Šta je novo?

Noctua NH-D14 mounting kit za treci ventilator

Gura, gura i od kucista ventilator vuce vani, e to je najbolja varijanta...
Jedino sto ce biti problem staviti jos memorije kad odlucis dodati 8GB, morace se zvati drugar da pomogne, krastavac velik i tezak taj hladnjak, moraju dvojica. :D

ma nije problem moze da stane lagano. drugar vise voli da cacka oko toga ja sve na gotovo :)
 
malo sam povecao voltazu i stavipo na 4.5 pa evo slike
prime957.jpg
 
Odlicno,neka pici tako :),jedino ako hoces jos gore malo,probaj 4.6 ali verujem da ce ti traziti preko 1.4v sto nije bas za vazduh dok ovo mozes da teras za svaki dan opusteno a 100Mhz nista ne znace...
 
Poslednja izmena:
Odlicno,neka pici tako :),jedino ako hoces jos gore malo,probaj 4.6 ali verujem da ce ti traziti preko 1.4v sto nije bas za vazduh dok ovo mozes da teras za svaki dan opusteno a 100Mhz nista ne znace...
Koliko vidim ovo mu je dovoljno na 4.5 ali videcu malo vise da ga stavim na prime nisam stigao duze da ga testiram od prilike 50 minuta sam ga stavio.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Da malo osvezim temu evo kako izgleda kod mene maticna mi je inace micro-atx pa i da hocu da stavim treci vent ne mogu.
WP_20170206_12_02_10_Pro.jpg
 
Koja zvercina od hladnjaka..

Edit: greota je da hladi Phenoma :D
Ubacuj tu neki Zen ili i5 6600k/7600k!
Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
To mi rekao i serviser sto namestao kuler :D nisam hteo sam da namestam da ne zeznem nesto....
Gde greota :D kao stvoren je za Phenom-a :D i za Buldozer-a :D...
To se i planira samo da me Zen ne razocara :)...
Najlepse od svega je sto je kuler jako tih cak se i uspavam dok gledam tv od te tisine :)....
 
Poslednja izmena:
Sila od kulera [emoji2]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Overdrajv pokazuje termalnu marginu, znaci koliko je udaljen cpu od svog fabrickog termalnog limita.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nisam znao za to hvala ti :).
Ako sam dobro shvatio znaci fali jos 47 stepeni do granice koju Amd phenom moze da podnese.
 
Nazad
Vrh Dno