija ima četri broja, dve osobe i dva fiksna telefona.

Znaci vazi isti princip kao za glavni vodovodni ventil. Nema opravdanja da ne moze da se zatvori.

Zamisli da vatrogasci ili neka druga sluzba nema pristup nekoj prostoriji jer ne mogu da dobiju predsenika, totalna nebuloza.


Ja razumem kad se desi nesto, udari grom, izgori nesto, polava... ali da nemas kljuc i ne mozes da nadjes osobu koja treba da otkljuca, neko treba da popije otkaz ili tuzbu.
 
Слажем се али ми смо напредно друштво.
 
Jos uvek nema neta totalno neozbiljan provajder. Ne znam da li moze da se raskine ugovor na osnovu ovoga, ako moze odma bi otiso da raskinem!

Edit: stigo net, nadam se da ovo vise nece da se ponavlja inace cu morati da potrazim drugog provajdera.

Sve mogu da razumem, poplavu, pozar itd. ali da nemam net skoro 24h zato sto ne mogu da otkljucaju neku prostoriju je krajnje neozbiljno.
 
Poslednja izmena:
Да ли вам ради хд Анимал планет? Од поднева нема сигнала.
 
Pozdrav, imam jedno pitanje pre par dana sam preso sa sbb na exenet uzeo sam net+tv. Posto jos imam eon od sbb-a uporedio sam oba stb uredjaja i ovaj od exeneta daje dosta tamniju mracniju sliku za razliku od eona gde je nekako svezija sa vise boja. Da li znate nacin kako mogu da to poboljsam na uredjaju pise X96 Max. Obrnuo sam sva podesavanja u androidu i nisam nista naso.

Neki predlog bi dobrodosao.
 
Нису исти уређаји. Еон бокс је комбо двб-ц рисивера и андроид бокса док је Ехе Х96 макс само андроид бокс који пушта иптв.
Када калибришеш слику радиш је на екрану тј тв а на самом извору све врати на фабричка подешавања, нулу и сл.
 
E da i ja imam problem kada prebacim sa obične kablovske na Hdmi tj box, prvo mi otvori Kodi. Jel može da se podesi da mi odmah otvara glavni meni?
 
Taj x96 je ok uredjaj, jak, ali je aplikacija totalni krs, premotavanje uzasno radi, prijavio sam im bagove pre par meseci, samo me otkacili, verovatno nikad nece ninda ih rese. Totalno je neupotrebljiva. Hvalite ih slobodno, net je ok, tj je ok, ali vracanje unazad je na nivou 19. veka
 
Никакав напредак услуга нису направили. Пусти испочетка и даље има све проблеме и мане на које сам им указао пре пола године. Интернет ради ок, тв је доброг квалитета али се стало са заменом канала у хд као и ширењем листе за премотавање.
Да ли је то последица државног газде или самих из фирме али нису се добро показали у комплету.
 
Umesto City TV ubacili BG Music Channel.
Kao "pasiranog ljubimca [emoji16]" muzike iz osamdesetih, zamolio bih nadležne iz Exe Neta da ubace muzički kanal "Now 80's", a i s obzirom da je FTA na satelitu.
1259dc8c74fbdbf8b2adb60ef871362d.jpg
 
Poslednja izmena:
Inače, informacija za ljubitelje strane muzike, 5. oktobra kanal VH1 Classic se gasi, a umesto njega emitovaće se kanal MTV 80s.

Takođe, od istog datuma, umesto kanala MTV Rock, emitovaće se kanal MTV 90s.
 
Ljudi gde moze da se skine exenet-ova app za android? Nov sam pa se ne snalazim bas najbolje a nigde im ne pise ili bar ja nisam naso...
 
Naso u kategoriji Novosti. Malo je zabacen sve ocekujem da pise iptv ili nesto za to a ne Novosti...
 
E pa hocu da predjem sa Kopernikus-Supernove u Paracinu na Exe-Net optiku, zbog optike.
Cena je u Kopernikus-Supernovi 2600 din tv+int 60/8, nisam obnavljao ugovor dugo i sada digli na 3000 din bez ugovora.

