Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Mislio sam da čoveka zanima koliko stb-a dobija. Ako je bitno da je android onda ne piše.
 
Питао је за андроид бокс тј услугу 120ч за коју нигде не пише колико уређаја иде тј уз сваки пакет пише само 120ч уназад. Могуће је да број важи за оба или да збир оба буде толики. Најсигурније је да се њима постави питање.
 
Аха, значи ако за пакет пише 2 STB, 120h онда можеш да узмеш два андроида без пријемника? Али не можеш 2 пријемника и андроид. ОК, ту и тамо нешто није добро објашњено у ценовницима или на сајту, као да неће да све буде јасно.
 
Онда се уклапа. Ја по ценовнику могу три, узео сам по један па имам луфт за још један. ;)

Него ехе одавно није повећао брзине. ;)
 
Za slučaj da niste primetili, pušteni su neki od test kanala- Fox Life i Crime HD, National Geographic HD, Discovery Showcase HD i History HD.
 
E sad ce ih ukinu cim si javno objavio. Tako su pustili Cinestar HD i HBO, pa cim smo ovde objavili odmah su kodirali. Sada ih nisu otkljucali...
 
Hahaha, nisam znao da to tako ide. :D Ništa onda, da se oprostimo od tih pet kanala. A ja se izvinjavam. Pao sam na testu test kanala.
 
Hahaha, nisam znao da to tako ide. :D Ništa onda, da se oprostimo od tih pet kanala. A ja se izvinjavam. Pao sam na testu test kanala.

Hahaha, pa sinko pozajmi skriptu od neke koleginice.

No bolje da cutimo, sada cemo ispasti i NetNet ovi placenici. A mozda i PTT ovi.
 
Evo posto se prica vec da prate ovaj thread, da kazem i ja iskustvo

Imam onaj wifi 7/1 za 1300din mesecno kod njih vec 3 god otprilike, ok je sluzio stim sto je bogami u zavisnosti od vremena znao da se mnogo gubi, u principu znalo i po 5% vremena, sto je dosta downtimea (narocito u jutarnjim casovima iz nekog razloga, ajde kada pada kisa i ok, u pitanju je antena montirana na krov kuce). Posto nam se isplati vise mobilni net od Telenora/Vipa jer je potrosnja u vecini slucajeva ispod 60-70gb mesecno (srecom pa im onaj tool za pracenje radi lepo na sajtu), resili smo da otkazemo.

I tako, resim ja da otkazem jos pre 2 nedelje, a pre toga sam im par mailova slao i zvao cini mi se dva puta u poslednja 3 meseca oko dostupnosti optike, za slucaj da su stvarno odradili da je uvedu, kao sto su rekli prosle godine u ovo vreme da ce biti do kraja 2018. Najavim se pre 1. dec mailom da hocu da otkazem, (napismeno su trazili preko kol centra da mora da se posalje, ok, racunam bolje je tako), i oni odugovlace par dana odgovor, i onda kazu nema problema ali morate da nam kazete kod koga ste presli i kakvu ponudu oni imaju.

Razmisljam se da li je moguce da to traze i dalje, iako sam im u vise navrata rekao zasto mi se ne placa za 10x manje brzine od onoga sto nude drugim korisnicima, i to plus sve sa nenormalnim downtimeom zbog prirode ove mreze, a koji mi je zapravo presudan zbog posla postao u poslednjih par meseci.

Odgovorim im ja lepo kod koga sam presao, i nema odgovora, a treba da se dodje da se skine antena sa krova njihova i potpise raskid ugovora, ali sve mi se cini da to pre januara nece da se desi, a posle ce biti ona nebuloza "niste otkazali na vreme, automatski smo vam produzili ugovor, nova je godina u pitanju, uvodimo kroz par meseci u vase mesto optiku strpite se prebacicemo vas na taj paket itd", evo nadam se da gresim, ali preventivno pricam da ne bude posle da se nisam nadao tome.
 
E sad ce ih ukinu cim si javno objavio. Tako su pustili Cinestar HD i HBO, pa cim smo ovde objavili odmah su kodirali. Sada ih nisu otkljucali...
Ето, сазнао сам још нешто, неко из ехе прати овај форум и чим се провали да смо видели тест канале, они их одмах гасе и нема ништа од њих.

Да ли стварно мислиш да си толико важан да те ехе прати и одмах гаси канале који те инстересују?

Не знам да ли је боље да их коначно и званично пусте или их укину па можда и одеш код другог провајдера тј у другу тему.
 
Calex, ti rece imas info da li ce da puste zvanicno? :)
Dobar si popust dobio, ocigledno.

