Šta je novo?

LG Optimus G Pro

Kao sto rekoh, bolje da se i ne pojavljuju, ni sa Og ni sa Og-pro.
Sad kad je izasao Htcone a uskoro i S4.
Telefon su najavili avgusta (Og) pojavio se oktobra, a u februaru jos ga nema u evropi.
Hvala na tome, jer sam bas bio zagrejan za Og...
 
Telefon je zver, počistio je sve :smash:

Ovo je multitasking:
http://www.youtube.com/watch?v=zS0uyKjo-TI

Xperia Z vs LG:
http://www.youtube.com/watch?v=juvgUXnfTk0




Note 2 vs LG:




2.jpg



Ovo je definitivno najjači telefon na tržištu.
 
Poslednja izmena:
Stvarno je zverina od telefona, mozda je jedini nedostatak integrisana olovka. Ali i bez toga ne bi se bunio da ga imam :d:d:d.
 
Mene je telefon oduševio na klipovima yt, iako sam imao note 2. Da mi 5,5" nije veliko već bih ga pazario. Kod nas se pojavio za 480e u radnji.
 
Za 480e sa garancijom 12 meseci u radnji je odličan. Jači od note 2. Da mi veličina nije problem već bih ga posedovao, ali zbog veličine sam i prodao note 2.
 
ju, tek sad videh ovu zverinu :) jos malo dok bude dostupan mogu da se kladim da ce mu cena biti niza od note 2. i onda cu note 2 da zamenim glavu za glavu za ovo :D krastavac, vise volim lg od samsunga :D
 
Znaci nemas nista protiv da te batica pogleda razocarano kada mu odgovoris negativno na pitanje da li je to samsung gs3 i gadljivo ga pusti iz ruku ? :)
 
Telefon je stvarno zver. Kod nas ga je bilo u radnji za 480e.
 
Ima.
 
pun si informacija :) gde? posto trazim po netu i nisam nasao. kako se krecu cene?
 
ima običan G ne G pro. Ivane više puta si pominjao da si video ovaj telefon za 480, jel si siguran da to nije bio običan G? ja sam običan viđao za te pare. a razlika je nebo i zemlja :)
 
@Vojkan, potpuno ista zabuna. G, nije Pro. Meni je prodavac (Dr Mobil) govorio da je G Pro, a razlika nebo i zemlja.
 


LG Optimus G Pro Value Pack Upgrade
(SEOUL--Korea Newswire) April 11, 2013 -- The Optimus G Pro, LG's first Full HD display smartphone launched in Korea in March, will get the Value Pack upgrade with new and improved UX features on April 12.

New features include:

[Smart Video]

Recognizes the position of the viewer's eyes and automatically plays or stops the video without any manual input from the user. When the viewer's eyes are no longer focused on the smartphone display, the front camera recognizes this and immediately pauses the video. Once the user's gaze returns to the smartphone, the video resumes playback from the point last viewed.

[Dual Camera]

Extending the Dual Recording function, LG is introducing Dual Camera through this Value Pack upgrade. The world's first Dual Camera function simultaneously captures photographs of both the subject and the shooter using both the front and back cameras for a picture-in-picture composition.

[Pause & Resume Recording]

The Pause & Resume Recording feature allows the user to pause and start in record mode for one continuous video file. Until now, a new video clip would be created when recording restarted, which resulted in multiple video files.

In addition to these new features, some current functions will receive upgrades. Magic Remote Pad will be added to the existing QRemote function to work specifically with LG Smart TVs. Similar to the touch pads of most notebooks, Magic Remote Pad turns the Optimus G Pro into a remote control for LG Smart TVs. What`s more, Text Keypad, another new addition to QRemote, will make typing on a Smart TV easier than ever before by turning the Optimus G Pro into a convenient input device.
 
Ima ga u 2 verzije veličine ekrana.Stvarno je ZLO
It is available in both 5" for Japan, and 5.5" versions for Korea.
 
Ima li neko neku proverenu informaciju kada ce se lg optimus G PRO pojaviti kod nasih operatera?Mislim na telenor,vip ili mts?Telefon je opasno dobar.Dvoumio sam se izmedju samsunga note II ili optimus G PRO i po svemu sudeci to ce biti G PRO.Vidim da ga ima na oglasima za 460 eura ali sa sest meseci garancije.I po vama koja bi mu bila realna cena na nasem trzistu kad se bude pojavio i kod operatera.Pretpostavljam da ce onda biti malo nize cene u oglasima.
 
I mene isto zanima da li ce se pojaviti kod nasih operatera?Mnogo dobar tel.
 
Nazad
Vrh Dno