Exe-Net daje 2340 din 100/40 optika + tv + 6 mes gratis.

Zovem danas, reko da se dogovorim, medjutim.
Exe-NET daje samo jedan STB uz ponudu od 2340, a posto imam 3 starija tv morao bih josh 2x250din za dodatne STB da doplatim sto je ukupno 2840 din mesecno.

I to je problem, na Kopernikus Supernovi 2600 din, ali imam 3 stb od njih.

I sada sve je lepo radnica u Paracinu objasnila i bila ljubazna, ali realno doplata za STB u 2020 gde svi imaju vishe televizora u kuci je bez komentara.

Na telekom adslu sam i Kopernikusu vec vishe od 15 godina. I Exe-net je deo telekoma sada.

Da napomenem da sam lice sa disabilitetom i da isto nemam nikakvih olaksica povodom toga.

I sada, kada sumiram da ostanem na Kopernikus Supernovi 2600 din 60/8+tv i potpisem novi ugovor.

Drugo, da placam 2840 za isto maltene kod Exe-net za optiku, zbog doplate za ta 2 stb 500 din.

Trece, isto je Jotel Optika prosla ovde koja im je konkurencija i da uzmem optiku samo 1200 din mesecno

Cetvrto. Jotel optika+tv+2stb 2000 din mesecno + doplata za jos jedan stb 350 sto je ukupno 2340 din.

Znaci vracam se na pocetak da kod Jotela mi je bolje, optika+tv+3stb 2340 din
dok kod Exe Net 2340 din je samo 1 STB.

Jotel ima losiju ponudu tv kanala, zato ne bih kod njih iako mi je povoljnije.
Exe Net ima bolju ponudu tv kanala.
Brzina optike mi je nebitna samo upload mi je bitniji.

Realno podelio sam svoja razmisljanja, izvinite na dugom postu, ali kad vec treba nekog da pozovem da mi ponovo razvlaci kablove po krovu i kuci, hteo bih da cujem vasa iskustva.

Jel neko dobio povoljniju ponudu od Exe-Net i ima li smisla pominjati da sam lice sa disablitetom. Mislim, uzeo bih zbog optike na 2600 din Exe Net ali sa 3 stb ako bi moglo, duo 1 paket.

Bilo bi mi maltene isto, jer jelte sve je to Telekom i inace, ali eto utolio bih svoje apetite da dobijem optiku, posto Kopernikus Supernova ne razmislja da uvodi optiku u Paracinu zbog cega ce da se raspadne kad tad.

Poz
 
A zar exe net nije samo da ubodeš kabal u tv pa na njemu pronađeš kanale i imaš onde sve kanale,samo je bitno da imaš tv koji u sebi ima dvb-c tjuner.
 
Kod mene je tako nemam nikakav dodatni uredjaj, doduse nemam ni vracanje unazad al to je taj paket od 2340 samo sto sam ja imao 12 meseci gratis jer sam preso sa SBB-a.
 
A zar exe net nije samo da ubodeš kabal u tv pa na njemu pronađeš kanale i imaš onde sve kanale,samo je bitno da imaš tv koji u sebi ima dvb-c tjuner.
Jeste, ali problem je što čovek ima tri starija televizora.
@APaNGEL
Pokušaj da nađeš dva polovna ili nova set top boxa sa dvb-c tjunerom, može da se nađe po oglasima i pijacama. Ili uzmi od nekoga ko ima a ne treba mu (kao meni).
Recimo, ja imam jedan stb sa dvb-c tjunerom, dok sam bio Kopernikusov korisnik, koristio sam ga kad su kanali bili otključani.
@kursula
Imamo vraćanje valjda na onoj android aplikaciji?
 
Ne koristimo svi android [emoji3]
 
E pa hocu da predjem sa Kopernikus-Supernove u Paracinu na Exe-Net optiku, zbog optike.
Cena je u Kopernikus-Supernovi 2600 din tv+int 60/8, nisam obnavljao ugovor dugo i sada digli na 3000 din bez ugovora.

Exe-Net daje 2340 din 100/40 optika + tv + 6 mes gratis.

