Šta je novo?

Arkadni kabineti II

jeste, kad postarina ne bi bila ~100$ -.- btw moze li mi neko poslati broj mob ili neki kontakt od tog decka koji prodaje kabinete, meni konkretno trebaju dugmici i palice, danas mi stigli dugmici sa dx.com, ali mi trebaju jos pa da ne cekam mesec dana dok stigne iz hong konga...hvala ;)
 
16.01.2013 02:03h
Radomir
ima novih i polovnih, dzojstici su od 10-30e, a dugmad od 5-20e
13.01.2013 19:42h
Joca
Dobro veče.Na jednoj od slika u vašem oglasu video sam na nekoj polici džojstike za arkadne kabinete.Imate li i dugmiće uz njih?Koliko bi koštalo da se kupi?
Hvala.


To je meni odgovorio...

Više ti se isplati uzeti ceo veliki kab za 30E.
Naravno,ako ima 2 palice i gomilu dugmića da ti se isplati put.
 
uf, ne isplati mi se ni jedno ni drugo, jer mi je lakse da napravim od 0 po svojoj zamisli nego da prilagodjavam postojeci...a i prilicno jeftinije da narucim iz hong konga dugmice i palice...a ovi dugmici sto su mi stigli su sasvim ok...hvala na odgovoru ;)
 
uf, ne isplati mi se ni jedno ni drugo, jer mi je lakse da napravim od 0 po svojoj zamisli nego da prilagodjavam postojeci...a i prilicno jeftinije da narucim iz hong konga dugmice i palice...a ovi dugmici sto su mi stigli su sasvim ok...hvala na odgovoru ;)

A dokle si stigao sa tim kabinetom koji praviš od nule?
 
Ok,video,ne pricamo o istoj stvari. Ja pravim funkcionalan arkadni kabinet a ti repliku ili kako god...
 
nisi prelistao temu do kraja, poceo sam da pravim repliku pa sam odlucio da napravim funkcionalan arkadni kabinet sa intel g550 i 9800gt grafom, tft monitorom i palicama i dugmicima za 2 igraca, bice visok 80, sirok 40, imace fioku na izvlacenje gde ce biti tastatura, ako to sve bude kako treba i ako se preselim u drugu, vecu kucu, moguce da cu napraviti full size kabinet, ova velicina mi za sad odgovara i vise je kao eksperiment ;) sto se tice pravljenja jeste prilicno skuplje nego gotov kabinet, ali nemam uslove da idem kod tog coveka koji prodaje kabinete i da prevezem isti, bar za sada, a i sto je rekao grickodj, car je u pravljenju a ne samo u koriscenju ;)
 
Poslednja izmena:
24022013243.jpg


Upravo sam ga uselio.Pošto nemam ključeve sutra ću provaljivati u njega.
 
Bio sam danas do coveka, jedna prostorija puna flipera i jedna prostorija puna arkadnih kabineta, par ispravnih, ostali neispravni...

fliperi su 1000-1100eur, ali stanje je 9.9/10


prvi tri s leva su po 30eur i nisu bas mali, ovaj 4. je najskuplji od neispravnih, cini mi se 150eur ali nisam siguran, nisam mogao sve cene da popamtim posto sam se odusevljavao fliperima, otvori covek jedan, podize tablu, zice nove, nema ni prasine ni paucine, a nije cisceno :D


ovi su valjda oko ~70 eur, 3. s leva je ispravan i kosta 150eur...


ima par kabineta sa volanima, ima nekih neispravnih od 40-50eur, jedan od 40 mi zapao za oko ali je skuceno pa nisam mogao sve da uslikam, ima na drugom mestu jos par takvih od 40-50eur, manji su od onih od 30eur, malo veci nego sto su meni potrebni, ali ozbiljno se razmisljam da uzmem jedan...drugar me ispalio, nije posao samnom, a ima onaj evo 3d tel sa dobrom kamerom, a ja na zalost imam zte skate, pa su slike takve kakve su...kabineti kako koji, s obzirom da imaju po 20-30god, neki su super ocuvani, neki onako, ali generalno covek zna znanje, i njegov otac se time bavio, i on se bavi 20ak godina, veoma ozbiljan i realan, tako da ce mi biti drago poslovati sa njim ako se odlucim za neki kabinet, a polako skupljam i za fliper :D
 
