Šta je novo?

Noctua NH-D14 mounting kit za treci ventilator

Razlika u performansama je minorna, "Lepota je u simetriji", koliko puta da ponovim :p :D
 
samo obrati paznju da ako uzimash 14cm da bude sa 12cm rupama ;)
Uh da dobro si me podsetio.Uzecu P12 kao ppredrag. Ma ni ne verujem da je neka razlika u hladjenju ni sa tim trecim, ne hladi bas nesto kad upredim sa drugim NHD14. Verovatno mu je kriva baza, pretpostavljam. Mada dobro za SB je i vise nego dovoljan, sa I7 [email protected] je bilo problema leti.
 
Poslednja izmena:
Lapuj ga, ako mislis da ti je cpu ravan.. A ako nemas garanciju na cpu, onda lapuj oba :D
I ajde neke slike.. Niko nista nije poslao :p :D
 
Heh imam garanciju za CPU tako da samo NHD14 eventualno mogu da lapujem. Bice slikA ovih dana, samo da kupim vent. Ili cu sutra mozda okaciti imam negde u fioci nekoliko 12ica nisu noctue ali posluzice :)
 
Jeste da nije ovo tema za to, ali svaka ti cast :D
 
Jeste da nije ovo tema za to, ali svaka ti cast :D
Ne sto se Noctu-e tice dobra je Firma ja sam pre dve godine dobio od njih NM-A90 Upgrade-Kit za NH-U12P SE2 Cooler,ali u to vreme sam sjebao tri komada NF-P14 za manje od sest meseci,
jer su bili loseg kvaliteta:)
 
Iskreno, sem ako si gurnuo nogu u vent, ne znam kako si mogao drugacije da polomis 3 komada, jer su ventovi odlicnog kvaliteta.. Znam ljude koji su ih i rasklapali i farbali i sekli im ramove i ne znam ni ja sta im sve nisu radili, ali nikada nisam cuo da je nekom Noctuin vent puko...
 
Iskreno, sem ako si gurnuo nogu u vent, ne znam kako si mogao drugacije da polomis 3 komada, jer su ventovi odlicnog kvaliteta.. Znam ljude koji su ih i rasklapali i farbali i sekli im ramove i ne znam ni ja sta im sve nisu radili, ali nikada nisam cuo da je nekom Noctuin vent puko...
Eto vidis pri ciscenju se to desilo,ali sa otalim modelima S12-P12 i F12 nije bilo problema,jer su odlicnog kvaliteta.
 
Hahahahahahah... Nemam sta da dodam :lupko::D:D:D
 
stiglo mi je napokon kacenje. poslali su mi po drugi put jer je prva posiljka misteriozno nestala...
stvarno svaka im cast :Klanjanje
evo i slicke:
 

Prilozi

  • IMG_1343.jpg
    IMG_1343.jpg
    933 KB · Pregleda: 174
Najzad da se neko javi :D
I super clean sistem cheers
 
hvala ;)
bez ove teme ko zna kada bih se ovoga i setio...
 
Poslednja izmena:
Najbolje hladjena mašina na default-u :D
 
ma jok, do sada je sve bila samo priprema :p
 
1 vent vise ti nece dati neko smanjenje tempova, mozda 1c max, napomenuo sam to vise puta :D
Mogao si slobodno da OC i pre njega :)
 
ma znam to, nego se prozivam sa Kazanovom ;)
 
Jedno mozda malo glupo pitanje, planiram da uzmem noctuu ali koliko vidim trenutno je ovaj model dostupan Noctua NH-D14 SE2011, pa me zanima jel ako uzmem njega mogu da narucim da mi posalju za socket 1155 set za pricvrscivanje i moze li uopste da ide na 1155 socket?
 
Hmmm.. Ne bi trebalo da moze... Jer ne bi oni u tom slucaju pravili dva razlicita, nego bi samo socket za 2011 prodavali.. Bolje sacekaj normalnu verziju :)
 
Hmmm.. Ne bi trebalo da moze... Jer ne bi oni u tom slucaju pravili dva razlicita, nego bi samo socket za 2011 prodavali.. Bolje sacekaj normalnu verziju :)

Pa da tako nesto sam i ja mislio al reko aj da pitam, ko pita ne skita, a ovi nasi slepci izgleda uvezli samo te modele za socket 2011 gde god pogledam samo to imaju -.- Jos samo da proverim hoce mi stati u kuciste :)
 
Pre bih rekao da se samo 2011ice nisu prodale :d
 
Haos su ovi nasi.. Necu ni da pocnem o tome kakvi su dobavljaci, a i sto se usluge tice.. Ispisacu temu kakav je Viphouse.rs i kakav su mi problem napravili, kada (ako) ga budem resio..
 
Jedno mozda malo glupo pitanje, planiram da uzmem noctuu ali koliko vidim trenutno je ovaj model dostupan Noctua NH-D14 SE2011, pa me zanima jel ako uzmem njega mogu da narucim da mi posalju za socket 1155 set za pricvrscivanje i moze li uopste da ide na 1155 socket?

Koji god noctua kuler da kupis sacuvaj obavezno ambalazu i ako je moguce racun. Noctua ima sjajan support, meni su 2-3 puta slali mounting kitove za razne socete za neki cpu cooler star 4-5 godina.
Dakle ako ti nesto fali od delova odes lepo na njihov sajt, napises sta ti treba i za dan-dva ti jave da su poslali o njihovom trosku.....
 
Da se pohvalim stigla noctua, namontirao je i dobio 6-7c nize temp na max load-u , ali sto je bitnije vise se ne brinem da ce mi komp poleteti kad se akasa zavrti na 1800-1900 rpm i kad krene da brunda :D Sad jos da pisem noctui da mi posalju drzace za treci kuler :)
 
ccc :D Evo ti slika, mrzilo me da gasim komp ali sam na parcetu papira napisao nesto da ne kazes jos da nije moj komp :p :D Vise slika kad ubacim treci vent :)

20130614_151226.jpg
 
Da se pohvalim stigla noctua, namontirao je i dobio 6-7c nize temp na max load-u , ali sto je bitnije vise se ne brinem da ce mi komp poleteti kad se akasa zavrti na 1800-1900 rpm i kad krene da brunda :D Sad jos da pisem noctui da mi posalju drzace za treci kuler :)

Zemljače onda sam dobro šacovao u drugoj temi!
 
Nazad
Vrh Dno