Šta je novo?

iPhone 5S / 5C - zvanicna tema

i evasion radi na njemu.
 
ali ako citate do kraja :)

The image has been confirmed to be fake. Move along guys, nothing to see here.
 
Evo par zanimljivih koncept slika kako bi Apple mogao da unapredi iPhone; obratite paznju na Home dugme sa strane.

attachment.php


attachment.php
 

Prilozi

  • 0011.jpg
    0011.jpg
    80.7 KB · Pregleda: 819
  • 0014.jpg
    0014.jpg
    116.4 KB · Pregleda: 927
Ovo bi bio dobar konpromis, kako sam zeljno docekao 4" tako bih sada voleo 4,7", znajući da će Apple teško menjati veličinu ukupnog telefona, ovo bi bilo dobro rešenje, ili postavljanje home dugmeta na sam displej, da ne bude više hardversko dugme. Mada realno neke promene mozemo očekivati tek 2014, ove godine ako se nastavi tradicija dobijamo 5S, koje ce imati male izmene, i koga ću najverovatnije preskočiti, jedino ako me ne oduševe nečim u šta čisto sumnjam!
 
zadnja shushkanja su da ce imati dual xenon blic ili vec sta... u svakom slucaju velicina ekrana istala je 5 incha.navodno,sledece godine idu na veci ekran.
 
Pojačaće kameru 99%,verovatno će i Siri završiti srednju školu,a sve ostalo će biti isto...

Čekam s4,da vidim veličinu i bateriju i verovatno ću malo da odmorim od iphone sveta,jer sam 5 godina u njemu,a i hoću da gledam full hd ekran...
 
Pojačaće kameru 99%,verovatno će i Siri završiti srednju školu,a sve ostalo će biti isto...

Čekam s4,da vidim veličinu i bateriju i verovatno ću malo da odmorim od iphone sveta,jer sam 5 godina u njemu,a i hoću da gledam full hd ekran...
Ja sam bio u android svetu do pre godinu dana ali su me smorili lagovi.Na IOS leti sve kao ludo.
 
Koristim ios od kad je izašao,a u Apple svetu sam 10 godina.Hoću da probam nešto drugo,jer je ovde sve isto već godinama...
 
Ne kontam, sta treba da vidim?
 
Ovi delovi su siri nego na ip5. Da li to znaci da ce ip5s ili ip6 biti siri od svojih prethodnika?
 
Mene licno zanima sta predstavlja 10 kontakata na home button-u, za normalno funkcionisanje home buttona do sada su se koristila samo 2 kontakta.
 
prodaja iphone 5 pada i ocena analiticara je da apple treba brzo nesto da ucini na inovacijama kod ip5s ili 6.. Ios 7 je u ubrzanom razvoju inace
 
Poslednja izmena:
Ako ovo bude stvarno iPhone5S ove ili cak i iPhone6 pocetkom sledece godine, bice radikalno nov i napredan dizajn. Skoro 90 i neki procenat prednje strane je ekran.
gsmarena_001.jpg
gsmarena_002.jpg
 
Radikalno nov dizajn na polju mobilnih nije jer podsjeca po malo na lumiu. A nije ni za Apple jer podjeca na oblik remote-a od apple tv-a...

ip5s se po obliku nece razlikovati od ip5.
 
Svidja mi se, izgleda mocno. Nadam se da nije fake.
 
Jel se to meni cini ili je ekran na ovom fejk modelu zakrivljen? Ko bi to koristio? Ovo je neko uzeo iPod i razvukao.
 
Poslednja izmena:
Po meni je ovaj dizajn vrlo moguc zbog skorašnjeg patenta koji im je odobren, i ima bas ovakav dizajn.
 
moguć je,al ovakav 5s sigurno neće biti.
 
Meni nije nesto ovako sa sline, 5 mi je lepši.
 
Nazad
Vrh Dno