Šta je novo?

Arkadni kabineti II

Vecina automata ima FreePlay mode u meniju pa ti onda ne trebaju zetoni ni taster.
 
Samo ti provociraj neki od nas sa foruma mogu da ti dodju na gajbu pa ti vidi sta ces posle :)
Ja kad odvojim vreme za igrice ,onda je to odvojeno.....
Imalo je par ljudi iz Smedereva i okoline koji su radili s igricama,fliperima po vasarima.
Pozdrav
ti bi mogao i da svratis da pogledas i objasnis mi neke stvari oko toga ja jos nznm ni koje su igre u pitanju znam da rece jama
 
Sto se arkadnih kabineta tice ja umem da ubacim zeton i igram :), nisam nikada petljao oko toga direktno.
Jama je kontroler za dzojstike s arkade da bi ih vezao s kompom i koristis za mame.... Sta si ti u stvari uzeo orginal arkadu ili prepravljen kabinet za mame?
 
Sto se arkadnih kabineta tice ja umem da ubacim zeton i igram :), nisam nikada petljao oko toga direktno.
Jama je kontroler za dzojstike s arkade da bi ih vezao s kompom i koristis za mame.... Sta si ti u stvari uzeo orginal arkadu ili prepravljen kabinet za mame?
eto vidis da vise znas od mene ja nemam pojma mozda stignem da ih pokupim za vikend pa da slikam ili sta vec
 
@redzone

hoces prodavati nesto od tih kabineta? ajde ih slikaj da vidimo kako izgledaju...
 
danas sam stigao da nadjem ljude i kombi da ih natovare i donesu kod mene slikam cim stignem uspeo sam na jednom da procitam sa plocice zaccaria italy jedan zadrzavam ostalo cu prodati ipak zauzimaju dosta prostora
 
bas su dobri, imaju super grafiku/nalepnice!!

mogu da zamislim kako ce izgledati kad se srede... :)
 
bas su dobri, imaju super grafiku/nalepnice!!

mogu da zamislim kako ce izgledati kad se srede... :)
zapusteno uzas treba mnogo vremena da se samo ociste posle je druga prica majstor koji ih je odrzavao dolazi u subotu da proveri koji radi ja ih nisam ukljucivao jos uvek frka mi jedan cu zadrzati da ubacim komp ostalo se prodaje bice jeftino da najavim odmah :)
 
zapusteno uzas treba mnogo vremena da se samo ociste posle je druga prica majstor koji ih je odrzavao dolazi u subotu da proveri koji radi ja ih nisam ukljucivao jos uvek frka mi jedan cu zadrzati da ubacim komp ostalo se prodaje bice jeftino da najavim odmah :)
majstor bio pogledao jedna igra radi neki avioni pucacina ostale dve se cuju ali nema slike izgleda da je ekran otisao na obe ja zadrzavam onu cetvrtu sto je ocerupana ubacujem komp dacu ostale 3 za 70e ko hoce neka izvoli
 
sve tri za 70e ??
 
jeste drugare bila je ta cena do pre neki dan medjutim poceo sam da sredjujem jedan kabinet skoro je gotov imam problem zapeo sam kod povezivanja dzojstika na kabinetu postoje 5 dugmica i dzojstik hteo sam bukvalno da povezem svako dugme po dve zice zbunjuje me izgleda zajednicka masa da li neko strucan moze da pojasni hvala unapred
 
da, zajednicka masa, ide od jednog do drugog dugmeta, pa od drugog do treceg itd, i na kraju jedna crna zica u dzojstik ili pcb ;)

evo i slike

wires1.jpg
 
Poslednja izmena:
^
i extra izgleda! :) :)
 
Da i meni se dopada, jedino sto bi voleo da imam aprat sa duplim komandama.
 
Poslednja izmena:
ja prodajem trenutno 2 kom jedan sa emulatorom drugi originale :)
 
drugari da li ima negde u srbiji da se kupe dzojstici i tasteri osim ebay inostranstva ? hteo bih da ubacim nove
 
i ako ima, verovatno je cena takva da se vise isplati da narucis sa dx.com ili aliexpress i sacekas mesec dana dok stignu ;)

http://www.aliexpress.com/item/Arca...2-player-USB-board-to-Build-Up/661084336.html
http://dx.com/p/sanwa-obsf-30-arcade-joystick-button-white-231350
http://dx.com/p/sanwa-obsf-30-arcade-joystick-button-black-231437

na dx.com je bas bio veliki izbor al sad nesto zatajili...na aliexpress je skroz solidan izbor i sa sve postarinom nije skupo...osim ako naletis na neke sto salju iskljucivo dhl-om pa je postarina 100 evrica :d
 
Mislim ako imas racun u nekoj banci mogao bi da preko kartice otvoris paypla i da placas sam.
Ovako nkome placas jos toliko za skoro nikakvu uslugu
 
pa da mudro zboris mislim da su cak i pustili paypal jedini problem jeste carina gde hoce da dignu cenu skoro duplo evo sada sam upravo nasao sajt kod nas u srbiji gde ima dzojstika i tastera upravo se cuo sa ljudima ljubazni mislim da su cene ok nznm da li smem da pustim link ovde ?
 
uglavnom dzojstici od 700 do 1200 din tasteri 260din sa mikroprekidacem koji se menja to je bitno bar kod mene taster sa osvetljenjem 320din mislim da su cene ok
 
Nazad
Vrh Dno