Zovem danas, reko da se dogovorim, medjutim.
Exe-NET daje samo jedan STB uz ponudu od 2340, a posto imam 3 starija tv morao bih josh 2x250din za dodatne STB da doplatim sto je ukupno 2840 din mesecno.

I to je problem, na Kopernikus Supernovi 2600 din, ali imam 3 stb od njih.

I sada sve je lepo radnica u Paracinu objasnila i bila ljubazna, ali realno doplata za STB u 2020 gde svi imaju vishe televizora u kuci je bez komentara.

Na telekom adslu sam i Kopernikusu vec vishe od 15 godina. I Exe-net je deo telekoma sada.

Da napomenem da sam lice sa disabilitetom i da isto nemam nikakvih olaksica povodom toga.

I sada, kada sumiram da ostanem na Kopernikus Supernovi 2600 din 60/8+tv i potpisem novi ugovor.

Drugo, da placam 2840 za isto maltene kod Exe-net za optiku, zbog doplate za ta 2 stb 500 din.

Trece, isto je Jotel Optika prosla ovde koja im je konkurencija i da uzmem optiku samo 1200 din mesecno

Cetvrto. Jotel optika+tv+2stb 2000 din mesecno + doplata za jos jedan stb 350 sto je ukupno 2340 din.

Znaci vracam se na pocetak da kod Jotela mi je bolje, optika+tv+3stb 2340 din
dok kod Exe Net 2340 din je samo 1 STB.

Jotel ima losiju ponudu tv kanala, zato ne bih kod njih iako mi je povoljnije.
Exe Net ima bolju ponudu tv kanala.
Brzina optike mi je nebitna samo upload mi je bitniji.

Realno podelio sam svoja razmisljanja, izvinite na dugom postu, ali kad vec treba nekog da pozovem da mi ponovo razvlaci kablove po krovu i kuci, hteo bih da cujem vasa iskustva.

Jel neko dobio povoljniju ponudu od Exe-Net i ima li smisla pominjati da sam lice sa disablitetom. Mislim, uzeo bih zbog optike na 2600 din Exe Net ali sa 3 stb ako bi moglo, duo 1 paket.

Bilo bi mi maltene isto, jer jelte sve je to Telekom i inace, ali eto utolio bih svoje apetite da dobijem optiku, posto Kopernikus Supernova ne razmislja da uvodi optiku u Paracinu zbog cega ce da se raspadne kad tad.

Poz

Jotel vs Exe Net ti je isto kao kad uporedis:

Fiat 500L vs BMW X6 Competition model 2020

Salu na stranu ali tako je.

Pisi Exe Netu tamo na mail, dace ti sigurno i za 3 televizora bez nadoknade. Budi malo uporan. Pomeni konkurenciju. Tako se to radi iskusno :)
 
Poslao sam mail, zamolio, cekam odgovor. Hvala na sugestijama.
 
Interesantno je da su mi izasli u susret i ponudili kompromis, da ne bih sada na forumu aludirao da moze svakom, te iz tog razloga necu postovati interni mail izmedju nas.

Uglavnom brzo su reagovali sa odgovorom u roku od par sati, pozvavsi me direktno telefonom sa njihovom ponudom sto je za pohvalu.

Ja sada moram prvo da odjavim postojeci prikljucak, pa bih tek onda podneo zahtev za kod Exe-Net da ne bih duplirao racune.

Ne mogu nikako da nadjem opciju da pretrazim samo ovaj podforum.

Koji model modema i wi-fi rutera kao i koji model stb-a oni daju ako neko moze da podeli tu informaciju?

I kako se pretrazuje samo odredjeni podforum, bzv pitanje, ali ne mogu to nikako sa ovom search opcijom?
 
Uglavnom izlaze u susret zbog konkurencije, inace slobodno reci kakav je kompromis, mozda ce trebati jos nekom pa da zna sta i koliko moze ocekivati.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Хех, зајебава људе овај Гаги... прво потражи и ценкај се а после му одобри све. Кога интересују услови и могућности за испод тезге, ПМ Гагију 018 и толико. :)
 
Nazad
Vrh Dno