Šta je novo?

iPhone 5S / 5C - zvanicna tema

Nije, 5 je lepši i sa slinom :p
 
ovde je ekran zaobljen, kao na onoj prijavi za patent. Ali nije dovoljno zaobljen da bi imao funkciju i sa "strane". Sve u svemu ip5s ce garant biti kao ip5.
 
Svaka "s" revizija bila je po dizajnu identicna prethodnom modelu. Morali bi samo promeniti da se ne guli boja sa crnog modela.
 
U praksi se pokazalo da je i najbolje kupovat S reviziju, preležala je boljke.
 
Ip5 i nije imao mane kao sto je imao ip4.Jedina zamerka je farba.tako da ce sada s model zapravo biti fon koji ne ispravlja greske vec malo pojacava peticu. Pretpostavlja se jaci cpu,kamera i nfc.
 
Kada smo kod farbe, jel ip5 beli ima tih problema nekako ili ne?
 
Ovaj moj je beli i sve je jadnik ochukan ali se nije oljustio
u6e2u2uz.jpg

7e4e5e7y.jpg

a8e5ahaj.jpg
 
Poslednja izmena:
definitivno je S uvek bolja kupovina.
 
@ Wahad beli iPhone 5 nema tih problema ;)
 
Beli (srebrni), nema sta da se oguli ili oljusti zato sto nije farban, normalna boja aluminijuma.
 
imam beli od kad je izašao i do sad nisam primetio nikakvu promenu na njegovom izgledu
 
steta za crni, u kuci imam 4 crni i 4 s beli i crni mi je definitivno lepsi. Jos uvek nisam video ip5 uzivo.
 
Ja na kraju uzeh crni pa cemo bas da vidimo... Ja ne nosim telefone u futroli generalno niti stavljam folije, ali ih pazim pa cemo videti. Bas me zanima da li ce u S varijanti bilo sta prckati po pitanju materijala kućišta.
 
Sta mislite, je l' će izaći ovo čudo do juna/jula? Posto ću tada verovatno biti u SAD-u, pa ne znam sta da radim u slučaju da ne izađe, da li da se zadovoljim sa peticom ili da jurim kod nas nešto po ko zna kojoj ceni.
 
Kamera na iP4 je vec solidna. Na iP4S jos bolja. Jedva cekam da vidim tu na 5S! Nisam skoro koristio compact digitalce, ali mislim da je ova godina prelomna za njihov opstanak.
 
Gde ce biti prenos i u koliko sati po nasem vremenu za WWDC? Koliko sam skontao nece moci preko Windows-a da se gleda, nego jedino preko MAC-a ili Apple TV-a?


Okej, nasao sam. U 19:00 po nasem vremenu, e sad jedino kako gledati live snimak na windows-u?
 
Poslednja izmena:
Fala :)

Edit: Ovo je live blog. Jel Apple nikad nije davao live snimak, uvek je bilo samo kao live blog?
 
Gde ce biti prenos i u koliko sati po nasem vremenu za WWDC? Koliko sam skontao nece moci preko Windows-a da se gleda, nego jedino preko MAC-a ili Apple TV-a?


Okej, nasao sam. U 19:00 po nasem vremenu, e sad jedino kako gledati live snimak na windows-u?

Bice i direkt na Appleovom sajtu
 
Koliko sam shvatio možeš da gledaš samo ako imaš OSx i Safari, na Windows-u ne može. Ili ja nisam dobro pročitao.
 
Pa zar ne postoji safari za windows ?
 
Nazad
Vrh Dno