Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Zašto imam utisak da sve što ima veze s telekomom ne radi kako treba....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Aj pitanje jedno za drugara [emoji4] Jel ste im ostajali duzni u skorije vreme nakon isteka ugovora? Koja im je praksa oko toga, jel angazjju izvrsitelja ili ide preko agencije za naplatu ili dizu ruke ako je neka sica od 2 3 meseca u pitanju?
 
Ugovor ne može sam od sebe da istekne, ugovor je važeći sve dok se ne raskine. Može da istekne ugovorna obaveza (obično dvogodišnja), a nakon isteka iste ugovor je i dalje važeći, sve dok se ne raskine ili potpiše nova ugovorna obaveza.
Ako je ugovor raskinut, oprema vraćena, pa je ostala sića da se plati, naći će već načina kako da naplate, a za te agencije i izvršitelje stvarno ne znam.
 
Ugovor ne može sam od sebe da istekne, ugovor je važeći sve dok se ne raskine. Može da istekne ugovorna obaveza (obično dvogodišnja), a nakon isteka iste ugovor je i dalje važeći, sve dok se ne raskine ili potpiše nova ugovorna obaveza.
Ako je ugovor raskinut, oprema vraćena, pa je ostala sića da se plati, naći će već načina kako da naplate, a za te agencije i izvršitelje stvarno ne znam.
Ugovor je raskinut da, ostala je sica od dva tri meseca neplacena. Kako ce da nadju nacina da naplate? [emoji3526]
 
E pa onda verovatno preko tih "agencija za uterivanje dugova" pošto je dug mali za sud.
Ma bolje mu je da plati, tako moj drug nije hteo Vipu pre nekoliko godina da plati 5-6 hiljada. Pa je letos platio 20 hiljada, morao je da plati i kamatu i troškove "uterivača".
 
Prodace tvoj dug privatnoj agenciji koja ce naplatiti i svoju tarifu, na tvoj dug dodaj njihovu tarifu od 5-6.000din.
 
Ako moze neko iz Nisa i iz drugih mesta da napise koliko ukupno kanala imate? Radio i tv zajedno. U Leskovcu 381 kanal. Zvezda TV jos uvek nije pustena. Izgleda ovde u LE nisu tako azurni.
 
Evo ja izbrojao, u Vlasotincu imamo 380 kanala, (354 TV, 17 radio i 9 test kanala na kojima nikad nije bilo ništa). Na nekim nema signala, neki su i dalje na listi, iako se više ne emituju u Srbiji (recimo HD Sundance TV i Ginx).
Pored Zvezde, nema ni FOX-ovih HD kanala, koji su u Nišu, čini mi se, ubačeni još pre dvadesetak dana.
 
Evo ja izbrojao, u Vlasotincu imamo 380 kanala, (354 TV, 17 radio i 9 test kanala na kojima nikad nije bilo ništa). Na nekim nema signala, neki su i dalje na listi, iako se više ne emituju u Srbiji (recimo HD Sundance TV i Ginx).
Pored Zvezde, nema ni FOX-ovih HD kanala, koji su u Nišu, čini mi se, ubačeni još pre dvadesetak dana.
Zaječar isti ovaj slučaj.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jedino test 7 je otvoren History 1 u HD formatu. Hd sundance tv i ginx nemaju signal. Nema foxova u hd-u. Leskovac i Vlasotince ista centrala, Nis je zasebno. Neka nislije napisu na kojim frekvencijama su foxovi hd kanali inzvezda tv.
 
Leskovac i Vlasotince nisu ista centrala, posebne su centrale, to su mi potvrdili iz korisničkog centra. Rade li u Leskovcu TV Partizan i Magic TV? U Vlasotincu ne.
 
408. Eurosport 1 SD ne radi. Kod nas na testu 7 nema signala.
 
TvPartizan Hd pozicija 417 radi.
MagicTv 167 nema signala. Da li u Vlasotincu radi 408, 254, 192, 190, 105, 103?
 
U Vlasotincu:
408. Eurosport i 343. OTV Valentino na televizorima u kući nema signala, na njihovom boxu samo ton ide, 254. RTS Svet HD radi, 192. DW nema signala, 190. Das Erste nema signala, 103. Discovery ID radi, 105. HD Travel Channel radi,167. Magic TV nema signala, 417. TV Partizan HD nema signala, 255. TV Hram ne radi - zamrznuta slika
 
Poslednja izmena:
U Vlasotincu:
408. Eurosport i 343. OTV Valentino na televizorima u kući nema signala, na njihovom boxu samo ton ide, 254. RTS Svet HD radi, 192. DW nema signala, 190. Das Erste nema signala, 103. Discovery ID radi, 105. HD Travel Channel radi,167. Magic TV nema signala, 417. TV Partizan HD nema signala, 255. TV Hram ne radi - zamrznuta slika

I NBA NE RADI
 
Kod mene 406. NBA radi.
 
Malopre sam skenirao kanale kod mene i Nišu. Našao je 371 TV i 18 radio programa. Prikačio sam listu u CSV formatu, sa frekvencijama i ostalim podacima.
 

Prilozi

  • ListaNis.zip
    6 KB · Pregleda: 84
U odnosu na Nis u Le nema sledecih kanala Wnesstv, Cinemax1, Cinemax 2, hbo1,hbo2,hbo3, fox hd, foxlife hd, foxcrime hd, foxmovies hd, ZvezdaTv. U nisu su test kanali 3,4,7,8, dok u Le su svi tu od 1-8.
 
Objavise li cene za HBO kanale, kad su vec uveli ili su Vam otkljucali?
 
Bas su brzi, nocas sam im poslao par poruka i odmah su reagovali. U Leskovcu su konacno pusteni foxovi kanali u hd-u i hd crvena zvezda. Aktivni su i hbo i cinemax kanali ali su kodirani.
 
Nazad
Vrh Dno