P.s pa sto su aprila otkljucali pa zakljucali onda te kanale? I sad samo oni nisu otkljucani/pusteni zvanicno kako god...
 
Не знам да ли је боље да их коначно и званично пусте или их укину па можда и одеш код другог провајдера тј у другу тему.

Боље да их коначно и званично пусте. :)
 
Koliko dugo se čeka instalacija? Rekoh im da mi je bitno da bude brzo, prošlo 7 dana od prijave
 
Da slika je bila na foxovim hd kanalima bolja i od sbb ove. Pa zato sto je optika.
Zaista ne razumem, zasto se ne potrude malo vise oko kablovske, kao sto im je internet odlican. Ipak su oni veci provajder i bolji i od nekog NetNet a, i koji sve lokalni postoje. Niko ne ocekuje da daju HBO HD za ovako povoljnu pretplatu tipa home duo ili home duo 1. Ali kad vec imaju optiku neka omoguce pakete kanala ovih boljih, fox hd, cinestar hd, hbo hd, pa ce uzeti ko sta hoce. Ja bih prvi uzeo za 200, 300din vise Cinestarove HD kanale. Niti mi trebaju Pinkovi niti ovi lokalni tipa Caribrod. Bolje i 30 samo kanala, ali onih koji vrede. Tako npr mogu i da uspostave saradnju sa Naxi radiom, posto Naxi ima radio stanice pozanrovima na njihovoj veb stranici, mogli bi da uhace i te radio stanice tipa naxi caffe, i sl. Ali i kad se predlozi, oni su i fazonu "e bas taj kanal ti treba, imas internet pa trazi preko interneta te kanale itd." No dobro, sada ima konkurencije, Orion uvodi i N1 uskoro...I oni i SBB daju digitapnu tv na tri tv za istu pretplatu..itd. Ako vec nece da slusaju predloge svojih korisnika i da ih time zadrze, onda ne treba ni da traze penale kad hocu da odem od njih.

Sad sam spomenuo i Naxi. Sad cu biti i njihov placenik.
 
Ponavljanje istog pitanja nece dati odgovor :)
 
Edit: opet otkljucani foxovi i discovery HD, ali Cinestar i dalje zakljucani :(
 
Kad nemaju druga posla :D
Jeste SBB skuplji, ali bar znas uvek na cemu si sa njima i sta je u ponudi. Ovo je cigancenje obicno. Ali procice jos malo ugovor pa cu napokon da ih otkacim, posle nekoliko godina sa zadovoljstvom. Penale nema sanse da im placam.
 
Па кад има везу у ехе, код мене све закључано а њему откључали. Вероватно има и RTS HD.
 
Exe net je jako korektan sto se tice svega kao pruzilac kablovskih usluga. I ako ljudima zatreba raskid iz nekih razloga, uvek izadju u susret bez penala, nisu kao druge firme, da ne navodim imena.

Po meni oni imaju jako puno prostora da sire svoj kvalitet usluge- slika SD kanala im je vrhunska jer ne kompresuju kanale kao ostali.

Ovako si nekad pisao :) Sad ti ne valja :)

Pa onda si pisao da možeš da raskineš kad hoćeš i što nisi:

Naravno oni imaju politiku "ako neces, mozes raskinuti ugovor bez penala." sto je i korketno samo sto je zalosno sto ne slusaju predloge korisnika.

U stvari ti izgleda nećeš da raskineš ugovor nego samo da dramiš oko kanala.
 
Poslednja izmena:
Nema raskida ugovora bez penala, meni je uredno naplaceno nesto vise od 3000 dinara kada sam se prebacivao na drugu adresu jer nisu pokrivali taj jedan deo WiFi uslugom na adresi na kojoj sam sad.

Tako da to oko izlazenja u susret po pitanju penala moze da se okaci macku o rep.
 
Одакле идеја да он хоће да раскине уговор? Немате појма колико је писао и против СББ-а, толико да његове поруке више и не постоје на СББ форуму. И сад ће у СББ?? Него хоће као они скоро на СББ-а, укинуто пар дечјих канала на СББ и сви скочили, како то смеју, па наша деца то гледају, сад ће да плачу, како да то решимо ... понудио им СББ анекс уговора по коме су добили неку већу брзину или слично и сви срећни и задовољни. А деца?

ФулХД вероватно хоће да уз најмањи пакет добије андроид бокс и све теве канале, па бих замолио ове из ехе који прате форум да му дају један андроид бокс на мој рачун пошто ваљда имам право на три а узео сам два.
 
Nazad
Vrh Dno