Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Jel objavise cene HBO-a, posto su ih uveli?[/QUOTENisu nigde
Nisu nigde

Pitao jutros za HBO i Cinemax,
nezvanično su mi rekli da će cena biti 599 dinara mesečno za tih pet kanala i da bi trebalo da se dobije CAM modul i jedna kartica za dekodiranje.
Za dekodiranje za dodatne risivere tj. televizore biće potrebna doplata ali to nisu znali da mi kažu jer još uvek razmatraju cene...
Zvanično kreće početkom januara...
 
Meni je agent prodaje kojji je isao od vrata do vrata i nudio ponudu exeneta, uzeo podatke da sam zainteresovan za prelazak i rekao da ispunjavam uslove za 12 meseci. Zatim posle poziva od strane tehnicke sluzbe su mi potvrdili da mogu da dobijem 12 meseci, pa i pre montaze optike sam dobio odgovor i to stoji u ugovoru da je 12 meseci dzabe.
Tako mi objasnili, na sajtu je jedno, live je drugo ( to isto vazi i za broj kanala )

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Koliko je vremena prošlo od kako ti se agent pojavio na vratima sa ponudom, dok nisu došli da instaliraju?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pitao jutros za HBO i Cinemax,
nezvanično su mi rekli da će cena biti 599 dinara mesečno za tih pet kanala i da bi trebalo da se dobije CAM modul i jedna kartica za dekodiranje.
Za dekodiranje za dodatne risivere tj. televizore biće potrebna doplata ali to nisu znali da mi kažu jer još uvek razmatraju cene...
Zvanično kreće početkom januara...

Preskupo...
 
Koliko je vremena prošlo od kako ti se agent pojavio na vratima sa ponudom, dok nisu došli da instaliraju?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Zvali su me iz tehnicke podrske da zakazu instalaciju sutradan ali sam ja to odlozio za kasnije. Pa recimo da su zvali nakon 4-5 dana, ne mogu tacno da se setim.
Ako te ne zovu kroz nedelju dana, mozes i ti njih da pozoves da se dogovorite kada da dodju na montazu.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Zvali su me iz tehnicke podrske da zakazu instalaciju sutradan ali sam ja to odlozio za kasnije. Pa recimo da su zvali nakon 4-5 dana, ne mogu tacno da se setim.
Ako te ne zovu kroz nedelju dana, mozes i ti njih da pozoves da se dogovorite kada da dodju na montazu.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Uuu izgleda da ću morati. Dečko koji je došao sa ponudom reče da se čeka oko dve nedelje ali je već prošlo mesec i kusur. Nezvanično sam čuo da su prebukirani...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Povodom novogodišnjih praznika Supernova svojim korisnicima otključala HBO kanale. Mogo bi i naš Exe Net istim povodom da ih otključa. :)
 
Nema nista od toga. Skrti su oni maksimalno. Ja sam bio visegodisnji korisnik, nikad nista.
 
Zanimljivo, ja sad pustio HBO i Cinemax kanale da proverim, ton i prevod ide, epg ima, samo slika fali. Znači, imamo radio HBO. :D

Možda će da puste, s obzirom da je MTS sada vlasnik.
 
Da li neko ima problem sa pucanjem interneta , imam opticki sa televizojom paket, televizija sve normalno radi samo internet zna da puca par puta dnevno na po nekoliko minuta. Kada smo zvali da prijavimo problem rekli su da restartujemo ruter ili da izvucemo kabl koji izlazi iz njega za net
 
Kod mene su HBO 1, 2 i 3 na 995, 932 i 933.
Što se tiče prekida interneta, to se dešavalo u nedelju poslepodne kod mojih roditelja u Knjaževcu. Uveče je prestalo. Imaju samo internet. Kada sam pogledao statistiku internet veze u korisničkom centru, primetio sam u to vreme konekcije od 5, 10 i 30 minuta. Inače konekcije su u decembru trajale obično oko 24 sata, sa izuzetkom jedne od 37 sati, neposredno pre početka prekida. Takođe, u prvih 14 dana decembra je bila ista IP adresa, a kad su počeli problemi, počela je da se menja za svaku novu konekciju. Prikačio sam ove brojke.
 

Prilozi

  • ExeProblem.png
    ExeProblem.png
    29.9 KB · Pregleda: 104
Tog dana bio prekid linka u Knjazevcu

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
A je l ste svesni da EXE postoji u više gradova? I da kad pitate za prekid i tražite pomoć, poželjno je da se napiše iz kog grada ste :D Ili bi bilo dobro da to stavite u opisu svog profila...

Da "moamer" nije napisao da je bio neki prekid u Knjaževcu, teško da bi mi iz Niša to znali, a nemamo nikog u Knj. :)

I *lada89 se žali da puca net, al ne definiše šta mu puca, wifi ili kada je na lan kabliJU...?
 
Tog dana bio prekid linka u Knjazevcu
Ta informacija bi mi bila zlata vredna u nedelju. Ovako sam izgubio sat vremena u telefonskom trablšutovanju. Nije lako da starcima objasniš da pogledaju koja sijalica svetli, koja ne, kako se startuje command prompt, ping... :)
Ne znam čemu ExeNetu služi ono Stanje mreže, ako se tamo ne pišu ovakve stvari. Najnoviji prijavljen kvar je iz juna meseca. Sve što radi, to se i pokvari kad-tad. Što se mene tiče, za provajdera nije nikakav minus ako napiše da postoji problem sa nekom uslugom, ali jeste minus ako postoji problem, a to korisnici ne znaju.
 
Канали Унитед групе... нека СББ дигне уплоад иначе ће му само ти канали и остати.
 
Epi centar Posta neta je u Sokobanji, jednostrano su iskljucili kanale United grupe, i svakog dana imaju odliv od pedesetak korisnika, prebukirani smo montažama, mislili su da ce cenzura proci, izazvali su revolt, dok smo mi u terenskom timu bili targetirani javno od strane zamenika opstine Sokobanja. Nisu ocekivali terenski upad SBB /Total tv i pravnu pomoć korisnicima.
 
I kakve to veze ima sa Exe Netom koji nema u ponudi kanale United Grupe (Sportklub, n1, nova sport i sl)?
 
Potpuno ste promašili temu.
 
Kad ste već tu, može li potvrda da će i SN ostati bez United Group kanala u doglednoj budućnosti?
 
Sbbovci smaraju u svakoj temi.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Koliko ja znam, jedini kanal koji Exe emituje a u vlasništvu je United Media grupe je Brainz HD.
Što se mene tiče, mogu odmah da ga isključe.
E sad, ne znam da li United Media ima i neko ekskluzivno pravo na neke kanale za naše tržište.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Brainz može, sme i samostalno dogovara distribuciju svog programa.
 
Nazad
Vrh Dno