Šta je novo?

LIAN LI PC-Q07

delboy

Čuven
Učlanjen(a)
03.08.2004
Poruke
1,360
Poena
535
Da li je neko imao iskustva sa kucistem iz naslova. Interesuje me kakvog je kvaliteta i kakvo je u odnosu na CM Elite 120 Advanced RC-120A-KKN1 posto ga uzimam po slicnoj ceni. Takodje me interesuje koje biste mi napajanje preporucili za ovo kuciste, treba mi za HTPC koji nece mnogo da trosi, jako mi je bitno da je tiho i da je u crnoj boji kako bi se uklopilo sa kucistem. Razmisljao sam o LC Power silent napajanjima, ali mi je 550w mnogo (cini mi se da nema slabijeg od ovog). Da li postoji neka jeftinija alternativa a da zadovoljava ova dva kriterijuma, naravno da nije neki trash.
 
Lian Li je za 3 koplja ispred CM Elite i pravo je cudo da kostaju slicno.
 
Kosta nekih 80 dolara preko granice, uzeh ga pre par dana na Limundu za 3800, novo, raspakovano samo za slikanje. Juce mi stiglo, inace je prelepo, bruseni aluminijum, tesko ispod jednog kilograma :) Znam da je LL kvalitetniji od CM-a ali mi se ovo CMovo kuciste isto dopada pa sam razmisljao da ga menjam, ali i ubrzo odustao od te ideje :D
 
znao sam da je sa limunda, i ja sam takodje licitirao al rekoh iznad 3500 ne idem, jer bi ubacio neku dual slot grafu a to je ovde tesko izvodljivo, tako da mi elite 120 mnogo vise odgovara za moje potrebe...a onda sam krenuo da pravim sopstveno kuciste od 0 xD cestitam na kupovini ;)
 
znao sam da je sa limunda, i ja sam takodje licitirao al rekoh iznad 3500 ne idem, jer bi ubacio neku dual slot grafu a to je ovde tesko izvodljivo, tako da mi elite 120 mnogo vise odgovara za moje potrebe...a onda sam krenuo da pravim sopstveno kuciste od 0 xD cestitam na kupovini ;)


Hvala, slucajno sam natrcao na aukciju na Limundu. Inace mi je banovan nalog (o cemu sam pisao u jednoj drugoj temi) pa sam u poslednjim minutima aukcije iscimao drugara za njegov nalog i sifru. Ocekivao sam da cena ode daleko vise, ja sam dao maksimalnu ponudu 5000, ispostavilo se da nije bilo puno zainteresovanih.
 
ma ljudi koji kupuju na limundu zele da pazare maltene za dz, vecini u srbiji je tT v3 egzotika, sta vise reci, to sto mi ovde kupujemo cm 690, silencio, haf, cosmos itd, to je druga prica ;)
 
3800din za novo LL kuciste je kupovina milenijuma. :)
 
@dell
daj neku sliku tog kucista da ga vidimo izbliza.
 
ode kuciste na oglas? i to za 50e :p

sto si se odlucio da ga prodas? nije zadovoljilo?
 
Izvini, tek sada sam video post. Nisam ga još uvek prodao jer je izbrisan oglas, ali ću ga ponoviti. Rasturio sam celu mašinu, hitno mi je trebao novac zbog posla koji sam krenuo da radim, pa sam sve stvari koji ne koristim rasprodao. Stavio sam cenu 50e iz prostog razloga što koju god cenu da stavim javiće se pametnjakovići koji će da nude po 30-40% nižu cenu i da me ubeđuju kako je to dobra ponuda. Prodao sam komplet ploču, procesor i memoriju, stavio cenu, lik ponudip 10% nižu i lako smo se dogovorili. Par sati posle toga se javio drugi član sa foruma i ponudio punu cenu sa oglasa, ali komplet je već bio rezervisan. Svaka roba nađe svog kupca, pa će tako i kućište, da li će na 50e ili na nekoj nižoj ceni javiću čim se proda ;)
 
Nazad
Vrh Dno