Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

A sto bi se okanuli plastike? Lose im ide prodaja?
 
http://www.sammobile.com/2013/02/06/rumor-samsung-will-unveil-the-galaxy-s-iv-on-march-15th-and-on-sale-from-early-april/

http://www.sammobile.com/2013/02/06/samsung-display-starst-mass-production-of-full-hd-amoled-panels/

I za kraj jedan po mom misljenju odlican koncept:

Galaxy-S-IV-concept-render.jpg


http://www.phonearena.com/news/This-metal-clad-Galaxy-S-IV-concept-render-should-be-framed-at-Samsungs-design-desk_id39510
 
Јел то има и дугме за камеру?
 
Da, izgleda sjajno.
 
Oni bi trebali da redizajniraju logo definitivno.

Tako me uvek kad ga vidim na skupom proizvodu podseca na one njihove pocetke od pre 10-15 godina i na neku jadnocu i jeftinocu
 
Шта мислите, да ли ће између дна екрана и звучника да има капацитивне тастере или ће да их црта на дну екрана што је сад у моди а мени се то никако не допада. Да се одузима део екрана за глупе тастере. То више приличи таблетима где је већа радна површина, ово је телефон и требало би да испод екрана шљаште беле диодице.
 
Kakav li ce on da ima brick bug ili SDS? Verovatno neki ultra :)
 
Odlicno izgleda, a verovarno ce odlicno i da radi. Kakav li ce tek da bude Note 3? ;)
 
Poslednja izmena:
Džabe se nadate, nikada Samsung nije uzeo nečiji koncept. Plastika će da ostane, tačnije napraviće malo drugačiji S3 i to je to.
 
Zato sto je Sljamsung..? :D
 
Videcemo, polako :)
 
Nije problem da li ce da bude plastika ili neka kombinacija plastika drugacijeg kvaliteta i zavrsne obrade, niko ne trazi telefon od stakla i metala, samo da ne bude sa kucistem koje odgovara Alcatelu od 100e :) SGS 3 mi je uzasan sto se tice kvaliteta plastike, zavrsne obrade iste a i dizajna, mada lepo je sve to spojeno ali je i glossy.

Promenio sam nekoliko Samsung telefona i uvek imali vrh kvalitet izrade i odlicne materijale ali su bili nekako proazijski opredeljeni sa hiljadu slicnih modela i ubogim fabrickim softverima, zaostajali su mnogo za Nokiom i Sony Ericssonom ciji su dump telefoni bili smart u odnosu na Samsunge :d (mislim jbem ti telefon bez back-a u pola opcija :d) Takodje nisu imali ni 5% popularnosti kao danas al eto, danas su izuzetno popularni i imaju odlicne softvere (iako sa TW-om) ali su im materijali kucista veliki bedak a u poslednje vreme i dizajn.

Voleo bih da vrate onaj odlican kvalitet izrade i materijale koje su koristili ranije.

Evo o cemu pricam, malo je off ali.. ovaj telefon je kupljen 2003/2004 godine i koriscen je do pre 2 godine, pogledajte te materijale i zavrsnu obradu, to je stari Samsung a ne ovaj Sljamsung. Telefon uopste nisam cuvao, ispadao je, bio u travi, na betonu.. a posle je cale koristio kao sporedni fon.
 

Prilozi

  • 20120921_160857.jpg
    20120921_160857.jpg
    433.2 KB · Pregleda: 742
  • 20120921_161003.jpg
    20120921_161003.jpg
    390.2 KB · Pregleda: 741
Poslednja izmena:
Јао такву машину је имала моја сестра, па је онда користио брат па он дао тати:D
Сад тата има други телефон, али и овај ради:p
То је телефон!
 
Kul, ali koja je poenta toga? Da ne prljaš ekran? :) Smartfon je touch uređaj, njegov ekran i treba da se pipka.
 
Aj otkucaj sms na -10c ili kad dune kosava, mozda i promenis stav :) Ali ako moze uopste sa ovim patentom, mozda je zamisljen samo za neke osnovne operacije tipa otkljucavanje telefona i poziv..

kakve bre rukavice kad si na vipu koliko ja znam a oni dele minute i saobracaj uopste a telenor rukavice :d
 
Poslednja izmena:
Mogu da otkucam sa rukavicama namenjenim za smartfon :d . Kao što rekoh, deluje kul, ali vidi se da moraš da pomeraš prst sporije da bi bio detektovan pravilno, što će svakako usporiti upotrebu.
 
Nazad
Vrh Dno