Šta je novo?

LG 42LM660S

Izašao novi update firmware-a, jeli neko probao... Firmware 04.54.03 LG Smart Tv Update

Za nosač su mi ponudili zamenu za isti... Nisam hteo nositi "amo-tamo" i uzeo sam rastaviti isti... Po rastavljanju vidim da je inutarnji deo, koji omogućava okretanje televozora, učvršćen sa 3 šrafa sa gornje i 3 šrafa sa donje strane, sva ti su bila potpuni rašarafljena. Tako je dođlo iz kutije, koju sam ja prvi otvorio... Pritegao sam svih 6 šrafova i sada je sve u redu...
Neko je u fabrici zaboravio to pritegnuti... Smešno i istinito...
 
Poslednja izmena:
Instalirao, posle je po paljenju određenih app tražio da mu dam potvrdu, saglasnost za neke nove uslove, koje su detaljno opisali...
 
I sta se bitno promenilo pa mi izbacuje popup kao veoma bitan update?
 
Glupo pitanje, ali... Dali ovaj tv može snimati ili ne... Nisam nigde video opciju...
 
Mislim imam više usb od 16GB neki su baš brzi i prilikom pritiska na record dugme, tv kaže da usb nije podržan...
 
Izašao novi firmware 04.60.12 i youtube najzad radi dosta brže. Treba mu oko 15sec da se pokrene i pretraga je poboljšana.
 
Poslednja izmena:
Kroz app ili web brovajzer... Kako koristiš YT?
 
Да не отварам нову тему (мада је ова из 2014.) како да инсталирам YouTube на овај телевизор?
 
Nazad
Vrh Dno