Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

Istina.. Ali cenim da ce biti kao na s3jci ili ti kineska :) kada ce vise taj 14sti :)
 
Pa i Lumia 920 je napravljena od plastike ali build quality kada je drzis u ruci je mnogo bolji naspram GS3.
Ako stvarno GS4 bude od plastike mislim da kvalitet plastike nece biti nista bolji od GS3.
 
Šta se svi toliko sekirate za plastiku kad većina i pre nego što nabavi telefon nabavi prvo folije i raznorazne zaštite?:)
 
Ja ne znam sto se vi ljudi toliko potresate za tu plastiku... Imate HTC One, imate Nexus 4... Uvek imaš izbor. Niko te ne tera puškom da uzimaš novi Galaxy...
 
Pa GS IV ce verovatno biti najbolji, najkompletniji telefon na trzistu a ljudima smeta da takvu masincinu plate kao prosecan automobil u Srbiji a da plastika i kvalitet kucista budu kao na nekom ZTE od 150e :)

U odnosu na SGS III GS II je, meni bar, i lepsi telefon i ima duplo kvalitetnije kuciste, trojka je u kombinaciji sa onom glossy plastikicom ubedljivo najogavniji telefon koji sam video. Kao kada bi ozenio gaborku samo zato sto je dobra osoba :d
 
Pa GS IV ce verovatno biti najbolji, najkompletniji telefon na trzistu a ljudima smeta da takvu masincinu plate kao prosecan automobil u Srbiji a da plastika i kvalitet kucista budu kao na nekom ZTE od 150e :)

U odnosu na SGS III GS II je, meni bar, i lepsi telefon i ima duplo kvalitetnije kuciste, trojka je u kombinaciji sa onom glossy plastikicom ubedljivo najogavniji telefon koji sam video. Kao kada bi ozenio gaborku samo zato sto je dobra osoba :d
Bolje gaborku koja je dobra osoba nego glupu plavušu :)
 
^Niko ti ne brani :d :d

Nisam pricao o glupoj plavusi nego o savrsenoj devojci al dobro.. odosmo u off :d

Ne razumem ljude koji brane ovakve poteze Samsunga, nije ni cudo sto su od premium proizvodjaca (od samog pocetka proizvodnje mobilnih telefona) sada sebi dali luksuz da najvise fusere na kucistima dok im u isto vreme bada i wp telefoni imaju kucista u rangu sa iphone modelima..

Zamislite SGS IV sa kucistem One (M7), verovatno bi vam smetao taj kvalitet :d
 
Poslednja izmena:
Sad gledam, osim full HD rezolucije ne vidim razlog za prelazak sa S3, možda ko ima S2 ali možda.
 
Sada ce neko da ti se javi i da ti udari kontru u fazonu,kako znas da nema nije ni izasao,kakvi su ovo komentari itd itd :) na ovom forumu uvek zanimljivo :)
 
Sad gledam, osim full HD rezolucije ne vidim razlog za prelazak sa S3, možda ko ima S2 ali možda.

Pa u sustini se isplati prelazak sa neparnih oznaka na neparne i sa parnih na parne :) Kod Galaxy telefona. Mislim naravno da je svaki prelazak korak napred ali sve zavisi sta neko ocekuje od telefona ali je hw i dalje dovoljno jak i na SGS II, ako cemo realno da pricamo, problem je sto proizvodjaci ucenjuju u svakom smislu te reci, sa losom podrskom/nedostatkom apdejtova. Najjace da SGS II recimo nema dovoljan hw za KLP a cisto sumnjam da ce pustiti oficijalni apdejt.. rekao bih da nece 99%. Isto vazi i za sve ostale telefone slicnih specifikacija i starosti..
 
Poslednja izmena:
Evo ja nedavno prešao sa s2 na 3.
Citao sam koje su prednosti, mane itd pa sam odlagao prelazak i mislio da ću tek na 4 preći... U suštini ima smisla i sa s2 preći na s3,bolji Wifi signal i to za 20 ili čak 30% baterija isto bolja i to dosta u mom slučaju mada je s2 ima skoro 2god pa mozda i zamor.. Veći ekran je sada prednost donedavno sam mislio da je mana i tako.. U suštini prelazite na nov telefon, sve zavisi od vaših potreba i očekivanja. Možda ne bi trebalo gledati odmah od starta kao zamenu već kao naslednika...
 
Da li neko zna kada ce biti S IV kod nas? Ako je u NY 14tog u 7PM kod nas bi trebalo bar da bude do kraja 2013 :D
 
Za sada jedina prava prednist 2gb rama.. Mislim da svaki telefon treba da ima toliko.. No sacekajmo 14ti mozda nas sami iznenadi :)
 
Meni se nikad nije desilo da mi zafali RAM-a na S3. Možda zato što ne igram ove ogromne zahtevne igre.
 
Da ali zato ram bude iskorišćen 90 posto pa telefon ima lag dok se ne očisti...
 
Joj kakav lag... Ako već koristiš android nauči kako on radi. Ja na S2, nemam lag, a ne na S3
 
Primeti se 2 GB ram-a. Pitajte ove sa Note-om 2 :)
 
Note 2 radi ekstra, primetno brže od S3.

I nije samo 2GB ram, ima tu svašta:
Screenshot_2013-03-03-13-10-03.png

Screenshot_2013-03-03-13-09-15.png

Screenshot_2013-03-03-13-09-53.png

Screenshot_2013-03-03-13-09-32.png
 
Odakle su ovi Benchmark rezultati, ako telefon još uvek nije ni predstavljen?
 
koji telefon koristi ovaj covek u reklami?? hehehe da nije sIV? :D

Note 2, Titanium Gray, naravno. Koji drugi? :d

Primeti se 2 GB ram-a. Pitajte ove sa Note-om 2 :)

Jel neko zvao? :D Primeti se razlika, znaci 2GB, vise stvari moze da strpa pa radi bolje. Nema nikad resetovanja ikonica na homescreenu.

Ajde mi molim te pojasni šta ti znači to nauči ?

Znacilo mu je to da naucis da ce android da iskoristi rama koliko god ga imalo, 1Gb, 2, 4.. jer: unused ram is wasted ram. Toliko puta se pricalo o tome..
 
Poslednja izmena:
Note 2, Titanium Gray, naravno. Koji drugi? :d



Jel neko zvao? :D Primeti se razlika, znaci 2GB, vise stvari moze da strpa pa radi bolje. Nema nikad resetovanja ikonica na homescreenu.



Znacilo mu je to da naucis da ce android da iskoristi rama koliko god ga imalo, 1Gb, 2, 4.. jer: unused ram is wasted ram. Toliko puta se pricalo o tome..

Ja lag primecujem samo kada je preko 700-740 rama iskorisceno, ali ne uvek. Tako da prica da ne laguje ne pije vodu. Ne znam zašto će da iskoristi koliko god rama ima ali kad budem imao vremena izguglaću pa ću videti.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno