Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Мене чуди да је уопште овакав развој јер сам мислио да ће већи проценат да буде за али ми све делује као прича у којој ехе само хоће да избегне падање у нечије канџе. Све ми се чини да ипак неће да постане *СуперЕхе. ;)
 
Nadam se da neće.
 
Sta fali Supernovi osim paketa, ljudstva, brige o korisnicima i usluznosti? :D

Cojko, nije valjda sarkazam toliko neprimetan u mojem pitanju?:)
 
Poslednja izmena:
Ma koja briga i uslužnost, 7 godina sam bio njihov korisnik, jedva sam dočekao da pobegnem od njih.
 
Ok, I will bite... why is that bad??

Slazem se ja sa tobom, ali objasni ti to porodici, deci, gostima, ortacima koji hoce da gledaju X na Y u Z . Mozemo da ulazimo i u druge razloge, ali nebitno. Ne zanima njih ni sto Pera hoce da kupi Ziletovu firmu pa se ovaj nesto kerebeca i slicno. I ne zameram.
 
Ja sam mojima lepo objasnio, od sad više nemamo O2 i Prvu i ćao. Niko ništa nije pitao.. kako zašto. Mnogo lak rez. Ima dosta zanimljivih kanala, za svakog po nešto.
 
Sve dok ne zamene iste Facebook-om sve je OK.

@WW, pa objasnis im - naucis ih nesto :)
 
Zato mam rade ovo sto nam rade operateri :)
Jer mudri se igraju rajom, i daju im Hesea :)
 
Rešen problem. Signal iz konvertora je bio previše jak tako da tjuner nije mogao da funkcioniše. Stavljanjem običnog razdelnika 1/2 oslabio sam signal za oko 3,5dB i sve je proradilo bez problema. I to se dešava, jedno novo iskustvo...
Na konvertoru bi trebalo da imaš trimer potenciometar, kojim možeš da podesiš nivo izlaznog signala.
 
Ma koja briga i uslužnost, 7 godina sam bio njihov korisnik, jedva sam dočekao da pobegnem od njih.
Nema savrsenih operatera, ja isti takav stav imam prema Orionu dok sam sa Supernovom zadovoljan sto se tice kvaliteta usluge. Razmisljao sam i ja da predjem na Exe optiku ali realno ne bih umeo da navedem ni jednu zamerku zbog koje bih prekinuo saradnju sa Supernovom.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Na koji najduzi period moze da se zamrzne ugovor?
 
Razmisljao sam i ja da predjem na Exe optiku ali realno ne bih umeo da navedem ni jednu zamerku zbog koje bih prekinuo saradnju sa Supernovom.
Ја сам раскинуо са СББ-ом само због превелике цене, иначе нисам имао лоша искуства са њима. Ако занемарим однос према старим корисницима који (тада) нису добијали ама баш никакве повољности за продужење. Сада имам пакет који има DL као најскупљи СББ пакет а UL немерљиво бољи а плаћам као најјефтинији СББ пакет. Мана је слабија телевизија али пошто ионако не гледам, нисам много размишљао.
 
Nikako da neko napise spisak kanala na Exe. Meni je televizija bitna stavka, imam 4 televizora u kuci i u vecernjim casovima se uglavnom sva 4 ukljuceni istovremeno.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Лакше је да напишеш који те канали интересују него да неко пописује 200-300 програма. Нема SK, нема N1 а за остале може да се погледа.
 
I ja sam takodje tražio skoro spisak kanala ali niko nije hteo da postavi?
 
@calexx: Objektivno ne postoji opravdanje zašto sam ExeNet nema zvanični dokument u kome su navedeni dostupni kanali po paketima. I to sigurno nije radi zaštite od konkurencije već pre "miriše" na ilegalnu distribuciju određenih kanala u ponudi... još jedan momenat u tom pravcu je da ExeNet ne radi "enforce" toga koji su kanali dostupni uz koji kupljen paket.

Sve i jedan drugi provajder negde na sajtu ima PDF sa istim, ma koliko se potrudili da ga bar malo sakriju ne bi li možda uspeli da zeznu par "nervoznih poštara" koji u afektu prelaze sa drugog provajdera a pojma nemaju tipa koliki procenat Orion-ove TV ponude otpada na đubre od lokalnih TV kanala. Pa kad uzmu uslugu tek se onda "obraduju".
 
Kako se porodica divno druzi :D
Nismo u svadji vec svako ima nesto svoje sto gleda. Otac nema teorije da zaspi bez televizora koji pritom mora da bude pojacan do daske. Majka gleda dogodovstine Milojka i Milijane iz parova. Baba sve vise uziva u svakoj novoj reprizi Srecnih ljudi, Rodjaka sa sela i slicnih. Ja i sestra gledamo serije i filmove na televizoru u dnevnoj sobi. Ja ne znam kako pojedini mogu da funkcionisu sa jednim ili 2 televizora u kuci :)

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
1 TV u kući nije problem. Samo 1 komp u kući je ogroman problem :d
 
Ima li nekih novosti sto se tice Prve i O2? Dokle se stiglo, vidim nema ih na kablovskoj (bilo je price u temi) ali ne razumem sta sledi, da li ce se dogovoriti, da li ce tako ostati? Mislim da bi morali da omoguce raskid ugovora jer su izbacili bitne kanale (bitni jer su sa nacionalnom frekvencijom, ne po sadrzaju). A ovo sto ih napadaju sa svih strana stvarno nema vise smisla, ne razumem kako drzava to dozvoljava
 
Програми су ту, само су пребачени у тест део. Ако их нема, прескенирај. Раскид уговора ће вероватно да дозволе ако стварно не буде договора, ту ехе углавном излази у сусрет корисницима али је мало оних који су ту због теве програма а не интернета и цене услуге. Ако неко хоће да пређе код другог провајдера на много скупљи пакет са драстично споријим интернетом због ова два програма, мислим да ехе неће да прави проблеме.
 
Probacu da skeniram. Iskreno nije da mi znace ti kanali nesto, ali ovo sta se desava u ovoj zemlji je ludost... Inace i kad bih raskinuo ostavio bih njihov internet, ne mogu sebe da kaznim nekim drugim internetom sada :)
 
Код мене су после оних прича нестали па сам скенирао и нашао их при крају под именом ТестО2 и ТестПрва. Вероватно још преговарају и нису прекинули а ка`ће, не зна се.

Ни мени ниједан канал не значи, па сам и ја размишљао о соло интернету али за 500-600 месечно имам телевизију што није много па и без два поменута. Понекад, али само понекад хоћу нешто да погледам и лакше ми је да укљ овај њихов пријемник него да тражим по интернету, ако уопште може да се нађе.
А можда једног дана купим телевизор. :)

Можеш за ~дупло више пара (1.395+) да узмеш неку СББ телевизију али опет мора УО или плаћање прикључних такси. Прескупо.
 
Nazad
Vrh Dno