»RSS Benchmark sajt

Strana 260 od 261 PrvaPrva ... 160210250256257258259260261 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 3.886 do 3.900 od ukupno 3910

Tema: Exe Net - iskustva

Newcomers
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        257
        Jeste

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Member
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        217
        Mislim da je skoro neko postavljao spisak kanala u Exe-net ponudi ali sada ne mogu da nađem taj post. Spisak je bio kompletan i podeljen na SD i HD kanale.
        Neko se zaista bio potrudio da sve lepo i pedantno odradi ali kao što rekoh, ne mogu da nađem taj post ili je obrisan.
        Ako je kojim slučajem zabranjeno da se postavlja javno, iz nekog razloga, neka mi pusti neko na PM, bio bih mnogo zahvalan

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        May 2005
        Poruka
        150
        Koje to dual band ruter sto se dobija? Jel ima gigabit lan?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        217
        Mene zanima koji GPON uređaj se dobija uz Smart Trio 1 paket sada. U Jotelu imam Huawei Hg8247 sa kojim sam zadovoljan i dometom i stabilnošću, jedino što nema 5 GHz.
        Čitao sam negde u temi da su davali Huawei Hg8245q2 i on bar na papiru deluje ok jer je dual band, samo ne znam kakav je sa dometom.
        Zanima me i kakva su sada iskustva sa televizijom. Prešao bih sa Jotela a čitajući temu vidim da su neki bili nezadovoljni kvalitetom slike i problemima sa "nestajanjem" pojedinih kanala.

Member
        Na forumu od
        Nov 2014
        Poruka
        251
        Kad porediš Jotel i Exe Net isto je kad porediš Fiću i najnovijeg Mercedesa Brabus G63

Daju te rutere sigurno. Samo uzmi veći paket. Dogovori se sa njima, fleksibilni su.

Member
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        217
        Za internet ne sumnjam da je kvalitetan, samo imam pitanje za televiziju.
        A što se tiče Jotela, za ovih 9 meseci koliko sam na optici, nikakav problem nisam imao.
        Podrška im je OK. Pre 2 meseca su mi majstori koji su radili nešto oko kuće iskidali optički kabl, ja prijavio to Jotelu i posle 2 sata došli momci iz Jotela, rešili problem i ništa mi nisu naplatili iako to nije njihov propust. Takođe, kad sam uzimao dodatne televizore, dolazili su i o svom trošku mi povezivali televizore sa onim kvalitetnim razdelnicima i krimpovanim RF konektorima. Da li može tako nešto da se očekuje i od Exe neta ili naplaćuju sve što nije njihova krivica ili obaveza?
        I naravno, nikakvo ograničenjo o broju televizora nije bilo, ne znam kako je kod Exe neta?

Member
        Na forumu od
        Nov 2014
        Poruka
        251
        Sve to što imaš kod Jotela, imaš mnogo bolje kod Exe Neta. Ne brini i uzmi Exe.

Što se tiče Exe televizije, superiornija je u odnosu na mnoge operatere u Nišu. Bolja od SBBa mnogo puta, jedino nema Sport Klub jer SBB drži monopol.

A da Exe nema trenutno HBO ali ne verujem da ti je to bitno jer ima sve ostalo. Puno HD kanala.

Member
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        133
        Kako funkcioniše aplikacija koja se dobija? Može li da se instalira na android boxu i preko drugog internet provajdera?

Member
        Na forumu od
        Nov 2014
        Poruka
        251
        Ja sam instalirao na android TVu, radi ok. Ne znam za box. Trenutno mi radi na MTS mobilnom bez problema.

Member Avatar korisnika jorgovan
        Na forumu od
        Mar 2002
        Poruka
        3.235
        Citat Citiram korisnika: Leckov Pogledaj poruku
        Kako funkcioniše aplikacija koja se dobija? Može li da se instalira na android boxu i preko drugog internet provajdera?
        Najslabija tačka Exe ponude... prilično jadna i neoptimizovana.
        Where else can you go?

Member
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        133
        Ako su postali deo MTS, da li će kao Supernova da rade? Zna li ko? Pitam zbog SK.

Member
        Na forumu od
        Feb 2012
        Poruka
        529
        Supernova je zapravo zajednica operatera, a ne jedan operater. Sve kupljene firme i dalje odvojeno postoje. Operateri koji pre kupovine nisu imali SK nemaju ga ni danas.

Member
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        133
        Koji su to prevaranti...

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        62
        Ne zaboravite da aplikacija koju EXE daje moze da se koristi na bilo kom netu ali samo kad ste na EXE moze da se vraca unazad.
        Citat Citiram korisnika: gagi018 Pogledaj poruku
        Ja sam instalirao na android TVu, radi ok.
        Ne znam sto bi neko koristio njihovu aplikaciju na njihovom netu a da ne vraca unazad, jer aplikacija nije napravljena za uredjaje koji nisu touch screen. Uredjaj koji oni daju za vracanje unazad je Boze me sakloni. Tako da, ako nekome znaci vracanje kanala unazad neka razmisli i proveri da li bi mu radilo onako kako ocekuje. Jos jedan veliki minus je sto nova mobilna aplikacija nema opciju za CAST-ovanje :-(
        Sto se tice neta i same kablovske - to je skroz korektno, moja preporuka

Member
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        217
        'Ajd još jednom da pitam, koje ONT uređaje daju sada uz Smart Trio 1 pakete...?

Strana 260 od 261 PrvaPrva ... 160210250256257258259260261 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •