Šta je novo?

iPhone 5S / 5C - zvanicna tema

Hvala @gicko i @tuxserbia za preporuke. Usput, zvao sam iStyle i macolu, kod prvih je 10.000din a kod drugih 20.000din. Strasno. Bude li mi jos jednom spomenula jabuku...razvod momentalni
 
20.000. Dodas još malo i kupiš novi SE [emoji23]
 
ja sam pre nesto vise od godinu dana zamenio bateriju na kevinom iP5 modelu za 3.000 din u naselju u lokalnom servisu gde sve nosim. nemam pojma koja je baterija ali je bolja od originala i duze drzi nego sto je bila originalna nova koja se toliko bila nadula i izgubila kapacitet da je telefon poceo da se otvara. jabukama vise ne dam ni dinara.
 
ja sam pre nesto vise od godinu dana zamenio bateriju na kevinom iP5 modelu za 3.000 din u naselju u lokalnom servisu gde sve nosim. nemam pojma koja je baterija ali je bolja od originala i duze drzi nego sto je bila originalna nova koja se toliko bila nadula i izgubila kapacitet da je telefon poceo da se otvara. jabukama vise ne dam ni dinara.
menjao sam ja prijatelju na 5 za 10 evra toliko kostala baterija ali je staklo ekrana bilo naprslo pre otvaranja izgleda jer nije bilo original pa je puklo posao od 10 minuta.

Sent from my M9 using Tapatalk
 
Posto ne znam gde se dede tema o iP5 pitacu ovde korisnike istog. Da li jos uvek koristite iP5 iako vise nema softverske podrske i kako vam rade aplikacije tipa Viber i sl. Da li je usporen rad telefona i aplikacija?
 
Jel moguce nekako da se vidi battery wear na ios 12 na iphone 5s
 
Jel moguce nekako da se vidi battery wear na ios 12 na iphone 5s

Ja sam na jedan 4s sa battery info aplikacijom ocitavao a na racunaru 3utools sve vidis i za novije posto imam i se uz 4s bas sam uporedio i sve radi ok
 
Jedino 3utools ili iBackupbot. iBackupbot ne prikazuje wear level već samo cikluse i stvarni kapacitet a 3utools mislim da pokazuje


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Zna li neko "odokativno" koliko ce jos iOS(trenutno na 12.x.x.) da podrzava iP5s?
 
Nema dalje... mislim da je kupovina se bolji izbor daleko. A skuplji 30-40e
 
Posto ne znam gde se dede tema o iP5 pitacu ovde korisnike istog. Da li jos uvek koristite iP5 iako vise nema softverske podrske i kako vam rade aplikacije tipa Viber i sl. Da li je usporen rad telefona i aplikacija?

NE

Sve fercera ko ludo !!!
Tona aplikacija,slika itd. Jedino mi je sad 16gb malo postalo.

Jel moguce nekako da se vidi battery wear na ios 12 na iphone 5s

Vrlo dobro pitanje?!

Moze li neko preporuciti bezplatnu aplikaciju za pracenje voltaze ali prvenstveno i aHm(oHm-a)ili kako se vec zove tj. koliko procenata se baterija puni od orginalno-maximalnog procenta???
 
Bar do ios 14 mozda i jace vrlo dobro parce HW -a mada to ti nije toliko ni bitno :) ako juris podrsku uzmes onda nov ip8 on ce sigurno jos 3-4 verzije ios-a
 
Poslednja izmena:
Pa malo sam tu na "svoju ruku". Naime ne volim vanjski format od 6ce pa na dalje.
"Cigla" mi je nekako "Max"!!!

Licno mi iOS i ne igra ulogu u telefonu nego neke aplikacije poput za banku i tome slicno,koje prestanu da rade jer "psovka" nece da radi jer se noviji iOS nvise ne podrzava na tom telefonu.Kao sto je bio slucaj sa 4kom. Tako da bivam ucjenjen i od strane aplikacije i od iOSa pa i samog Jabucara....ma kapitalizam...
 
Mislim da uglavnom sve app podrzavaju i ios 10 samo neke “odabrane” ne rade
 
Vrlo moguce!!!
 
battery life ako nekom treba da prati stanje ja je koristim na jednom 4s koji mi sluzi kao mp3 player


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stvar je u tome sto sam i ja prije koristio Batteri Life, ali mi je sada potpuno prazan na pojedinim tab-ovima.
Ne znam da mi je iOS12 nesto pokarabesao, pa da sada vecinu infoa ne prikazuje uopste.
 
Dobice dobice leakeri nisu u pravu... zasto bi ipad 2017 podrzavao ios 13 a se i 6s ne :)
A i uradili su update posta kako nisu sigurni za A9 uredjaje ali kao A8 i A7 nece podrzavati ios 13.

Setih se prosle god kako su svi jutjuberi govorili da ios 12 nece podrzavati A8 i A7 uredjaji i na kraju ispade los leak :-D
 
Poslednja izmena:
Moze li ovaj telefon na ios-u 12.1.2 da se jailbreakuje? Ako moze, kako je najlakše to izvesti?
 
Hvala. To ukratko mi je trebalo.
Pročitao sam dosta i nadao se da postoji neki trik.
 
Taj jailbreak inace nije namenjen za A7, A8 i A12 uredjaje. A7 i A8 najverovatnije nece ni imati podrsku za njega osim ako ne pronadju exploit koji mogu da iskoriste za njih.
 
To je drugi padez, ali je odgovor na njegovo pitanje da ne moze da se uradi jailbreak ni sa jednim dostupnim alatom.
 
Dobice dobice leakeri nisu u pravu... zasto bi ipad 2017 podrzavao ios 13 a se i 6s ne :)
A i uradili su update posta kako nisu sigurni za A9 uredjaje ali kao A8 i A7 nece podrzavati ios 13.

Setih se prosle god kako su svi jutjuberi govorili da ios 12 nece podrzavati A8 i A7 uredjaji i na kraju ispade los leak :-D

I to za iPad pogotovo, drugo zašto bi zvanično vratili iPhone SE u prodaju ako bi za njega prestala podrška za 7 meseci? Ne liči na Apple... 6S/SE dobija iOS 13 1000% sam ubedjen, dok 5S i 6 sigurno neće


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno