Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

Ako ga predstave 14 marta i on recimo izadje u prodaju otprilike do 10og aprila, kada bi se ocekivao kod nasih operatera? :D
 
Zasto bi neko kupivao GS IV, kad je GS III isasao pre godinu dana? Da li zaista ocekuju da opet prodaju 40 miliona primeraka, samo zato sto je noviji model, bolji procesor, vise rama ili sta vec superiorno ima u odnosu na predhodnika?
 
Zasto bi neko kupivao GS IV, kad je GS III isasao pre godinu dana? Da li zaista ocekuju da opet prodaju 40 miliona primeraka, samo zato sto je noviji model, bolji procesor, vise rama ili sta vec superiorno ima u odnosu na predhodnika?

And your point is??
 
Promašio čovek temu.
 
Primetio sam da se pojavljuje sve više ljudi koji ne znaju šta pričaju... Kao da je period izbacivanja telefona od godina dana neka nova stvar. Pa naravno da će se prodavati i to masovno, i da će biti uspešniji od S3, jer svake godine je tako. Ljudi se pale na nove modele, pogotovo od Samsunga. S IV mora da bude veliki fail da ne prestigne popularnost S trojke...
 
Aha, promasio sam temu. Ok, ajd objasnite mi, po onome sto se zna, po cemu ce S4 biti bolji od S3? Bice drasticno skuplji, bice noviji softver, bice jaci hardver, ali sustinski nece biti neke specijalne razlike, jer za 99% aplikacija taj hardver ne znaci mnogo ili gresim?
 
Jedino sto bi nekog moglo da privuce da predje sa s3 je fullHD amoled i bolja baterija, ostalo ti isto shajze. No, ostaje da vidimo sta su nam spremili. Da ne bude fail kao sa iPhonom i njihovom Peticom :)
 
A kakvu bi ti razliku očekivao? Uvek je tako bilo sa tehnikom, automobilima...
 
A kakvu bi ti razliku očekivao? Uvek je tako bilo sa tehnikom, automobilima...


Odlicna poenta, ne bih ocekivao nikakvu specijalnu razliku zato i ne bi izbacivao S4 za manje od godinu dana. Pustio bih konkurenciju da se istrci pa bih krajem godine predstavio S4 koji bi bio mnogo bolji od svih telefone koji su dosli pocetkom godine, sa androidom 5.0, nadam se i sa 3Gb rama i ko zna cime jos. Ovako su izbacili model malo jaci od predhodnog gde se sustinski ne dobija nista, za 50% vece pare nego sto sada vredi S3.
Ali menadzment Samsunga ocigledno ima druge planove. :D
 
Samsung ne bi bio tu gde jeste, da mu menadzment ne valja.
 
Poslednja izmena:
Aha, promasio sam temu. Ok, ajd objasnite mi, po onome sto se zna, po cemu ce S4 biti bolji od S3? Bice drasticno skuplji, bice noviji softver, bice jaci hardver, ali sustinski nece biti neke specijalne razlike, jer za 99% aplikacija taj hardver ne znaci mnogo ili gresim?

Hehe, odgovor je vrlo jednostavan... bolji je po svemu??? I u mnogim oblastima nije samo "malo jaci" .. I za 99% aplikacija sto S3 moze da potera, S4 to radi brze i bolje. ^^ (naravno, onda kada se sve optimizuje na 1080p)
A inace je stvar za tebe jos jednostavnija - ako ti se ne svidja, ne obracaj paznju.
 
Poslednja izmena:
Jedino sto bi nekog moglo da privuce da predje sa s3 je fullHD amoled i bolja baterija, ostalo ti isto shajze. No, ostaje da vidimo sta su nam spremili. Da ne bude fail kao sa iPhonom i njihovom Peticom :)

Za mene je ovo dovoljno da ga kupim uz bolji kvalitet izrazde!
 
Hehe, odgovor je vrlo jednostavan... bolji je po svemu??? I u mnogim oblastima nije samo "malo jaci" .. I za 99% aplikacija sto S3 moze da potera, S4 to radi brze i bolje. ^^ (naravno, onda kada se sve optimizuje na 1080p)
A inace je stvar za tebe jos jednostavnija - ako ti se ne svidja, ne obracaj paznju.

Nema potrebe da budes bezobrazan, lepo sam pitao.

djilkos, slazem se, samo sam izneo svoje vidjenje :D
 
Za mene je ovo dovoljno da ga kupim uz bolji kvalitet izrazde!

I za mene takodje. Jednostavno kad ga uzmem u ruku (GS3) nije to ono sto ocekujem od telefona.
Mada svaki proizvod ima svoje +/-. Ne bi se prodao u 40M primeraka da korisnicima ne odgovara sta dobijaju.
 
Poslednja izmena:
Ček što su ljudi sa dual core S2 prelazili na quad core S3, zbog veće dijagonale i prirodnog kamenčikastog izgleda :D? Mene nervira što je fora da telefon bude što tanji, pa neka ima 1 cm ali neka mu zbudže bateriju dobranu :D
 
Sto bi se sada oni toliko pravili pametni pa "cekali da se konkurencija ispuca" i izbacili BABAROGU, kada ovako vec imaju poluispucanu konkurenciju i "polubabarogu" sa kojom mogu da zgrnu masne pare za vreme za koje bi cekali ;) Sada samo tome dodas repeat yearly i imas uspeh :)
Naravno, ne bi smelo da im se desi da izbace neki fail jer bi onda poceli da gube teeeesko steceni kredibilitet (kada se setim samo koliko sam pre 4+ godina MRZEO samsung telefone.. :d )
 
Poslednja izmena:
Aha, promasio sam temu. Ok, ajd objasnite mi, po onome sto se zna, po cemu ce S4 biti bolji od S3? Bice drasticno skuplji, bice noviji softver, bice jaci hardver, ali sustinski nece biti neke specijalne razlike, jer za 99% aplikacija taj hardver ne znaci mnogo ili gresim?

Извини, а по чему је онда s3 бољи од s2? Не знам шта би ти, да избаце савршен телефон:p
 
Moze da bude i korak unazad po hardveru, samo da se manu one sjajne plastike i ocajnog home tastera...Ja sam resio da se necu vracati samsungu zbog kojekakvih brick-ova i sds -a i ne pada mi na pamet da dam 500e i cekam da on crkne svakog trenutka. Evo i moćni nexus 4 koji sam kupio sav škripi i krcka kao da su ga sklapala deca iz vrtića, a telesmor garancija i ne znači ništa jer samo gledaju kako da te otkače i tu istu garanciju pretvore u onu koju daje svaka trafika (nema garancije na displej, slušalicu, bateriju, mikrofon, menjanje softvera i sl.) tako daaaaa ću bataliti ove plastikanere i iskopati N900 iz fiJoke!
 
^ uzmi xperiu z =]

Corning Gorilla Glass 2 ... nadam se da nece..
 
S3 je isao u dve varijante:
Europe Exynos quad core procesor i
USA Snapdragon S4 dual core procesor.

Izgleda da se spremaju da ponove pricu za S4:
Europe Exynos 5 octa core procesor
USA Snapdragon 600 quad core procesor
 
Samsung ne bi bio tu gde jeste, da mu menadzment ne valja.

не него да није модни детаљ који носе позери по тржним центрима а већина њих појма нема шта је унутра.
 
Pozeri nose, s oproštenjem, iPhone ;)
 
не него да није модни детаљ који носе позери по тржним центрима а већина њих појма нема шта је унутра.

Možda u drugim zemljama, ovde kod nas ne mogu da ga nabave pa se zadovolje sa samsungom :D

To pricate za nase podneblje, a sta je sa inostranstvom gde mogu i iPhone da kupe... Ej bre, pa nije Srbija kupila 40 miliona telefona, nego su kupovali ljudi iz celog sveta...
 
To pricate za nase podneblje, a sta je sa inostranstvom gde mogu i iPhone da kupe... Ej bre, pa nije Srbija kupila 40 miliona telefona, nego su kupovali ljudi iz celog sveta...
Па широке народне масе су подложне утицају маркетинга и стога купују та два производа јер желе да привуку нечију пажњу и да буду у фазону. Шта да ти кажем кад су и кинези посустали па и они купују те моделе.
 
A sta imas bolje od ta dva proizvoda? Jos dodaj HOX i to je to?
 
Још да нема то home дугме...:D
 
ja volim home dugme!

Prilicno relano deluje ovaj, mislim bar sam ga ja tako nesto zamiljso :)
 
Nazad
Vrh Dno