Šta je novo?

PSP GO sta kazete?

orka3

Cenjen
Učlanjen(a)
11.01.2013
Poruke
2
Poena
151
Naisao sam na jedan polovni psp go nije cipovan,ali vrlo jeftin.Uz njega ide punjac i usb kabal bez ogrebotine.Sta mislite dali da kupujem,i da li zna neko koliko kosta cipovanje za njega?
 
Koliko jeftin?
Inace cipovanje nije cipovanje u hardverskom smislu, vec se kod svih PSPeva sad svodi na to da ubacis preko usb-a 3 fajla koje skines sa neta, runnujes ih, pritisnes X dva puta, restartujes konzolu i igras igrice.

Ispod 80e bi razmisljao mozda, gledajuci da su PSP Go malo bolji po smislu Bluetooth-a i ekrana od prethodnika.

Ali moze da se nadju novi PSP Street (nema wifi doduse ja mislim), za 100e tacno. U kutiji, garancija i sve to.
 
Moraš reći tačnu cijenu ako hoćeš da dobiješ konkretan odgovor da li vrijedi. Ja iskreno ne bi sad kupovao psp jer je zastareo i nema novih naslova (sve manje i manje, od kada je izašla vita) za njega, ne znam kako stoji nintendo ali mislim da su u boljoj situaciji što se cijena tiče, ako griješim neka me neko ispravi. Čipovanje ti bar kod nas u Bosni košta 10 km (5 eura ili oko 500 dinara).

EDIT~Zaboravih napomenuti na je nintendo da kažemo dječija konzola.
 
Poslednja izmena:
Za te pare isplati se. Sve što će te imalo služiti super.
 
Ja sam letos kupio za mladjeg rodjaka PSP Street nov i cipovao ga bez problema, tako da sa te strane nemas frke.
Fino je kupiti PSP jer ima dosta dobrih igara, a hakovan je, ali mislim da nije najpametnije uzeti GO jer je manji i neudobniji za koriscenje(nije ni obican PSP previse udoban, meni 3DS mnogo bolje lezi u rukama i mnogo me manje zamara).
Mogao bi i da razmislis o kupovini Nintendo 3DS-a. Ima dosta dobrih igara a bice ih tek, kao bonus mozes igrati DS igre koje su vec uhakovane(3DS igre nazalost nisu jos).
 
ne bih se slozio u potpunosti da je wii decija konzola, vise je porodicna, nisu svi hard core gejmeri koji cepaju call of duty, hallo itd...neko voli da se opusti uz super maria i ostale zajebancije ;)
 
ne bih se slozio u potpunosti da je wii decija konzola, vise je porodicna, nisu svi hard core gejmeri koji cepaju call of duty, hallo itd...neko voli da se opusti uz super maria i ostale zajebancije ;)

Govori o Nintendo DS-u :D
 
Nazad
Vrh Dno