»RSS Benchmark sajt

Strana 26 od 26 PrvaPrva ... 162223242526
      Prikazani rezultati od 376 do 385 od ukupno 385

Tema: Arkadni kabineti II

Member Avatar korisnika ripkid
        Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        191
        Citat Citiram korisnika: GPSSerbia Pogledaj poruku
        Oduvek su bili neozbiljni, ja sam ih jurio preko mesec dana sa porukama, dok mi na kraju nisu poslali iz USA a ne iz UK sto je bilo logicnije i jeftinije.
        Valjda ce neko sada uraditi pravu stvar sa proizvodnjom. Moduli su fantasticni.
        Postoji već i više nego solidna zamena za Kade a to je Dual Strike koji proizvode nemci ArcadeForge. Cena je 30e

http://arcadeforge.net/GamePad-Key-E...trike::17.html

Member
        Na forumu od
        Oct 2003
        Poruka
        1.210

Classic Arcade Graveyards

Što reče najava članka, spremite maramice...

Click image for larger version. 

Name:	crap-pac-man.jpg 
Views:	123 
Size:	122,9 KB 
ID:	249371 Click image for larger version. 

Name:	zonophobe-water-damage-creidt-andys-arcade.jpg 
Views:	125 
Size:	136,3 KB 
ID:	249372 Click image for larger version. 

Name:	burning-tempest-andys-arcade.jpg 
Views:	119 
Size:	314,7 KB 
ID:	249373

https://arcadeblogger.com/2018/04/06...de-graveyards/
        Once Upon a Byte C64:
        1 a=rnd(-52028):fori=1to8:a=rnd(1):next:fori=1to5:?chr$( rnd(1)*26+65);:next

Member Avatar korisnika kovacm
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        8.472
      4. Moja mašina
        • CPU: Commodore C64 (+floppy)
        • MoBo: ZX Spectrum (modovan)
        • RAM: Atari STe (4MB, MegaFile 30MB) + Atari Mega 4
        • VGA: Amiga 500 (1MB)
        • MON: Atari Falcon030 (CT63/256MB)
        • HDD: Amiga1200 (040+PPC)
        • OPT: Atari Jaguar + Xbox CoinOps Arcade Cabinet mod
        • Case: Mac Classic
        • SND: gomila 286 i ostalog x86 krshware-a...
        • OS: Mac OS X, Windows, MiNT, MagiC, TOS, AmigaOS, NetBSD, Linux
        • LAP: MacBookPro 13"
        • TV: PalmM105 > iPaq3650 > Nokia9500 > Qtek9000 > Qtek9600 > NokiaE61 > iPhone
      5. Pozz,
        odakle da skinem coinops 8?
        I gde mogu da nadjem u cemu je razlika izmedju: arcade, massive, lite... i ostalih "paketa"?
        "Unfortunately, people are not rebelling against Microsoft. They don’t know any better." SJ, "For the masses, not for the classes." JT, "Everything is deeply intertwingled." TN

Member
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        811
        Nisam baš naročit poznavalac ove problematike ali ovde ima dosta linkova na tu temu, ako je to ono što tražiš.
        https://www.arcadepunks.com/original...ade-front-end/

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2017
        Poruka
        17
        Ja sam skinuo coinops lite 8 sa Pirate bay-a, mada mi na kraju nije trebao jer sam se ipak opredelio za 19 in 1 maticnu plocu i Pandorinu kutiju 4s. Planiram da kupim i jamma switcher kako bih mogao da prikacim obe ploce istovremeno. Razlika je koliko mi je poznato u broju igrica izmedju lite i massive, mada lite koliko sam video nema koju igricu nema, tako da ne znam sta bi massive mogo jos da ima, verovatno neke bootlege i te zajebancije.

Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        191
        Citat Citiram korisnika: kovacm Pogledaj poruku
        Pozz,
        odakle da skinem coinops 8?
        I gde mogu da nadjem u cemu je razlika izmedju: arcade, massive, lite... i ostalih "paketa"?
        Najbolje je skinuti sa https://back-ups.me To je torent na kome hostuju developeri original fajlove, potrebna je registracija i čeka se malo da se odobri, protok i brzina su dobri. Što se tiče razlike ona se odnosi na broj igara i emulatore. Arcade ima samo arkadne igre, Massive sadrži sve moguće emulatore i igre dok je Lite neka osnovna verzija sa probranim stvarima. Najbolje je skinuti standalone verziju pa onda stavljati sam po potrebi šta treba (game pack-ove). Takodje treba izbegavati one Premium i Ninja verzije jer su lišeni dosta opcija u vezi sa podešavanjima a što je jako bitno. Sve što te zanima u vezi sa ovim imaš na Retrovania blogu gde su i podešavanja i sve.

Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        191
        Citat Citiram korisnika: defender Pogledaj poruku
        Ja sam skinuo coinops lite 8 sa Pirate bay-a, mada mi na kraju nije trebao jer sam se ipak opredelio za 19 in 1 maticnu plocu i Pandorinu kutiju 4s. Planiram da kupim i jamma switcher kako bih mogao da prikacim obe ploce istovremeno. Razlika je koliko mi je poznato u broju igrica izmedju lite i massive, mada lite koliko sam video nema koju igricu nema, tako da ne znam sta bi massive mogo jos da ima, verovatno neke bootlege i te zajebancije.
        Trebao si Pandora 5 da uzmeš od 3A Game direktno, razlika je ogromna u odnosu na četvorku u svemu, prvi put da su napravili ozbiljnu i kvalitetnu stvar. U tom slučaju ti ne bi trebala ta 19 in 1 ploča uopšte

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2017
        Poruka
        17
        Hteo sam da uzmem peticu, ali za svaku koju sam nasao na netu je pisalo da ne podrzava CRT monitore a u mom kabinetu je CRT Hantarex monitor. 19 in 1 plocu cu da izvadim jer Defender i Stargate jednostavno ne mogu da se igraju kako treba na klasicnom genercikom jamma kabinetu sa po 3 dugmeta vec je potreban originalni control panel. U tom smislu sam se razocarao, inace sto se tice emulacije sve radi perfektno. Ako ikad uspem da nabavim originalni kabinet i ako budem imao para za to ubacicu je tu, ako ne, onda neki koji je kolko tolko slican ili cu sam da pravim u krajnjoj liniji.

Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        191
        Citat Citiram korisnika: defender Pogledaj poruku
        Hteo sam da uzmem peticu, ali za svaku koju sam nasao na netu je pisalo da ne podrzava CRT monitore a u mom kabinetu je CRT Hantarex monitor. 19 in 1 plocu cu da izvadim jer Defender i Stargate jednostavno ne mogu da se igraju kako treba na klasicnom genercikom jamma kabinetu sa po 3 dugmeta vec je potreban originalni control panel. U tom smislu sam se razocarao, inace sto se tice emulacije sve radi perfektno. Ako ikad uspem da nabavim originalni kabinet i ako budem imao para za to ubacicu je tu, ako ne, onda neki koji je kolko tolko slican ili cu sam da pravim u krajnjoj liniji.
        Da, to je totalno retardirano da su izbacili rgb signal s obzirom da već ima jamma konektor, ali očigledno ga samo koriste za kontrole što je glupo. Nadam se da će u nekoj budućoj verziji srediti to, mada mislim da može da se napravi kabl da pretvara 31khz u 15khz, bio je neki lik koji je prodavao tako nešto na Kupindu sećam se, VGA to Scart kablove koje je sam pravio....ali bi ti posle u svakom slučaju trebao sync separator.
        Menjao ripkid : 09.08.2018. u 20:24

Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        191
        Izašla je zvanično nova Pandora Box 6 i deluje najbolje za sada, ubačena CGA podrška

https://www.aliexpress.com/store/pro...5e8b1c950JCGVk

Strana 26 od 26 PrvaPrva ... 162223242526

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •