Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Proradio i na Viasat History HD i na Discovery HD.
Za kanal Discovery Science ne dobijaju EPG od samog distributera. Tako su mi rekli pre jedno mesec dana.
 
Pošto je aplikacija za mobilni azurirana zadnji put 8.4.2019.nadajmo se da će ovih dana(nakon godinu dana....)MOŽDA stići nova nadogradnja

Aplikacija ima brdo bagova, ako za godinu dana nisu rešili ni jedan onda je to stvarno sramota i znak da ništa ne rade. Mada, mogu da zamislim kakve programere imaju i koliko ih plaćaju, dobro je da i postoji aplikacija. A o novoj aplikaciji za box uređaj i bagovima neću da trošim reči, ja sam za 2 dana našao više od 5 kritičnih i prijavio, videćemo šta će biti
 
Drugari, iz stana u kome neko vreme radim i imam ugovor(SmartNet6) moram da se iselim od kraja aprila. Kod kuce vec imam SmartNet2. Ne bih raskidao ugovor sa njima posto u narednih 3-4 meseci moram ponovo da nadjem drugi stan, ali SmartNet6 nije bas jeftin. Da li bi pristali da spuste paket na SmartNet1 u narednih 3-4 meseci dok se ne snadjem(protok se ne bi ni koristio), posle bi naravno brzinu vratio na staru. Jel imao neko slicna iskustva?
 
Ima neko tabelu kanala po frekvencijama?
 
Ali to su redni brojevi kanala.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Drugari, iz stana u kome neko vreme radim i imam ugovor(SmartNet6) moram da se iselim od kraja aprila. Kod kuce vec imam SmartNet2. Ne bih raskidao ugovor sa njima posto u narednih 3-4 meseci moram ponovo da nadjem drugi stan, ali SmartNet6 nije bas jeftin. Da li bi pristali da spuste paket na SmartNet1 u narednih 3-4 meseci dok se ne snadjem(protok se ne bi ni koristio), posle bi naravno brzinu vratio na staru. Jel imao neko slicna iskustva?

Nisam siguran ali mislim da postoji opcija da se pauzira paket, vidi to, najviše ti se isplati. Ako i nemaju pitaj da ti izađu u susret, zamrzne se ugovor na par meseci a onda za tolko i produži kasnije.
 
Nema ga ni kod nas. Pretpostavljam da svi gradovi osim Niša i dalje čekaju CineStar TV 2 HD.
 
Moje zapažanje ( Zaječar konkretno) je da od kad objavite ovde da je ubačen neki novi kanal da taj update kasni i do 10ak dana..... Ne znam dal je neko spomenuo da postoji Pink Premium HD među kanalima.... Ako sam nekad dobro pročitao, onda samo da kažem da taj HD kanal još uvek nije stigao u ove krajeve... ( iako nisu taze filmovi, nebitan je kanal, bitan je workflow [emoji16])

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
U Kruševcu isto, još nisu ni K1ubacili. Baš dosta kasne za drugim gradovima tj. Nišem.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
U Knjaževcu isto nedostaju kanali koje spominjete: k1, Kazbuka, HD Viasat History, HD History, HD Pink Premium, Cinestar Tv2

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
U Knjaževcu isto nedostaju kanali koje spominjete: k1, Kazbuka, HD Viasat History, HD History, HD Pink Premium, Cinestar Tv2

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Tako je, ne pamtim sve, ali ti kanali još nisu stigli u istočnu Srbiju...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Preskenirao sam kanale i vise nemam onih preko 1000 (Dr Tv, Kazbuka...). Da li ih ima kod vas? Kod mene su radili dok nisam preskenirao. Nis je u pitanju, Samsung TV

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Prilično neozbiljno sa njihove strane, ako je tako kako pišete u vezi TV programa... Opet kažem, džaba optike i svih njenih prednosti, ako je sama usluga kilava...
 
Ima ih, samo su sada na drugim mestima.
Kazbuka je na 90., a Dr TV i K1 TV su na 130. i 131.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ima ih, samo su sada na drugim mestima.
Kazbuka je na 90., a Dr TV i K1 TV su na 130. i 131.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
U Zaječaru na ovim brojevima trenutno ne postoji ni jedan kanal. Čak danas televizija dosta loša, na mnogim kanalima , pixelizacija, ne kapiram u čemu je fora kad je do juče bilo da kažem pristojno, a sede ljudi u svojim kućama već mesec dana...???

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
ТВ пријавио промену канала и предложио ново скенирање, упдате листе. Изгледа да фали неких 20ак канала. Има оних 10ак које пратим тако да нисам сигуран шта се погубило...
 
Изгледа да вратили нестале канале...
 
Sinoć poslao mejl da pitam za Cinestar 2 HD, a jutros vidim da su noćas ubačeni:
090. HD TV Kazbuka
130. HD Dr TV
131. HD TV K1
136. Sky TV
368. TV Ras
955. HD CineStar 2
958. HD Deluxe Music
Kako je u drugim gradovima? (osim Niša, naravno)
 
Poslednja izmena:
U Dimitrovgradu nema ni jedan od tih novih kanala moraću da im pustim mail možda ih ubace
 
Ni Kruševac nema nove kanale.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Imam jedno pitanje oko elektronskih računa za exe-net, iako sam već oko 5 godina njihov korisnik ali nikada do sada nisam nešto razmišljao o tome a većinu računa za telefon i sl. plaćam online pa što da ne i ovo.

Da li račun stiže tipa kao za Vip i Telenor ili mora ručno da se popunjava i da li ima provizije? Hvala :)
 
Nazad
Vrh Dno