Pa ko je to bio u Krusevcu? Isprati temu bio sam kod istog coveka... :D I pazario kabinet...
 
znam, video sam da si uzeo...nigde niste pominjali da se radi o krusevcu, kad sam video oglas na kp i pise krusevac, vilica mi se spustila do poda :D nema ni 3 km od mene do njega :) videcu ako moze bez palica i unutrasnjosti po malko nizoj ceni pa i ja da uzmem jedan kabinet, slican kao sto si ti uzeo ;)
 
Fliperi su fantastični! :)
 
Koliko sam samo para ostavio na ovom Star Trek TNG mogao sam sad da ga kupim :D
 
Sećam se skoro svih ovih flipera sa slika. Who dunnit mi je bio vrlo drag, a i Jackbot je imao svog šarma.
 
Koliko sam samo para ostavio na ovom Star Trek TNG mogao sam sad da ga kupim :D

niti sam ljubitelj niti sam gledao star trek, ali kako je fliper mocno odradjen, ima i onog malog belog robotica, corvete fliper ima 2 autica i stazu, flinstones je isto lud, dugo sam se zadrzao al samo sam uspeo da bacim pogled na sve stvari koliko ih puno ima ;)
 
i jel neko nesto kupio...?
 
ja sam za sutra narucio AKSom - ako neko ima nesto da kaze, neka kaze brzo do sutra u podne! :D :D
 
Šta si naručio?

Ajde bre ljudi,kupite pa da zajedno krenemo u akciju...
:d
 
Šta si naručio?

Ajde bre ljudi,kupite pa da zajedno krenemo u akciju...
:d

ovo je tragi komicno: sad sam pricao sa covekom, bio je AKS da pokupi aparata i kaze:

ako izvadis monitor: od 2500 - 3000 din.
ako ostavis monitor: ne znam koliko ce da kosta.

:mad:

ako neko nabavi kombi neka javi. ako ne nabavi - sto se mene tice: nista.
 
pa sta ce ti monitor? i kako se uopste prikljucuje taj monitor i da li planiras da ubacas komp ili? a sto on ne skine monitor, zapakuje ga u neku kutiju, stavi u telo kabineta i onda aksovci ne mogu da sviraju pilicima?

ja treba pocetkom aprila da pozavrsavam neke obaveze i da kupim jedan kabinet, taman tad da regujem druga kola koja imaju korpu na krovu da mogu da ga prevezem do kuce...
 
da, planiram da stavim komp i planiram da ga zakacim na originalni monitor.

problem je 15KHz ali i to se da resiti na nekoliko nacina.

problem sa AKSom je sto ne mogu da daju tacnu cenu dok im ne das kabinet sto je *****no.
 
Kako ne mogu da daju tacnu cenu?
Imaju cenovnik na sajtu i lepo pise koliko kosta isporuka u zavisnosti od kilaze posiljke.
 
lepo ne mogu.

kao sto sam napisao: kurir je bio i pogldao kabinet i ceni 2500-3000 din. bez monitora.

ne zna koliko bi bio sa monitorom dok ga ne preuzme.
 
Teško da je tolika cena. Meni je pre par godina AKS doneo dva kabineta za 4500 dinara. Jeste da je cena njihovih usluga išla gore ali nije valjda toliko...
 
^ izgleda da im se nesto desilo pa su malo poludeli... :D

nisam zvao ostale da pitam...
 
gg.jpgMoj pri kraju...12032013279.jpg

Monitor se lako okrene za 90 stepeni ovisno o orijentaciji igre.Malo još da poradim na kozmetici i da se odlučim koju mašinu da strpam unutra.
Zasad stvar tera laptop na kabinetu.Otud i svi oni kablovi...
Hang on i Scramble za neupućene.
 
Poslednja izmena:
^ cool joc - to je taman portable varijanta.

ja sam danas narucio preko city express: 2500din fiksno za sve od 70 do 120kg.

danas bi trebali da pokupe "paket" ... :D
 
Nazad
Vrh Dno